← Maçlar
Norveç · 1. Division · 28. hafta25 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Stabaek 2-0 Odds BK: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stabaek
2–0İY 2–0
Odds BK
Maç sonu

Stabaek 2–0 Odds BK (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Stabaek – Odds BK maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: J. Hanstad 9', W. Wendt 15' (Stabaek).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stabaek üstte · Odds BK altta

01530İY607590 9' gol: J. Hanstad (Stabaek)15' gol: W. Wendt (Stabaek)37' sarı kart: K. Andersen (Odds BK)44' sarı kart: J. Hanstad (Stabaek)46' oyuncu değişikliği: V. Rasmussen ↔ G. Ambrose (Odds BK)↔46' oyuncu değişikliği: J. Vadstrup ↔ N. Kojo (Odds BK)↔58' oyuncu değişikliği: M. Dahlby ↔ S. Olderheim (Stabaek)↔58' oyuncu değişikliği: A. Matic ↔ D. Santos (Stabaek)↔58' oyuncu değişikliği: G. Vetti ↔ O. Solnordal (Stabaek)↔60' sarı kart: O. Solnordal (Stabaek)62' sarı kart: G. Ambrose (Odds BK)64' sarı kart: H. Bonnesen (Odds BK)68' oyuncu değişikliği: S. Aas ↔ Z. Mugeese (Odds BK)↔76' oyuncu değişikliği: D. Soderberg ↔ C. Glenna (Odds BK)↔76' oyuncu değişikliği: J. Hanstad ↔ F. Krogstad (Stabaek)↔76' oyuncu değişikliği: F. Riise ↔ A. Hoven (Stabaek)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' gol: J. Hanstad (Stabaek)
  • 15' gol: W. Wendt (Stabaek)
  • 37' sarı kart: K. Andersen (Odds BK)
  • 44' sarı kart: J. Hanstad (Stabaek)
  • 46' oyuncu değişikliği: V. Rasmussen ↔ G. Ambrose (Odds BK)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Vadstrup ↔ N. Kojo (Odds BK)
  • 58' oyuncu değişikliği: M. Dahlby ↔ S. Olderheim (Stabaek)
  • 58' oyuncu değişikliği: A. Matic ↔ D. Santos (Stabaek)
  • 58' oyuncu değişikliği: G. Vetti ↔ O. Solnordal (Stabaek)
  • 60' sarı kart: O. Solnordal (Stabaek)
  • 62' sarı kart: G. Ambrose (Odds BK)
  • 64' sarı kart: H. Bonnesen (Odds BK)
  • 68' oyuncu değişikliği: S. Aas ↔ Z. Mugeese (Odds BK)
  • 76' oyuncu değişikliği: D. Soderberg ↔ C. Glenna (Odds BK)
  • 76' oyuncu değişikliği: J. Hanstad ↔ F. Krogstad (Stabaek)
  • 76' oyuncu değişikliği: F. Riise ↔ A. Hoven (Stabaek)

Maç olayları

  1. StabaekOdds BK
  2. 76'D. Soderberg ↔ C. GlennaOyuncu değişikliği
  3. J. Hanstad ↔ F. KrogstadOyuncu değişikliği76'
  4. F. Riise ↔ A. HovenOyuncu değişikliği76'
  5. 68'S. Aas ↔ Z. MugeeseOyuncu değişikliği
  6. 64'H. BonnesenSarı kart
  7. 62'G. AmbroseSarı kart
  8. O. SolnordalSarı kart60'
  9. M. Dahlby ↔ S. OlderheimOyuncu değişikliği58'
  10. A. Matic ↔ D. SantosOyuncu değişikliği58'
  11. G. Vetti ↔ O. SolnordalOyuncu değişikliği58'
  12. 46'V. Rasmussen ↔ G. AmbroseOyuncu değişikliği
  13. 46'J. Vadstrup ↔ N. KojoOyuncu değişikliği
  14. J. HanstadSarı kart44'
  15. 37'K. AndersenSarı kart
  16. Gol W. Wendt 2–0Asist: G. Vetti15'
  17. Gol J. Hanstad 1–0Asist: W. Wendt9'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%62 18/29%79 11/14
Beraberlik%14 4/29%7 1/14
Mağlubiyet%24 7/29%14 2/14
Odds BK
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%45 13/29%43 6/14
Beraberlik%24 7/29%21 3/14
Mağlubiyet%31 9/29%36 5/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç2,34 (68 gol)2,93 (41 gol)
Yediği gol / maç1,21 (35 gol)1,21 (17 gol)
Odds BK
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,97 (57 gol)1,79 (25 gol)
Yediği gol / maç1,59 (46 gol)1,93 (27 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%55 16/29%64 9/14
1,5 Üst%90 26/29%100 14/14
2,5 Üst%69 20/29%79 11/14
3,5 Üst%52 15/29%64 9/14
Gol yememe%34 10/29%36 5/14
Odds BK
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%69 20/29%71 10/14
1,5 Üst%79 23/29%79 11/14
2,5 Üst%72 21/29%71 10/14
3,5 Üst%52 15/29%50 7/14
Gol yememe%24 7/29%21 3/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%41 12/29%50 7/14
Berabere%38 11/29%36 5/14
Geride%21 6/29%14 2/14
Odds BK
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%48 14/29%36 5/14
Berabere%28 8/29%36 5/14
Geride%24 7/29%29 4/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stabaek (29 maç)

1/1121/X01/20X/15X/X1X/252/112/X32/22

Odds BK (29 maç)

1/191/X21/23X/13X/X4X/212/112/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stabaek (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 6
16-30 12 7
31-45 11 5
46-60 14 4
61-75 8 7
76-90 15 6

Odds BK (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 7
16-30 9 7
31-45 9 9
46-60 7 9
61-75 5 7
76-90 13 4

Kartlar

Stabaek

Sarı 44 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,5)

Odds BK

Sarı 59 · Kırmızı 0 (29 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stabaek için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 6. ODD Ballklubb son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Stabaek 5, ODD Ballklubb 7 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, ODD Ballklubb 2-2 Stabaek.

Sıralama
4. (52 p) – 5. (45 p)
Form (son 5)
GGBMG – MGGGG
H2H (G-B-M)
5-5-7 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%85 – %77
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%69 – %77
iddaa MS 1-0-2
1,66 – 3,75 – 3,16
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stabaek iç saha 13 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,31 gol yedi; ODD Ballklubb dış saha 13 maçta 1,92 attı, 1,92 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stabaek %85, ODD Ballklubb %77. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stabaek %69, ODD Ballklubb %77. İlk yarıyı önde kapatma: Stabaek 6/13, ODD Ballklubb 5/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,75, 2 – 3,16.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %81; KG var ortalaması %73; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,66X3,7523,16

Çifte şans

1X1,16121,10X21,67

Karşılıklı gol

Var1,20Yok2,82

2,5 Alt / Üst

Alt3,00Üst1,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.