← Maçlar
Norveç · 1. Division · 26. hafta14 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

Stabaek 4-1 Sandnes ULF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stabaek
4–1İY 1–0
Sandnes ULF
Maç sonu

Stabaek 4–1 Sandnes ULF (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Stabaek – Sandnes ULF maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Sanyang 6', 47', G. Vetti 63', M. Dahlby 84' (Stabaek); O. Sundgot 73' (Sandnes ULF).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stabaek üstte · Sandnes ULF altta

01530İY607590 6' gol: A. Sanyang (Stabaek)26' sarı kart: A. Nyhagen (Sandnes ULF)44' sarı kart: W. Wendt (Stabaek)46' oyuncu değişikliği: Y. de Lanlay ↔ E. Debes (Sandnes ULF)↔46' oyuncu değişikliği: O. Bardarson ↔ K. Pereira (Sandnes ULF)↔46' oyuncu değişikliği: A. Memed ↔ M. Sundberg (Sandnes ULF)↔47' gol: A. Sanyang (Stabaek)61' oyuncu değişikliği: A. Sanyang ↔ J. Hanstad (Stabaek)↔61' oyuncu değişikliği: W. Wendt ↔ F. Krogstad (Stabaek)↔61' oyuncu değişikliği: A. Matic ↔ G. Vetti (Stabaek)↔63' gol: G. Vetti (Stabaek)69' oyuncu değişikliği: K. Kostadinov ↔ S. Saugestad (Sandnes ULF)↔69' oyuncu değişikliği: A. Nyhagen ↔ E. Berland (Sandnes ULF)↔71' oyuncu değişikliği: E. Lereng ↔ O. Veum (Stabaek)↔73' oyuncu değişikliği: J. Hanstad ↔ S. Olderheim (Stabaek)↔73' gol: O. Sundgot (Sandnes ULF)82' sarı kart: S. Saugestad (Sandnes ULF)84' gol: M. Dahlby (Stabaek)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: A. Sanyang (Stabaek)
  • 26' sarı kart: A. Nyhagen (Sandnes ULF)
  • 44' sarı kart: W. Wendt (Stabaek)
  • 46' oyuncu değişikliği: Y. de Lanlay ↔ E. Debes (Sandnes ULF)
  • 46' oyuncu değişikliği: O. Bardarson ↔ K. Pereira (Sandnes ULF)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Memed ↔ M. Sundberg (Sandnes ULF)
  • 47' gol: A. Sanyang (Stabaek)
  • 61' oyuncu değişikliği: A. Sanyang ↔ J. Hanstad (Stabaek)
  • 61' oyuncu değişikliği: W. Wendt ↔ F. Krogstad (Stabaek)
  • 61' oyuncu değişikliği: A. Matic ↔ G. Vetti (Stabaek)
  • 63' gol: G. Vetti (Stabaek)
  • 69' oyuncu değişikliği: K. Kostadinov ↔ S. Saugestad (Sandnes ULF)
  • 69' oyuncu değişikliği: A. Nyhagen ↔ E. Berland (Sandnes ULF)
  • 71' oyuncu değişikliği: E. Lereng ↔ O. Veum (Stabaek)
  • 73' oyuncu değişikliği: J. Hanstad ↔ S. Olderheim (Stabaek)
  • 73' gol: O. Sundgot (Sandnes ULF)
  • 82' sarı kart: S. Saugestad (Sandnes ULF)
  • 84' gol: M. Dahlby (Stabaek)

Maç olayları

  1. StabaekSandnes ULF
  2. Gol M. Dahlby 4–184'
  3. 82'S. SaugestadSarı kart
  4. J. Hanstad ↔ S. OlderheimOyuncu değişikliği73'
  5. 73'Gol O. Sundgot 3–1Asist: M. Sundberg
  6. E. Lereng ↔ O. VeumOyuncu değişikliği71'
  7. 69'K. Kostadinov ↔ S. SaugestadOyuncu değişikliği
  8. 69'A. Nyhagen ↔ E. BerlandOyuncu değişikliği
  9. Gol G. Vetti 3–063'
  10. A. Sanyang ↔ J. HanstadOyuncu değişikliği61'
  11. W. Wendt ↔ F. KrogstadOyuncu değişikliği61'
  12. A. Matic ↔ G. VettiOyuncu değişikliği61'
  13. Gol A. Sanyang 2–0Asist: A. Hoven47'
  14. 46'Y. de Lanlay ↔ E. DebesOyuncu değişikliği
  15. 46'O. Bardarson ↔ K. PereiraOyuncu değişikliği
  16. 46'A. Memed ↔ M. SundbergOyuncu değişikliği
  17. W. WendtSarı kart44'
  18. 26'A. NyhagenSarı kart
  19. Gol A. Sanyang 1–0Asist: D. Santos6'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%62 18/29%79 11/14
Beraberlik%14 4/29%7 1/14
Mağlubiyet%24 7/29%14 2/14
Sandnes ULF
Toplam (29)Dış saha (15)
Galibiyet%28 8/29%20 3/15
Beraberlik%21 6/29%20 3/15
Mağlubiyet%52 15/29%60 9/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç2,34 (68 gol)2,93 (41 gol)
Yediği gol / maç1,21 (35 gol)1,21 (17 gol)
Sandnes ULF
Toplam (29)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,45 (42 gol)1,33 (20 gol)
Yediği gol / maç2,00 (58 gol)2,33 (35 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%55 16/29%64 9/14
1,5 Üst%90 26/29%100 14/14
2,5 Üst%69 20/29%79 11/14
3,5 Üst%52 15/29%64 9/14
Gol yememe%34 10/29%36 5/14
Sandnes ULF
Toplam (29)Dış saha (15)
KG Var%59 17/29%53 8/15
1,5 Üst%93 27/29%100 15/15
2,5 Üst%55 16/29%60 9/15
3,5 Üst%38 11/29%47 7/15
Gol yememe%17 5/29%13 2/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%41 12/29%50 7/14
Berabere%38 11/29%36 5/14
Geride%21 6/29%14 2/14
Sandnes ULF
Toplam (29)Dış saha (15)
Önde%28 8/29%13 2/15
Berabere%34 10/29%33 5/15
Geride%38 11/29%53 8/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stabaek (29 maç)

1/1121/X01/20X/15X/X1X/252/112/X32/22

Sandnes ULF (29 maç)

1/151/X11/22X/13X/X4X/232/102/X12/210

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stabaek (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 6
16-30 12 7
31-45 11 5
46-60 14 4
61-75 8 7
76-90 15 6

Sandnes ULF (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 3 2
31-45 7 9
46-60 8 13
61-75 4 9
76-90 12 9

Kartlar

Stabaek

Sarı 44 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,5)

Sandnes ULF

Sarı 55 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stabaek son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Sandnes ULF 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-11).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Stabaek 3, Sandnes ULF 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Sandnes ULF 0-1 Stabaek.

Sıralama
4. (46 p) – 13. (26 p)
Form (son 5)
BMGMM – BBMMB
H2H (G-B-M)
3-1-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,32 – 4,49 – 5,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stabaek iç saha 12 maçta maç başına 2,92 gol attı, 1,33 gol yedi; Sandnes ULF dış saha 12 maçta 1,33 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stabaek %67, Sandnes ULF %50. İlk yarıyı önde kapatma: Stabaek 5/12, Sandnes ULF 2/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,32, 0 – 4,49, 2 – 5,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,78, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,28.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,32X4,4925,07

Çifte şans

121,06X22,22

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,28

2,5 Alt / Üst

Alt2,78Üst1,23

3,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,69

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.