← Maçlar
Norveç · 1. Division · 26. hafta14 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

Stromsgodset 5-1 Kongsvinger: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stromsgodset
5–1İY 4–0
Kongsvinger
Maç sonu

Stromsgodset 5–1 Kongsvinger (14 Ekim 2026). İlk yarı 4–0.

Maç özeti

Stromsgodset – Kongsvinger maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: H. Stengel 3', S. Pingel 18', 31', 42', M. Mehnert 79' (Stromsgodset); G. Johnson 88' (pen.) (Kongsvinger).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stromsgodset üstte · Kongsvinger altta

01530İY607590 3' gol: H. Stengel (Stromsgodset)18' gol: S. Pingel (Stromsgodset)31' gol: S. Pingel (Stromsgodset)38' oyuncu değişikliği: E. Nielsen ↔ M. Gjerstrom (Kongsvinger)↔38' oyuncu değişikliği: M. Flores ↔ A. Chaminta (Kongsvinger)↔42' gol: S. Pingel (Stromsgodset)46' oyuncu değişikliği: R. Christiansen ↔ E. Olawore (Kongsvinger)↔52' sarı kart: V. Fors (Kongsvinger)66' oyuncu değişikliği: L. Langrekken ↔ G. Johnson (Kongsvinger)↔66' oyuncu değişikliği: O. Enersen ↔ L. Vilsvik (Stromsgodset)↔66' oyuncu değişikliği: E. Melkersen ↔ M. Mehnert (Stromsgodset)↔76' oyuncu değişikliği: K. Krasniqi ↔ A. Heredia-Randen (Stromsgodset)↔76' oyuncu değişikliği: S. Pingel ↔ E. Ingebrethsen (Stromsgodset)↔79' gol: M. Mehnert (Stromsgodset)82' oyuncu değişikliği: K. Antonsen ↔ G. Wikheim (Stromsgodset)↔87' oyuncu değişikliği: F. Christensen ↔ S. Elmi (Kongsvinger)↔88' gol: G. Johnson (Kongsvinger)88' sarı kart (Stromsgodset)88' sarı kart: G. Johnson (Kongsvinger)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' gol: H. Stengel (Stromsgodset)
  • 18' gol: S. Pingel (Stromsgodset)
  • 31' gol: S. Pingel (Stromsgodset)
  • 38' oyuncu değişikliği: E. Nielsen ↔ M. Gjerstrom (Kongsvinger)
  • 38' oyuncu değişikliği: M. Flores ↔ A. Chaminta (Kongsvinger)
  • 42' gol: S. Pingel (Stromsgodset)
  • 46' oyuncu değişikliği: R. Christiansen ↔ E. Olawore (Kongsvinger)
  • 52' sarı kart: V. Fors (Kongsvinger)
  • 66' oyuncu değişikliği: L. Langrekken ↔ G. Johnson (Kongsvinger)
  • 66' oyuncu değişikliği: O. Enersen ↔ L. Vilsvik (Stromsgodset)
  • 66' oyuncu değişikliği: E. Melkersen ↔ M. Mehnert (Stromsgodset)
  • 76' oyuncu değişikliği: K. Krasniqi ↔ A. Heredia-Randen (Stromsgodset)
  • 76' oyuncu değişikliği: S. Pingel ↔ E. Ingebrethsen (Stromsgodset)
  • 79' gol: M. Mehnert (Stromsgodset)
  • 82' oyuncu değişikliği: K. Antonsen ↔ G. Wikheim (Stromsgodset)
  • 87' oyuncu değişikliği: F. Christensen ↔ S. Elmi (Kongsvinger)
  • 88' gol: G. Johnson (Kongsvinger)
  • 88' sarı kart (Stromsgodset)
  • 88' sarı kart: G. Johnson (Kongsvinger)

Maç olayları

  1. StromsgodsetKongsvinger
  2. 88'Penaltı golü G. Johnson 5–1Penaltı
  3. Sarı kart88'
  4. 88'G. JohnsonSarı kart
  5. 87'F. Christensen ↔ S. ElmiOyuncu değişikliği
  6. K. Antonsen ↔ G. WikheimOyuncu değişikliği82'
  7. Gol M. Mehnert 5–079'
  8. K. Krasniqi ↔ A. Heredia-RandenOyuncu değişikliği76'
  9. S. Pingel ↔ E. IngebrethsenOyuncu değişikliği76'
  10. 66'L. Langrekken ↔ G. JohnsonOyuncu değişikliği
  11. O. Enersen ↔ L. VilsvikOyuncu değişikliği66'
  12. E. Melkersen ↔ M. MehnertOyuncu değişikliği66'
  13. 52'V. ForsSarı kart
  14. 46'R. Christiansen ↔ E. OlaworeOyuncu değişikliği
  15. Gol S. Pingel 4–0Asist: V. Dedes42'
  16. 38'E. Nielsen ↔ M. GjerstromOyuncu değişikliği
  17. 38'M. Flores ↔ A. ChamintaOyuncu değişikliği
  18. Gol S. Pingel 3–0Asist: E. Melkersen31'
  19. Gol S. Pingel 2–0Asist: O. Enersen18'
  20. Gol H. Stengel 1–0Asist: O. Enersen3'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stromsgodset
Toplam (29)İç saha (15)
Galibiyet%66 19/29%80 12/15
Beraberlik%21 6/29%13 2/15
Mağlubiyet%14 4/29%7 1/15
Kongsvinger
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%62 18/29%50 7/14
Beraberlik%17 5/29%21 3/14
Mağlubiyet%21 6/29%29 4/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stromsgodset
Toplam (29)İç saha (15)
Attığı gol / maç2,72 (79 gol)2,93 (44 gol)
Yediği gol / maç1,17 (34 gol)0,93 (14 gol)
Kongsvinger
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç2,86 (83 gol)1,93 (27 gol)
Yediği gol / maç1,62 (47 gol)1,57 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stromsgodset
Toplam (29)İç saha (15)
KG Var%59 17/29%53 8/15
1,5 Üst%90 26/29%87 13/15
2,5 Üst%66 19/29%73 11/15
3,5 Üst%48 14/29%47 7/15
Gol yememe%34 10/29%40 6/15
Kongsvinger
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%79 23/29%71 10/14
1,5 Üst%97 28/29%93 13/14
2,5 Üst%83 24/29%64 9/14
3,5 Üst%59 17/29%43 6/14
Gol yememe%17 5/29%21 3/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stromsgodset
Toplam (29)İç saha (15)
Önde%45 13/29%40 6/15
Berabere%41 12/29%47 7/15
Geride%14 4/29%13 2/15
Kongsvinger
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%45 13/29%43 6/14
Berabere%24 7/29%21 3/14
Geride%31 9/29%36 5/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stromsgodset (29 maç)

1/1111/X21/20X/17X/X3X/222/112/X12/22

Kongsvinger (29 maç)

1/1121/X11/20X/13X/X2X/222/132/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stromsgodset (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 7 5
31-45 15 4
46-60 11 6
61-75 13 8
76-90 19 5

Kongsvinger (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 10 6
16-30 7 6
31-45 9 12
46-60 17 5
61-75 12 4
76-90 10 11

Kartlar

Stromsgodset

Sarı 36 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,2)

Kongsvinger

Sarı 40 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stromsgodset için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 13, yenilen 3. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı. Kongsvinger için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 23, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Stromsgodset 0 – Kongsvinger 0; 2 beraberlik var. Son maç: 21 Haziran 2026, Kongsvinger 4-4 Stromsgodset.

Sıralama
3. (54 p) – 1. (56 p)
Form (son 5)
GGGGB – GGGBG
H2H (G-B-M)
0-2-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %58
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%58 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,67 – 3,91 – 3,14
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stromsgodset iç saha 12 maçta maç başına 2,58 gol attı, 1,08 gol yedi; Kongsvinger dış saha 12 maçta 2,08 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stromsgodset %67, Kongsvinger %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stromsgodset %58, Kongsvinger %67. İlk yarıyı önde kapatma: Stromsgodset 3/12, Kongsvinger 6/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,91, 2 – 3,14. Karşılıklı Gol: Var 1,16, Yok 3,26.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 36 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,67X3,9123,14

Çifte şans

1X1,17121,11X21,68

Karşılıklı gol

Var1,16Yok3,26

2,5 Alt / Üst

Alt3,42Üst1,13

3,5 Alt / Üst

Alt2,10Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.