İskoçya · Premiership · 13. hafta

ST Mirren 0-2 Rangers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

ST MirrenKorner 7Sarı kart 3Kırmızı kart 0
Skor 0–2 MS İY 0–1
RangersKorner 4Sarı kart 2Kırmızı kart 0

ST Mirren 0–2 Rangers (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–17, isabetli şut 4–7, topa sahip olma %55–%45, korner 7–4.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

ST Mirren – Rangers maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ryan Naderi 18' (pen.), Dan Neil 61' (Rangers). xG: ST Mirren 1,1 – 3,3 Rangers.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
The SMiSA Stadyumu, Paisley
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
ST Mirren: Craig McLeish · Rangers: D. McInnes

Maç akışı

ST Mirren üstteRangers altta

0'45'90' 3' sarı kart: Calvin Ramsay (ST Mirren)18' gol: Ryan Naderi (Rangers)⚽23' sarı kart: Fraser Taylor (ST Mirren)56' sarı kart: Min-su Kim (Rangers)60' sarı kart: Nicolas Raskin (Rangers)61' gol: Dan Neil (Rangers)⚽64' oyuncu değişikliği: Jake Young ↔ Eseosa Sule (ST Mirren)↔64' oyuncu değişikliği: Fraser Taylor ↔ Liam Donnelly (ST Mirren)↔64' oyuncu değişikliği: Samuel Antonio Ramos Linares ↔ Luke Thomas (ST Mirren)↔69' sarı kart: Liam Donnelly (ST Mirren)74' oyuncu değişikliği: James Penrice ↔ Tuur Rommens (Rangers)↔74' oyuncu değişikliği: Min-su Kim ↔ Findlay Curtis (Rangers)↔74' oyuncu değişikliği: Badredine Bouanani ↔ Djeidi Gassama (Rangers)↔75' oyuncu değişikliği: Kevin Kelsy ↔ Tochi Chukwuani (Rangers)↔87' oyuncu değişikliği: Dan Neil ↔ Vanja Dragojević (Rangers)↔87' oyuncu değişikliği: Alexander Gogić ↔ Luke Douglas (ST Mirren)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %88 · 4 şut · 0,2
  2. 16–30'Dep %79 · 1 şut · 1,6
  3. 31–45+'Dengeli · 8 şut · 0,2
  4. 46–60'Dep %58 · 3 şut · 0,1
  5. 61–75'Dengeli · 6 şut · 1,8
  6. 76–90+'Ev %65 · 2 şut · 0,1

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = ST Mirren, Dep = Rangers.

Maç olayları

  1. ST MirrenRangers
  2. Alexander Gogić ↔ Luke DouglasOyuncu değişikliği87'
  3. 87'Dan Neil ↔ Vanja DragojevićOyuncu değişikliği
  4. 75'Kevin Kelsy ↔ Tochi ChukwuaniOyuncu değişikliği
  5. 74'Badredine Bouanani ↔ Djeidi GassamaOyuncu değişikliği
  6. 74'Min-su Kim ↔ Findlay CurtisOyuncu değişikliği
  7. 74'James Penrice ↔ Tuur RommensOyuncu değişikliği
  8. Liam DonnellySarı kart69'
  9. Samuel Antonio Ramos Linares ↔ Luke ThomasOyuncu değişikliği64'
  10. Fraser Taylor ↔ Liam DonnellyOyuncu değişikliği64'
  11. Jake Young ↔ Eseosa SuleOyuncu değişikliği64'
  12. 61'Gol Dan Neil 0–2
  13. 60'Nicolas RaskinSarı kart
  14. 56'Min-su KimSarı kart
  15. Fraser TaylorSarı kart23'
  16. 18'Penaltı golü Ryan Naderi 0–1Penaltı
  17. Calvin RamsaySarı kart3'
Maç özeti

Ev sahibi

ST Mirren

8. sıra · 14 puan

MMGBM

Deplasman

Rangers

2. sıra · 27 puan

GBGBG

ST Mirren iç sahada (7 maç) · Rangers deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,14 Gol atma maç başı 1,57
1,71 Gol yeme maç başı 0,86
%14 Gol yememe maçların %43
%57 KG Var maçların %57
%57 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 29 maç (2018'den beri)

3 ST Mirren3 berabere23 Rangers

  • ST Mirren iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Rangers deplasmanda bu sezon yenilmedi: 7 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik.
  • ST Mirren, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

ST Mirren

Rangers

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

ST MirrenRangers
55%Topa sahip olma45%
1,11Beklenen gol (xG)3,32
11Toplam şut17
4İsabetli şut7
5İsabetsiz şut7
2Engellenen şut3
7Ceza sahası içi şut13
4Ceza sahası dışı şut4
7Korner4
2Ofsayt0
16Faul22
3Sarı kart2
0Kırmızı kart0
5Kurtarış4
470Pas389
364İsabetli pas304
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%31 4/13%29 2/7
Beraberlik%15 2/13%29 2/7
Mağlubiyet%54 7/13%43 3/7
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%67 8/12%57 4/7
Beraberlik%25 3/12%43 3/7
Mağlubiyet%8 1/12%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,92 (12 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,50 düşük1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,69 (22 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,28 yüksek1,71 (12 gol)
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,33 yüksek1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç0,75 (9 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,66 düşük0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%38 5/13ligde 11. · lig ortalamasından 18 puan düşük%57 4/7
1,5 Üst%69 9/13%86 6/7
2,5 Üst%46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 12 puan düşük%57 4/7
3,5 Üst%23 3/13%14 1/7
Gol yememe%23 3/13%14 1/7
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%50 6/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan düşük%57 4/7
1,5 Üst%67 8/12%71 5/7
2,5 Üst%50 6/12ligde 8.–11. · lig ortalamasından 8 puan düşük%43 3/7
3,5 Üst%33 4/12%29 2/7
Gol yememe%50 6/12%43 3/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,410,6
7,5 Üst%85 11/13%71 5/7
8,5 Üst%62 8/13%57 4/7
9,5 Üst%54 7/13%57 4/7
10,5 Üst%46 6/13%57 4/7
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,511,1
7,5 Üst%100 12/12%100 7/7
8,5 Üst%92 11/12%86 6/7
9,5 Üst%83 10/12%71 5/7
10,5 Üst%75 9/12%71 5/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart4,85,0
2,5 Üst%92 12/13%100 7/7
3,5 Üst%77 10/13%86 6/7
4,5 Üst%46 6/13%57 4/7
5,5 Üst%23 3/13%29 2/7
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı kart3,85,1
2,5 Üst%67 8/12%100 7/7
3,5 Üst%50 6/12%86 6/7
4,5 Üst%33 4/12%57 4/7
5,5 Üst%17 2/12%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut8,59,9
6,5 Üst%62 8/13%71 5/7
7,5 Üst%54 7/13%71 5/7
8,5 Üst%54 7/13%71 5/7
9,5 Üst%31 4/13%43 3/7
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut10,310,7
6,5 Üst%100 12/12%100 7/7
7,5 Üst%92 11/12%86 6/7
8,5 Üst%92 11/12%86 6/7
9,5 Üst%58 7/12%71 5/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

ST Mirren
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%38 5/13%43 3/7
Berabere%38 5/13%29 2/7
Geride%23 3/13%29 2/7
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%50 6/12%43 3/7
Berabere%33 4/12%43 3/7
Geride%17 2/12%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

ST Mirren (13 maç)

1/131/X11/21X/11X/X1X/232/102/X02/23

Rangers (12 maç)

1/151/X11/20X/13X/X1X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

ST Mirren (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 2 3
31-45 4 2
46-60 1 4
61-75 1 4
76-90 1 4

Rangers (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 4 0
31-45 3 2
46-60 2 2
61-75 4 1
76-90 3 1

Kartlar

ST Mirren

Sarı 39 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 3,0)

Rangers

Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

ST Mirren: iç saha, 7 maç · Rangers: dış saha, 7 maç

ST MirrenRangers
%48,9Topa sahip olma%52,3
1,52Beklenen gol (xG)1,93
13,7Toplam şut17,4
4,4İsabetli şut6,9
8,6Ceza sahası içi şut11,7
4,9Korner5,7
424Pas397
%81Pas isabeti%76
3,6Kurtarış3,1
12,6Faul16,7
1,7Ofsayt1,1
3,1Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,99Rakibin xG'si1,18
15,7Rakibin şutu10,9
5,4Rakibin isabetli şutu3,9
5,7Rakibin korneri5,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

ST Mirren – Rangers ilk 11'ler

ST Mirren · 3-4-3

  1. 1J. ChapmanK
  2. 22M. FraserD
  3. 13A. GogićD87' oyundan çıktı 87. dk
  4. 6Louis JacksonD
  5. 47C. RamsayO3' sarı kart 3. dk
  6. 88K. PhillipsO
  7. 30F. TaylorO23' sarı kart 23. dk64' oyundan çıktı 64. dk
  8. 3D. JohnO
  9. 10SamuF64' oyundan çıktı 64. dk
  10. 20J. YoungF64' oyundan çıktı 64. dk
  11. 19Ismeal KabiaF
Yedekler
  • 32L. DouglasF87' oyuna girdi 87. dk
  • 53Henry FieldsonD
  • 37C. McEvoyO
  • 2J. RichardsonD
  • 4L. DonnellyO64' oyuna girdi 64. dk69' sarı kart 69. dk
  • 9Eseosa SuleF64' oyuna girdi 64. dk
  • 16L. ThomasO64' oyuna girdi 64. dk
  • 35Grant TamoseviciusK
  • 23C. MochrieO

Teknik direktör: Craig McLeish

Rangers · 4-4-2

  1. 1I. PandurK
  2. 21D. SterlingD
  3. 24O. MakhanyaD
  4. 37E. FernandezD
  5. 29J. PenriceD74' oyundan çıktı 74. dk
  6. 26B. BouananiO74' oyundan çıktı 74. dk
  7. 6D. NeilO61' gol 61. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  8. 43N. RaskinO60' sarı kart 60. dk
  9. 10Minsu KimO56' sarı kart 56. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  10. 20R. NaderiF18' gol 18. dk
  11. 19K. KelsyF75' oyundan çıktı 75. dk
Yedekler
  • 42T. ChukwuaniO75' oyuna girdi 75. dk
  • 52Findlay CurtisF74' oyuna girdi 74. dk
  • 22V. DragojevićO87' oyuna girdi 87. dk
  • 23D. GassamaF74' oyuna girdi 74. dk
  • 4B. GodfreyD
  • 31L. KellyK
  • 28B. MiovskiF
  • 18K. NedeljkovićD
  • 25T. RommensD74' oyuna girdi 74. dk

Teknik direktör: D. McInnes

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

ST Mirren

8. sıra · 14 puan · 13 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM

  1. 31.10 Motherwell 1–0 ST Mirren M
  2. 28.10 ST Mirren 1–1 Hibernian B
  3. 24.10 ST Mirren 2–1 Dundee G
  4. 17.10 Aberdeen 3–1 ST Mirren M
  5. 10.10 Heart Of Midlothian 5–0 ST Mirren M
Deplasman

Rangers

2. sıra · 27 puan · 12 maç · averaj +12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGBG

  1. 31.10 Rangers 1–0 Aberdeen G
  2. 28.10 Heart Of Midlothian 2–2 Rangers B
  3. 24.10 Rangers 4–0 ST Johnstone G
  4. 17.10 Dundee 2–2 Rangers B
  5. 10.10 Rangers 3–1 Kilmarnock G

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 23:00: Premiership (İskoçya) 13. haftasında ev sahibi ST Mirren, konuk ekip Rangers. Puan tablosunda ev sahibi 8. sırada (14 puan), konuk ekip 2. sırada (24 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta ST Mirren 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-11). Rangers için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 12, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
8. (14 p) – 2. (24 p)
Form (son 5)
MBGMM – GBGBG
H2H (G-B-M)
3-3-23 (29 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
Korner ort. (maç)
10,8
iddaa MS 1-0-2
6,77 – 4,84 – 1,25
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 29 maçta galibiyetler ST Mirren 3 – Rangers 23; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Eylül 2026, Rangers 1-0 ST Mirren.

Gol istatistikleri

ST Mirren iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,67 gol yedi; Rangers dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: ST Mirren %67, Rangers %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ST Mirren %67, Rangers %67. İlk yarıyı önde kapatma: ST Mirren 3/6, Rangers 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): ST Mirren 4,5, Rangers 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: ST Mirren 3,2, Rangers 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,77, 0 – 4,84, 2 – 1,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,28, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,83.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 22:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Celtic 12912 2710 +1728 GGGBM
2Rangers 12831 219 +1227 GBGBG
3Heart Of Midlothian 11623 2417 +720 BGMGB
4Falkirk 12534 1512 +318 MGGGG
5Dundee 12525 1815 +317 GBMGM
6Dundee Utd 12453 1717 017 GBGBB
7ST Johnstone 13454 1720 -317 BMBBG
8ST Mirren 13427 1222 -1014 MGBMM
9Motherwell 13346 1521 -613 MMBGB
10Hibernian 12327 1517 -211 MMMBG
11Aberdeen 12327 1218 -611 MGMMM
12Kilmarnock 12237 1328 -159 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Heart Of Midlothian 5410 154 +1113
2Celtic 6411 155 +1013
3Rangers 5401 103 +712
4ST Johnstone 7331 1210 +212
5Dundee 6321 117 +411
6Falkirk 6303 97 +29
7Dundee Utd 6231 77 09
8ST Mirren 7223 812 -48
9Aberdeen 7214 59 -47
10Motherwell 6213 48 -47
11Kilmarnock 6123 715 -85
12Hibernian 6015 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Celtic 6501 125 +715
2Rangers 7430 116 +515
3Hibernian 6312 106 +410
4Falkirk 6231 65 +19
5Dundee Utd 6222 1010 08
6Heart Of Midlothian 6213 913 -47
7Dundee 6204 78 -16
8Motherwell 7133 1113 -26
9ST Mirren 6204 410 -66
10ST Johnstone 6123 510 -55
11Aberdeen 5113 79 -24
12Kilmarnock 6114 613 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · ST Mirren6,77
X · Beraberlik4,84
2 · Rangers1,25

2,5 Alt / Üst

Alt2,28
Üst1,41

Karşılıklı gol

Var1,65
Yok1,83
Tüm marketler (24)

Handikaplı Maç Sonucu 1

12,7203,5621,79

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,96Yok1,11

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst2,03

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var12,001 ve Yok14,500 ve Var6,110 ve Yok19,202 ve Var2,602 ve Yok2,26

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet17,90Hayır–

1. Yarı Sonucu

16,3602,5521,66

Alt/Üst 3.5

Alt1,46Üst2,15

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,75Eşit3,672.1,94

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,50Üst1,33

2. Yarı Sonucu

15,7602,9421,57

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt16,050 ve Alt6,602 ve Alt4,091 ve Üst11,000 ve Üst15,302 ve Üst1,72

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,29Üst2,65

1. Yarı / Maç Sonucu

1/111,901/020,901/220,950/114,950/07,530/24,102/136,002/018,302/21,72

Çifte Şans

1 ve 02,701 ve 21,070 ve 2–

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var10,10Üst ve Var1,92Alt ve Yok2,85Üst ve Yok4,72

Alt/Üst 1.5

Alt4,80Üst1,07

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var36,001 ve Yok7,360 ve Var7,660 ve Yok3,592 ve Var10,202 ve Yok1,91

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,791 ve 21,310 ve 2–

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet2,93Hayır1,24

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,73

Deplasman Alt/Üst 2.5

Alt1,49Üst2,09

Toplam Gol

0-1 gol4,822-3 gol1,984-5 gol2,856+ gol7,63

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,13Üst3,79

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,62Üst1,15

Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar