Motherwell 1-0 St Mirren: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Motherwell 1–0 St Mirren (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–5, isabetli şut 2–1, topa sahip olma %52–%48, korner 6–3.
Maç özeti
Motherwell – St Mirren maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Lukas Fadinger 82' (pen.) (Motherwell). xG: Motherwell 2,4 – 0,2 St Mirren.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Motherwell: Alfred Johansson · St Mirren: Craig McLeish
Maç akışı
Motherwell üstte · St Mirren altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' sarı kart: Joe Hodge (Motherwell)
- 50' sarı kart: Marcus Fraser (St Mirren)
- 51' sarı kart: Ryan Carr (St Mirren)
- 59' oyuncu değişikliği: Eseosa Sule ↔ Jake Young (St Mirren)
- 59' oyuncu değişikliği: Ryan Carr ↔ Samuel Antonio Ramos Linares (St Mirren)
- 60' sarı kart: Martin Moormann (Motherwell)
- 65' oyuncu değişikliği: Joe Hodge ↔ Oscar Priestman (Motherwell)
- 65' oyuncu değişikliği: Jardell Kanga ↔ Regan Charles-Cook (Motherwell)
- 72' oyuncu değişikliği: Luke Thomas ↔ Declan John (St Mirren)
- 73' oyuncu değişikliği: Tawanda Maswanhise ↔ Callum Hendry (Motherwell)
- 73' oyuncu değişikliği: Sebastian Palmer-Houlden ↔ Eythor Bjørgolfsson (Motherwell)
- 82' gol: Lukas Fadinger (Motherwell)
- 85' oyuncu değişikliği: Henry Fieldson ↔ Chris Mochrie (St Mirren)
- 86' sarı kart: Alexander Gogić (St Mirren)
- 89' sarı kart: Regan Charles-Cook (Motherwell)
- 90' sarı kart: Emmanuel Longelo (Motherwell)
- 90+1' sarı kart: Samuel Antonio Ramos Linares (St Mirren)
- 90+2' sarı kart: Killian Phillips (St Mirren)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Ibrahim Said ↔ Paul McGinn (Motherwell)
Maç olayları
- MotherwellSt Mirren
- Ibrahim Said ↔ Paul McGinnOyuncu değişikliği90+3'
- 90+2'Killian PhillipsSarı kart
- 90+1'Samuel Antonio Ramos LinaresSarı kart
- Emmanuel LongeloSarı kart90'
- Regan Charles-CookSarı kart89'
- 86'Alexander GogićSarı kart
- 85'Henry Fieldson ↔ Chris MochrieOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Lukas Fadinger 1–0Penaltı82'
- Regan Charles-CookVAR: penaltı onaylandı79'
- Tawanda Maswanhise ↔ Callum HendryOyuncu değişikliği73'
- Sebastian Palmer-Houlden ↔ Eythor BjørgolfssonOyuncu değişikliği73'
- 72'Luke Thomas ↔ Declan JohnOyuncu değişikliği
- Joe Hodge ↔ Oscar PriestmanOyuncu değişikliği65'
- Jardell Kanga ↔ Regan Charles-CookOyuncu değişikliği65'
- Martin MoormannSarı kart60'
- 59'Eseosa Sule ↔ Jake YoungOyuncu değişikliği
- 59'Ryan Carr ↔ Samuel Antonio Ramos LinaresOyuncu değişikliği
- 51'Ryan CarrSarı kart
- 50'Marcus FraserSarı kart
- Joe HodgeSarı kart38'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 10. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %0 0/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 6.–7. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 11. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Motherwell (13 maç)
St Mirren (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Motherwell (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
St Mirren (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Motherwell
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
St Mirren
Sarı 39 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Motherwell: iç saha, 6 maç · St Mirren: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Motherwell – St Mirren ilk 11'ler
Motherwell · 4-2-3-1
- 1A. PaulsenK
- 7T. SparrowD
- 3J. Girdwood-ReichD
- 5M. MoormannD60' sarı kart 60. dk
- 45M. EmmanuelD90' sarı kart 90. dk
- 71J. HodgeO38' sarı kart 38. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 8L. FadingerO82' gol 82. dk
- 18Tawanda Jethro MaswanhiseO73' oyundan çıktı 73. dk
- 19I. SaidO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 13J. KangaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 47S. Palmer-HouldenF73' oyundan çıktı 73. dk
- 15E. BjörgólfssonF73' oyuna girdi 73. dk
- 17R. Charles-CookF65' oyuna girdi 65. dk89' sarı kart 89. dk
- 14C. HendryF73' oyuna girdi 73. dk
- 4Jamie Knight-LebelD
- 63D. LevittO
- 21M. ConnellyK
- 6J. McGheeD
- 16P. McGinnD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 12O. PriestmanO65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: Alfred Johansson
St Mirren · 3-4-2-1
- 1J. ChapmanK
- 22M. FraserD50' sarı kart 50. dk
- 13A. GogićD86' sarı kart 86. dk
- 53Henry FieldsonD85' oyundan çıktı 85. dk
- 47C. RamsayO
- 8R. CarrO51' sarı kart 51. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 30F. TaylorO
- 16L. ThomasO72' oyundan çıktı 72. dk
- 88K. PhillipsO90+2' sarı kart 90+2. dk
- 48P. NsioO
- 9Eseosa SuleF59' oyundan çıktı 59. dk
- 4L. DonnellyO
- 6Louis JacksonD
- 3D. JohnD72' oyuna girdi 72. dk
- 37C. McEvoyO
- 23C. MochrieO85' oyuna girdi 85. dk
- 10SamuO59' oyuna girdi 59. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 2J. RichardsonD
- 20J. YoungF59' oyuna girdi 59. dk
- 35Grant TamoseviciusK
Teknik direktör: Craig McLeish
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İskoçya · Premiership puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Motherwell son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Son 5 maçta ST Mirren 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 31 kez karşılaştı: Motherwell 12, ST Mirren 7 galibiyet aldı, 12 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, ST Mirren 3-3 Motherwell.
- Sıralama
- 10. (9 p) – 7. (14 p)
- Form (son 5)
- BMMMM – BGMMM
- H2H (G-B-M)
- 12-12-7 (31 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,70 – 3,63 – 3,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Motherwell iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,60 gol yedi; ST Mirren dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Motherwell %0, ST Mirren %20. İlk yarıyı önde kapatma: Motherwell 1/5, ST Mirren 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Motherwell 4,8, ST Mirren 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Motherwell 1,8, ST Mirren 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,63, 2 – 3,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,13, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %10; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 24 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | +17 | 28 |
| 2 | Rangers | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | +7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | +3 | 18 |
| 5 | Dundee | 12 | +3 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 12 | 0 | 17 |
| 7 | ST Johnstone | 13 | -3 | 17 |
| 8 | ST Mirren | 13 | -10 | 14 |
| 9 | Motherwell | 13 | -6 | 13 |
| 10 | Hibernian | 12 | -2 | 11 |
| 11 | Aberdeen | 12 | -6 | 11 |
| 12 | Kilmarnock | 12 | -15 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | +10 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | +7 | 12 |
| 4 | ST Johnstone | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Dundee | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Falkirk | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 6 | 0 | 9 |
| 8 | ST Mirren | 7 | -4 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 7 | -4 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | -4 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | -8 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Rangers | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Hibernian | 6 | +4 | 10 |
| 4 | Falkirk | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Dundee Utd | 6 | 0 | 8 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Dundee | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Motherwell | 7 | -2 | 6 |
| 9 | ST Mirren | 6 | -6 | 6 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | -2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | -7 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
