← Maçlar
İskoçya · Premiership · 11. hafta28 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Hearts 2-2 Rangers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hearts
2–2İY 0–1
Rangers
Maç sonu

Hearts 2–2 Rangers (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–13, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %47–%53, korner 4–4.

Maç özeti

Hearts – Rangers maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Claudio Rafael Soares Braga 48', Calvin Miller 57' (Hearts); Kevin Kelsy 16', Olwethu Makhanya 89' (Rangers). xG: Hearts 1,8 – 1,5 Rangers.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Hearts: W. Vrancken · Rangers: D. McInnes

Maç akışı

Hearts üstte · Rangers altta

01530İY607590 4' sarı kart: Nicolas Raskin (Rangers)16' gol: Kevin Kelsy (Rangers)33' oyuncu değişikliği: Rogers Mato ↔ Stephen Kingsley (Hearts)↔44' sarı kart: Emmanuel Fernandez (Rangers)48' gol: Claudio Rafael Soares Braga (Hearts)54' oyuncu değişikliği: Djeidi Gassama ↔ Badredine Bouanani (Rangers)↔57' gol: Calvin Miller (Hearts)61' sarı kart: James Penrice (Rangers)63' oyuncu değişikliği: James Penrice ↔ Tuur Rommens (Rangers)↔66' sarı kart: Wouter Vrancken (Hearts)70' sarı kart: Badredine Bouanani (Rangers)72' sarı kart: Jordi Altena (Hearts)78' oyuncu değişikliği: Calvin Miller ↔ James wilson (Hearts)↔78' oyuncu değişikliği: Claudio Rafael Soares Braga ↔ Jerome Williams (Hearts)↔84' oyuncu değişikliği: Min-su Kim ↔ Findlay Curtis (Rangers)↔84' oyuncu değişikliği: Dan Neil ↔ Tochi Chukwuani (Rangers)↔85' oyuncu değişikliği: Ryan Naderi ↔ Bojan Miovski (Rangers)↔87' sarı kart: Sabah Kerjota (Hearts)89' gol: Olwethu Makhanya (Rangers)90+1' oyuncu değişikliği: Josh Mcpake ↔ Severin Sabri Guendouz (Hearts)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' sarı kart: Nicolas Raskin (Rangers)
  • 16' gol: Kevin Kelsy (Rangers)
  • 33' oyuncu değişikliği: Rogers Mato ↔ Stephen Kingsley (Hearts)
  • 44' sarı kart: Emmanuel Fernandez (Rangers)
  • 48' gol: Claudio Rafael Soares Braga (Hearts)
  • 54' oyuncu değişikliği: Djeidi Gassama ↔ Badredine Bouanani (Rangers)
  • 57' gol: Calvin Miller (Hearts)
  • 61' sarı kart: James Penrice (Rangers)
  • 63' oyuncu değişikliği: James Penrice ↔ Tuur Rommens (Rangers)
  • 66' sarı kart: Wouter Vrancken (Hearts)
  • 70' sarı kart: Badredine Bouanani (Rangers)
  • 72' sarı kart: Jordi Altena (Hearts)
  • 78' oyuncu değişikliği: Calvin Miller ↔ James wilson (Hearts)
  • 78' oyuncu değişikliği: Claudio Rafael Soares Braga ↔ Jerome Williams (Hearts)
  • 84' oyuncu değişikliği: Min-su Kim ↔ Findlay Curtis (Rangers)
  • 84' oyuncu değişikliği: Dan Neil ↔ Tochi Chukwuani (Rangers)
  • 85' oyuncu değişikliği: Ryan Naderi ↔ Bojan Miovski (Rangers)
  • 87' sarı kart: Sabah Kerjota (Hearts)
  • 89' gol: Olwethu Makhanya (Rangers)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: Josh Mcpake ↔ Severin Sabri Guendouz (Hearts)

Maç olayları

  1. HeartsRangers
  2. Josh Mcpake ↔ Severin Sabri GuendouzOyuncu değişikliği90+1'
  3. 89'Gol Olwethu Makhanya 2–2Asist: Badredine Bouanani
  4. Sabah KerjotaSarı kart87'
  5. 85'Ryan Naderi ↔ Bojan MiovskiOyuncu değişikliği
  6. 84'Min-su Kim ↔ Findlay CurtisOyuncu değişikliği
  7. 84'Dan Neil ↔ Tochi ChukwuaniOyuncu değişikliği
  8. Calvin Miller ↔ James wilsonOyuncu değişikliği78'
  9. Claudio Rafael Soares Braga ↔ Jerome WilliamsOyuncu değişikliği78'
  10. Jordi AltenaSarı kart72'
  11. 70'Badredine BouananiSarı kart
  12. Wouter VranckenSarı kart66'
  13. 63'James Penrice ↔ Tuur RommensOyuncu değişikliği
  14. 61'James PenriceSarı kart
  15. Gol Calvin Miller 2–157'
  16. 54'Djeidi Gassama ↔ Badredine BouananiOyuncu değişikliği
  17. Gol Claudio Rafael Soares Braga 1–1Asist: Malachi Walcott48'
  18. 44'Emmanuel FernandezSarı kart
  19. Rogers Mato ↔ Stephen KingsleyOyuncu değişikliği33'
  20. 16'Gol Kevin Kelsy 0–1Asist: Ryan Naderi
  21. 4'Nicolas RaskinSarı kart

Maç istatistikleri

HeartsRangers
47%Topa sahip olma53%
1,75Beklenen gol (xG)1,45
17Toplam şut13
6İsabetli şut5
8İsabetsiz şut3
3Engellenen şut5
9Ceza sahası içi şut9
8Ceza sahası dışı şut4
4Korner4
0Ofsayt1
12Faul20
3Sarı kart4
0Kırmızı kart0
3Kurtarış4
330Pas375
235İsabetli pas281

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%55 6/11%80 4/5
Beraberlik%18 2/11%20 1/5
Mağlubiyet%27 3/11%0 0/5
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%67 8/12%57 4/7
Beraberlik%25 3/12%43 3/7
Mağlubiyet%8 1/12%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,18 (24 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,76 yüksek3,00 (15 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,14 yüksek0,80 (4 gol)
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,33 yüksek1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç0,75 (9 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,66 düşük0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%73 8/11ligde 3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%100 11/11%100 5/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 1. · lig ortalamasından 24 puan yüksek%100 5/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Gol yememe%27 3/11%40 2/5
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%50 6/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan düşük%57 4/7
1,5 Üst%67 8/12%71 5/7
2,5 Üst%50 6/12ligde 8.–11. · lig ortalamasından 8 puan düşük%43 3/7
3,5 Üst%33 4/12%29 2/7
Gol yememe%50 6/12%43 3/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,6
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%64 7/11%60 3/5
9,5 Üst%45 5/11%40 2/5
10,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,511,1
7,5 Üst%100 12/12%100 7/7
8,5 Üst%92 11/12%86 6/7
9,5 Üst%83 10/12%71 5/7
10,5 Üst%75 9/12%71 5/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart4,84,0
2,5 Üst%91 10/11%80 4/5
3,5 Üst%82 9/11%60 3/5
4,5 Üst%55 6/11%60 3/5
5,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı kart3,85,1
2,5 Üst%67 8/12%100 7/7
3,5 Üst%50 6/12%86 6/7
4,5 Üst%33 4/12%57 4/7
5,5 Üst%17 2/12%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,99,0
6,5 Üst%91 10/11%100 5/5
7,5 Üst%64 7/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%40 2/5
9,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut10,310,7
6,5 Üst%100 12/12%100 7/7
7,5 Üst%92 11/12%86 6/7
8,5 Üst%92 11/12%86 6/7
9,5 Üst%58 7/12%71 5/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%55 6/11%60 3/5
Berabere%9 1/11%0 0/5
Geride%36 4/11%40 2/5
Rangers
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%50 6/12%43 3/7
Berabere%33 4/12%43 3/7
Geride%17 2/12%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hearts (11 maç)

1/151/X01/21X/10X/X0X/212/112/X22/21

Rangers (12 maç)

1/151/X11/20X/13X/X1X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hearts (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 3 2
31-45 3 0
46-60 5 1
61-75 2 1
76-90 4 3

Rangers (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 4 0
31-45 3 2
46-60 2 2
61-75 4 1
76-90 3 1

Kartlar

Hearts

Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Rangers

Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Hearts: iç saha, 5 maç · Rangers: dış saha, 7 maç

HeartsRangers
%51,4Topa sahip olma%52,3
2,19Beklenen gol (xG)1,93
18,0Toplam şut17,4
6,6İsabetli şut6,9
11,8Ceza sahası içi şut11,7
7,8Korner5,7
430Pas397
%81Pas isabeti%76
1,6Kurtarış3,1
12,2Faul16,7
1,8Ofsayt1,1
1,4Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,04Rakibin xG'si1,18
9,0Rakibin şutu10,9
2,4Rakibin isabetli şutu3,9
2,8Rakibin korneri5,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Hearts – Rangers ilk 11'ler

Hearts · 4-2-3-1

  1. 1B. ReusK
  2. 23J. AltenaD72' sarı kart 72. dk
  3. 64M. Fagan-WalcottD48' asist 48. dk
  4. 5J. McCartD
  5. 74R. MatoD33' oyundan çıktı 33. dk
  6. 78L. MendyO
  7. 22T. MagnússonO
  8. 29S. KerjotaO87' sarı kart 87. dk
  9. 7C. MillerO57' gol 57. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  10. 15J. McPakeO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
  11. 10Cláudio BragaF48' gol 48. dk78' oyundan çıktı 78. dk
Yedekler
  • 31Y. DhandaF
  • 3S. KingsleyD33' oyuna girdi 33. dk
  • 11P. KaboreF
  • 19S. GuendouzF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
  • 30R. FultonK
  • 9J. WilliamsF78' oyuna girdi 78. dk
  • 21J. WilsonF78' oyuna girdi 78. dk
  • 33F. PollockO
  • 77A. Ba-SyF

Teknik direktör: W. Vrancken

Rangers · 4-2-3-1

  1. 1I. PandurK
  2. 21D. SterlingD
  3. 37E. FernandezD44' sarı kart 44. dk
  4. 24O. MakhanyaD89' gol 89. dk
  5. 29J. PenriceD61' sarı kart 61. dk63' oyundan çıktı 63. dk
  6. 6D. NeilO84' oyundan çıktı 84. dk
  7. 43N. RaskinO4' sarı kart 4. dk
  8. 10Minsu KimO84' oyundan çıktı 84. dk
  9. 20R. NaderiO16' asist 16. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  10. 23D. GassamaO54' oyundan çıktı 54. dk
  11. 19K. KelsyF16' gol 16. dk
Yedekler
  • 22V. DragojevićO
  • 4B. GodfreyD
  • 31L. KellyK
  • 28B. MiovskiF85' oyuna girdi 85. dk
  • 18K. NedeljkovićD
  • 25T. RommensD63' oyuna girdi 63. dk
  • 52Findlay CurtisF84' oyuna girdi 84. dk
  • 26B. BouananiF54' oyuna girdi 54. dk70' sarı kart 70. dk89' asist 89. dk
  • 42T. ChukwuaniO84' oyuna girdi 84. dk

Teknik direktör: D. McInnes

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hearts için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 10. Rangers için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 13, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 39 kez karşılaştı: Hearts 7, Rangers 26 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Mayıs 2026, Hearts 2-1 Rangers.

Sıralama
3. (19 p) – 2. (23 p)
Form (son 5)
GMMBG – GBGGG
H2H (G-B-M)
7-6-26 (39 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
Korner ort. (maç)
11,5
iddaa MS 1-0-2
3,44 – 3,54 – 1,76
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hearts iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Rangers dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hearts %100, Rangers %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hearts %50, Rangers %60. İlk yarıyı önde kapatma: Hearts 3/4, Rangers 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Hearts 8,8, Rangers 6,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,5. Maç başına kart: Hearts 1,2, Rangers 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,44, 0 – 3,54, 2 – 1,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,21.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Celtic 12912 2710 +1728 GGGBM
2Rangers 12831 219 +1227 GBGBG
3Heart Of Midlothian 11623 2417 +720 BGMGB
4Falkirk 12534 1512 +318 MGGGG
5Dundee 12525 1815 +317 GBMGM
6Dundee Utd 12453 1717 017 GBGBB
7ST Johnstone 13454 1720 -317 BMBBG
8ST Mirren 13427 1222 -1014 MGBMM
9Motherwell 13346 1521 -613 MMBGB
10Hibernian 12327 1517 -211 MMMBG
11Aberdeen 12327 1218 -611 MGMMM
12Kilmarnock 12237 1328 -159 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Heart Of Midlothian 5410 154 +1113
2Celtic 6411 155 +1013
3Rangers 5401 103 +712
4ST Johnstone 7331 1210 +212
5Dundee 6321 117 +411
6Falkirk 6303 97 +29
7Dundee Utd 6231 77 09
8ST Mirren 7223 812 -48
9Aberdeen 7214 59 -47
10Motherwell 6213 48 -47
11Kilmarnock 6123 715 -85
12Hibernian 6015 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Celtic 6501 125 +715
2Rangers 7430 116 +515
3Hibernian 6312 106 +410
4Falkirk 6231 65 +19
5Dundee Utd 6222 1010 08
6Heart Of Midlothian 6213 913 -47
7Dundee 6204 78 -16
8Motherwell 7133 1113 -26
9ST Mirren 6204 410 -66
10ST Johnstone 6123 510 -55
11Aberdeen 5113 79 -24
12Kilmarnock 6114 613 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,44X3,5421,76

Çifte şans

1X1,71121,17X21,18

Karşılıklı gol

Var1,45Yok2,21

1,5 Alt / Üst

Alt4,48Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt2,14Üst1,48

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,31

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.