ST Johnstone 2-1 Dundee: Maç Sonucu ve İstatistikleri
ST Johnstone 2–1 Dundee (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–8, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %57–%44, korner 4–5.
Paylaş
Maç özeti
ST Johnstone – Dundee maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Josh Campbell 5', Kai Fotheringham 72' (ST Johnstone); Joe Westley 47' (Dundee). xG: ST Johnstone 1,6 – 0,7 Dundee.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- McDiarmid Park, Perth
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- ST Johnstone: S. Valakari · Dundee: S. Pressley
Maç akışı
ST Johnstone üstteDundee altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %81 · 3 şut · 0,5
- 16–30'Dep %78 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %63 · 3 şut · 0,4
- 46–60'Dep %71 · 2 şut · 0,2
- 61–75'Ev %90 · 7 şut · 0,2
- 76–90+'Dengeli · 5 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = ST Johnstone, Dep = Dundee.
Maç olayları
- ST JohnstoneDundee
- 88'Brad HallidaySarı kart
- 87'Drey Wright ↔ Brad HallidayOyuncu değişikliği
- Kai Fotheringham ↔ Macaulay TaitOyuncu değişikliği80'
- 72'Alan Forrest ↔ Charlie ReillyOyuncu değişikliği
- Gol Kai Fotheringham 2–172'
- 69'Ethan HamiltonSarı kart
- Taylor Steven ↔ Sam StantonOyuncu değişikliği60'
- 60'Drey WrightSarı kart
- Danny schmidt ↔ Josh FowlerOyuncu değişikliği59'
- Taylor StevenSarı kart56'
- 47'Gol Joe Westley 1–1
- 45'Bradley·Fink ↔ Joe WestleyOyuncu değişikliği
- 45'Callum Jones ↔ Ryan FinniganOyuncu değişikliği
- 45'Joseph Bevan ↔ Zan BesirOyuncu değişikliği
- Božo Mikulić ↔ Daniel FinlaysonOyuncu değişikliği14'
- Gol Josh Campbell 1–0Asist: E. Alıç5'
ST Johnstone iç sahada (7 maç) · Dundee deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 24 maç (2016'dan beri)
10 ST Johnstone5 berabere9 Dundee
- ST Johnstone iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Dundee deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- ST Johnstone, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
ST Johnstone
Dundee
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 4. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 6.–7. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 2.–4. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Geride | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
ST Johnstone (13 maç)
Dundee (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
ST Johnstone (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Dundee (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
ST Johnstone
Sarı 19 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,5)
Dundee
Sarı 19 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
ST Johnstone: iç saha, 7 maç · Dundee: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
ST Johnstone – Dundee ilk 11'ler
ST Johnstone · 3-4-3
- 20R. SinclairK
- 3C. DiabateD
- 6B. MikulićD14' oyundan çıktı 14. dk
- 2E. AlıçD5' asist 5. dk
- 33L. SmithO
- 32J. CampbellO5' gol 5. dk
- 8J. HoltO
- 30J. CotterillO
- 7T. StevenF56' sarı kart 56. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 22D. SchmidtF59' oyundan çıktı 59. dk
- 18K. FotheringhamF72' gol 72. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 23L. ChalmersO
- 19D. FinlaysonD14' oyuna girdi 14. dk
- 14M. FouldsD
- 9J. FowlerF59' oyuna girdi 59. dk
- 31C. HepburnK
- 99R. PatonF
- 11S. StantonO60' oyuna girdi 60. dk
- 25M. TaitO80' oyuna girdi 80. dk
- 26M. ToddO
Teknik direktör: S. Valakari
Dundee · 4-4-2
- 1O. GoodmanK
- 7D. WrightD60' sarı kart 60. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 4R. AstleyD
- 5O. BevanD
- 12I. SamuelsD
- 27J. BevanO45' oyundan çıktı 45. dk
- 28C. JonesO45' oyundan çıktı 45. dk
- 48E. HamiltonO69' sarı kart 69. dk
- 14A. ForrestO72' oyundan çıktı 72. dk
- 11A. HayF
- 21B. FinkF45' oyundan çıktı 45. dk
- 26J. WrightD
- 30H. SharpK
- 18C. ReillyF72' oyuna girdi 72. dk
- 3I. OdutayoD
- 19J. WestleyF45' oyuna girdi 45. dk47' gol 47. dk
- 77Alfie HarrisonO
- 2B. HallidayD87' oyuna girdi 87. dk88' sarı kart 88. dk
- 8R. FinniganO45' oyuna girdi 45. dk
- 17Ž. BeširO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: S. Pressley
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiST Johnstone
7. sıra · 17 puan · 13 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMBB
- 31.10 Kilmarnock 2–2 ST Johnstone B
- 28.10 ST Johnstone 2–2 Motherwell B
- 24.10 Rangers 4–0 ST Johnstone M
- 17.10 ST Johnstone 1–1 Dundee Utd B
- 11.10 Aberdeen 0–1 ST Johnstone G
Dundee
5. sıra · 17 puan · 12 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMG
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
ST Johnstone ile Dundee, Premiership (İskoçya) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (14 puan), konuk ekip 5. sırada (17 puan).
Form (son 5 maç)
ST Johnstone son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi. Dundee son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 7. (14 p) – 5. (17 p)
- Form (son 5)
- BBMBG – GMBGG
- H2H (G-B-M)
- 10-5-9 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %60
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,48 – 3,16 – 2,32
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler ST Johnstone 10 – Dundee 9; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Eylül 2026, Dundee 1-1 ST Johnstone.
Gol istatistikleri
ST Johnstone iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Dundee dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: ST Johnstone %50, Dundee %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ST Johnstone %83, Dundee %60. İlk yarıyı önde kapatma: ST Johnstone 2/6, Dundee 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): ST Johnstone 3,2, Dundee 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: ST Johnstone 2,2, Dundee 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,48, 0 – 3,16, 2 – 2,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | +17 | 28 |
| 2 | Rangers | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | +7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | +3 | 18 |
| 5 | Dundee | 12 | +3 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 12 | 0 | 17 |
| 7 | ST Johnstone | 13 | -3 | 17 |
| 8 | ST Mirren | 13 | -10 | 14 |
| 9 | Motherwell | 13 | -6 | 13 |
| 10 | Hibernian | 12 | -2 | 11 |
| 11 | Aberdeen | 12 | -6 | 11 |
| 12 | Kilmarnock | 12 | -15 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | +10 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | +7 | 12 |
| 4 | ST Johnstone | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Dundee | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Falkirk | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 6 | 0 | 9 |
| 8 | ST Mirren | 7 | -4 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 7 | -4 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | -4 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | -8 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Rangers | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Hibernian | 6 | +4 | 10 |
| 4 | Falkirk | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Dundee Utd | 6 | 0 | 8 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Dundee | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Motherwell | 7 | -2 | 6 |
| 9 | ST Mirren | 6 | -6 | 6 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | -2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | -7 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar
- 18:00 Dundee Utd 1–1 Motherwell
- 20:45 Aberdeen 0–4 Hibernian
- 23:00 St Mirren 0–2 Rangers
