Dundee 2-2 Rangers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dundee 2–2 Rangers (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 10–21, isabetli şut 6–9, topa sahip olma %40–%60, korner 3–6.
Maç özeti
Dundee – Rangers maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Bradley·Fink 37', Callum Jones 69' (Dundee); Badredine Bouanani 42', Nicolas Raskin 60' (Rangers). xG: Dundee 1,8 – 1,8 Rangers.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dundee: S. Pressley · Rangers: D. McInnes
Maç akışı
Dundee üstte · Rangers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 37' gol: Bradley·Fink (Dundee)
- 42' gol: Badredine Bouanani (Rangers)
- 60' gol: Nicolas Raskin (Rangers)
- 66' oyuncu değişikliği: Joseph Bevan ↔ Alfie Harrison (Dundee)
- 68' sarı kart: Ethan Hamilton (Dundee)
- 69' gol: Callum Jones (Dundee)
- 76' oyuncu değişikliği: Badredine Bouanani ↔ Findlay Curtis (Rangers)
- 76' oyuncu değişikliği: Min-su Kim ↔ Kevin Kelsy (Rangers)
- 77' sarı kart: Dujon Sterling (Rangers)
- 77' sarı kart: Ashley Hay (Dundee)
- 84' sarı kart: Nicolas Raskin (Rangers)
Maç olayları
- DundeeRangers
- 84'Nicolas RaskinSarı kart
- 77'Dujon SterlingSarı kart
- Ashley HaySarı kart77'
- 76'Badredine Bouanani ↔ Findlay CurtisOyuncu değişikliği
- 76'Min-su Kim ↔ Kevin KelsyOyuncu değişikliği
- Gol Callum Jones 2–269'
- Ethan HamiltonSarı kart68'
- Joseph Bevan ↔ Alfie HarrisonOyuncu değişikliği66'
- 60'Gol Nicolas Raskin 1–2Asist: Dan Neil
- 42'Gol Badredine Bouanani 1–1
- Gol Bradley·Fink 1–037'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 8/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 4. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,33 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,66 düşük | 0,86 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 2.–4. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 8.–11. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %43 3/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Geride | %17 2/12 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dundee (12 maç)
Rangers (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dundee (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Rangers (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Dundee
Sarı 19 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,6)
Rangers
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dundee: iç saha, 6 maç · Rangers: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dundee – Rangers ilk 11'ler
Dundee · 4-4-2
- 1O. GoodmanK
- 7D. WrightD
- 4R. AstleyD
- 5O. BevanD
- 12I. SamuelsD
- 27J. BevanO66' oyundan çıktı 66. dk
- 28C. JonesO69' gol 69. dk
- 48E. HamiltonO68' sarı kart 68. dk
- 14A. ForrestO
- 11A. HayF77' sarı kart 77. dk
- 21B. FinkF37' gol 37. dk
- 13K. O'HaraK
- 3I. OdutayoD
- 18C. ReillyF
- 6M. AkinmboniD
- 17Ž. BeširO
- 8R. FinniganO
- 2B. HallidayD
- 77Alfie HarrisonO66' oyuna girdi 66. dk
- 26J. WrightD
Teknik direktör: S. Pressley
Rangers · 4-2-3-1
- 1I. PandurK
- 21D. SterlingD77' sarı kart 77. dk
- 37E. FernandezD
- 24O. MakhanyaD
- 29J. PenriceD
- 6D. NeilO60' asist 60. dk
- 43N. RaskinO60' gol 60. dk84' sarı kart 84. dk
- 26B. BouananiO42' gol 42. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 10Minsu KimO76' oyundan çıktı 76. dk
- 23D. GassamaO
- 20R. NaderiF
- 22V. DragojevićO
- 4B. GodfreyD
- 31L. KellyK
- 19K. KelsyF76' oyuna girdi 76. dk
- 28B. MiovskiF
- 18K. NedeljkovićD
- 25T. RommensD
- 42T. ChukwuaniO
- 52Findlay CurtisF76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: D. McInnes
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İskoçya · Premiership puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dundee için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Rangers son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Dundee 2 – Rangers 18; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Ocak 2026, Rangers 3-0 Dundee.
- Sıralama
- 4. (13 p) – 2. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMBM – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-18 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 11,5
- iddaa MS 1-0-2
- 6,17 – 4,55 – 1,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dundee iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Rangers dış saha 4 maçta 1,25 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dundee %50, Rangers %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dundee %75, Rangers %50. İlk yarıyı önde kapatma: Dundee 2/4, Rangers 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Dundee 4,8, Rangers 6,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,5. Maç başına kart: Dundee 0,8, Rangers 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,17, 0 – 4,55, 2 – 1,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | +17 | 28 |
| 2 | Rangers | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | +7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | +3 | 18 |
| 5 | Dundee | 12 | +3 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 12 | 0 | 17 |
| 7 | ST Johnstone | 13 | -3 | 17 |
| 8 | ST Mirren | 13 | -10 | 14 |
| 9 | Motherwell | 13 | -6 | 13 |
| 10 | Hibernian | 12 | -2 | 11 |
| 11 | Aberdeen | 12 | -6 | 11 |
| 12 | Kilmarnock | 12 | -15 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | +10 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | +7 | 12 |
| 4 | ST Johnstone | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Dundee | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Falkirk | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 6 | 0 | 9 |
| 8 | ST Mirren | 7 | -4 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 7 | -4 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | -4 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | -8 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Rangers | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Hibernian | 6 | +4 | 10 |
| 4 | Falkirk | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Dundee Utd | 6 | 0 | 8 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Dundee | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Motherwell | 7 | -2 | 6 |
| 9 | ST Mirren | 6 | -6 | 6 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | -2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | -7 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar
- 17:00 Aberdeen 3–1 St Mirren
- 17:00 Hibernian 1–2 Falkirk
- 17:00 Kilmarnock 3–2 Motherwell
- 17:00 St Johnstone 1–1 Dundee Utd
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
