Hollanda · Tweede Divisie · 12. hafta

Rkav Volendam 3-1 De Treffers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 3–1 MS İY 1–0

Rkav Volendam 3–1 De Treffers (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Rkav Volendam – De Treffers maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: P. Kroon 42', G. Vlak 60', N. Runderkamp 69' (Rkav Volendam); T. Waterink 53' (De Treffers).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Hein Koning Stadion, Volendam

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Rkav Volendam üstte · De Treffers altta

01530İY607590 42' gol: P. Kroon (Rkav Volendam)45' sarı kart: K. Keizer (De Treffers)46' oyuncu değişikliği: W. den Dekker ↔ K. Surmeli (De Treffers)↔53' gol: T. Waterink (De Treffers)60' gol: G. Vlak (Rkav Volendam)69' gol: N. Runderkamp (Rkav Volendam)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol: P. Kroon (Rkav Volendam)
  • 45' sarı kart: K. Keizer (De Treffers)
  • 46' oyuncu değişikliği: W. den Dekker ↔ K. Surmeli (De Treffers)
  • 53' gol: T. Waterink (De Treffers)
  • 60' gol: G. Vlak (Rkav Volendam)
  • 69' gol: N. Runderkamp (Rkav Volendam)

Maç olayları

  1. Rkav VolendamDe Treffers
  2. Gol N. Runderkamp 3–1Asist: A. Sout69'
  3. Gol G. Vlak 2–1Asist: N. Runderkamp60'
  4. 53'Gol T. Waterink 1–1Asist: R. van Strien
  5. 46'W. den Dekker ↔ K. SurmeliOyuncu değişikliği
  6. 45'K. KeizerSarı kart
  7. Gol P. Kroon 1–0Asist: D. Zwarthoed42'
Maç özeti

Ev sahibi

Rkav Volendam

7. sıra · 21 puan

MGGGG

Deplasman

De Treffers

5. sıra · 22 puan

MGGBG

Rkav Volendam iç sahada (6 maç) · De Treffers deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,83 Gol atma maç başı 2,00
1,50 Gol yeme maç başı 1,83
%0 Gol yememe maçların %17
%100 KG Var maçların %83
%83 2.5 Üst maçların %100

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 5 maç (2024'ten beri)

0 Rkav Volendam0 berabere5 De Treffers

  • RKAV Volendam iç sahada 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • De Treffers deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • RKAV Volendam, iç saha maçlarında 6 maçta 6 kez iki takım da gol attı (%100).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rkav Volendam
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%67 4/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%25 3/12%17 1/6
De Treffers
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%17 1/6
Mağlubiyet%17 2/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rkav Volendam
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,00 (24 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,75 (21 gol)1,50 (9 gol)
De Treffers
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,58 (31 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rkav Volendam
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%83 10/12%100 6/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%67 8/12%83 5/6
3,5 Üst%42 5/12%33 2/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6
De Treffers
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%75 9/12%83 5/6
1,5 Üst%100 12/12%100 6/6
2,5 Üst%83 10/12%100 6/6
3,5 Üst%67 8/12%67 4/6
Gol yememe%25 3/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rkav Volendam
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%50 3/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%33 4/12%17 1/6
De Treffers
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%67 8/12%50 3/6
Berabere%8 1/12%17 1/6
Geride%25 3/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rkav Volendam (12 maç)

1/151/X01/20X/11X/X2X/202/102/X12/23

De Treffers (12 maç)

1/151/X31/20X/11X/X0X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rkav Volendam (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 2 2
31-45 6 4
46-60 2 2
61-75 3 1
76-90 4 5

De Treffers (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 2
31-45 6 2
46-60 2 1
61-75 5 4
76-90 10 7

Kartlar

Rkav Volendam

Sarı 15 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)

De Treffers

Sarı 20 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Rkav Volendam

7. sıra · 21 puan · 12 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGG

  1. 29.10 Rkav Volendam 3–0 ROHDA Raalte G
  2. 24.10 Rijnsburgse Boys 0–1 Rkav Volendam G
  3. 17.10 Rkav Volendam 2–1 Sparta Rotterdam II G
  4. 10.10 ROHDA Raalte 2–8 Rkav Volendam G
  5. 03.10 Rkav Volendam 1–4 Almere City II M
Deplasman

De Treffers

5. sıra · 22 puan · 12 maç · averaj +14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBG

  1. 29.10 De Treffers 1–0 Heracles G
  2. 24.10 De Treffers 3–3 Sparta Rotterdam II B
  3. 17.10 Almere City II 2–3 De Treffers G
  4. 10.10 De Treffers 4–0 Barendrecht G
  5. 03.10 Hoek 3–1 De Treffers M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 16:30: Tweede Divisie (Hollanda) 12. haftasında ev sahibi Rkav Volendam, konuk ekip De Treffers. Puan tablosunda ev sahibi 8. sırada (18 puan), konuk ekip 2. sırada (22 puan).

Form (son 5 maç)

Rkav Volendam son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 15 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta De Treffers 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
8. (18 p) – 2. (22 p)
Form (son 5)
GGGGM – GBGGM
H2H (G-B-M)
0-0-5 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %80
iddaa MS 1-0-2
3,71 – 3,80 – 1,50
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Rkav Volendam 0, De Treffers 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 4,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Rkav Volendam 0-1 De Treffers.

Gol istatistikleri

Rkav Volendam iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,60 gol yedi; De Treffers dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rkav Volendam %80, De Treffers %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rkav Volendam %100, De Treffers %80. İlk yarıyı önde kapatma: Rkav Volendam 2/5, De Treffers 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,71, 0 – 3,80, 2 – 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,23.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %90; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Rkav Volendam3,71
X · Beraberlik3,80
2 · De Treffers1,50

Karşılıklı gol

Var1,34
Yok2,23
Tüm marketler (13)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst1,86

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,99Yok1,16

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,8603,5622,31

Alt/Üst 3.5

Alt1,50Üst1,88

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,12Üst1,38

1. Yarı Sonucu

13,9702,3421,93

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt2,17Üst1,36

2. Yarı Sonucu

13,6202,7221,82

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,47Üst1,93

Çifte Şans

1 ve 01,801 ve 21,090 ve 21,09

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,451 ve 21,290 ve 21,08

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,26

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,65

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar