← Maçlar
Hollanda · Tweede Divisie · 9. hafta10 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

De Treffers 4-0 BVV Barendrecht: Maç Sonucu ve İstatistikleri

De Treffers
4–0İY 3–0
BVV Barendrecht
Maç sonu

De Treffers 4–0 BVV Barendrecht (10 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

De Treffers – BVV Barendrecht maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%17 2/12%0 0/6
BVV Barendrecht
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%50 6/12%67 4/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%33 4/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,58 (31 gol)3,17 (19 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)1,00 (6 gol)
BVV Barendrecht
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,58 (19 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%75 9/12%67 4/6
1,5 Üst%100 12/12%100 6/6
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%67 8/12%67 4/6
Gol yememe%25 3/12%33 2/6
BVV Barendrecht
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%75 9/12%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%67 8/12%67 4/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%67 8/12%83 5/6
Berabere%8 1/12%0 0/6
Geride%25 3/12%17 1/6
BVV Barendrecht
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%42 5/12%50 3/6
Geride%25 3/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

De Treffers (12 maç)

1/151/X31/20X/11X/X0X/202/102/X12/22

BVV Barendrecht (12 maç)

1/131/X11/20X/13X/X1X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

De Treffers (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 2
31-45 6 2
46-60 2 1
61-75 5 4
76-90 10 7

BVV Barendrecht (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 0 1
31-45 3 4
46-60 2 0
61-75 1 2
76-90 6 3

Kartlar

De Treffers

Sarı 20 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

BVV Barendrecht

Sarı 35 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,26X4,7825,88

Çifte şans

121,06X22,42

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,72Üst1,68

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.