← Maçlar
Hollanda · Tweede Divisie · 11. hafta24 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

De Treffers 3-3 Jong Sparta Rotterdam: Maç Sonucu ve İstatistikleri

De Treffers
3–3İY 1–0
Jong Sparta Rotterdam
Maç sonu

De Treffers 3–3 Jong Sparta Rotterdam (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

De Treffers – Jong Sparta Rotterdam maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: W. den Dekker 41', J. van Ginkel 78', T. Waterink 88' (De Treffers); J. Esser 49', M. Oukhattou 70', L. Nieuwenhuijs 84' (Jong Sparta Rotterdam).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

De Treffers üstte · Jong Sparta Rotterdam altta

01530İY607590 41' gol: W. den Dekker (De Treffers)49' gol: J. Esser (Jong Sparta Rotterdam)60' oyuncu değişikliği: G. Vianello ↔ D. Jermoumi (Jong Sparta Rotterdam)↔60' oyuncu değişikliği: D. Hanzen ↔ S. Ebite (Jong Sparta Rotterdam)↔70' gol: M. Oukhattou (Jong Sparta Rotterdam)72' oyuncu değişikliği: R. van Strien ↔ K. Surmeli (De Treffers)↔72' oyuncu değişikliği: K. Keizer ↔ G. Vlijter (De Treffers)↔72' oyuncu değişikliği: B. Brussaard ↔ J. Hekkert (De Treffers)↔78' gol: J. van Ginkel (De Treffers)83' oyuncu değişikliği: K. Sallent ↔ J. Inocencio (Jong Sparta Rotterdam)↔83' oyuncu değişikliği: S. van Bakel ↔ J. Coffie (De Treffers)↔84' gol: L. Nieuwenhuijs (Jong Sparta Rotterdam)85' oyuncu değişikliği: J. Esser ↔ B. Leerdam (Jong Sparta Rotterdam)↔87' sarı kart: L. Nieuwenhuijs (Jong Sparta Rotterdam)88' gol: T. Waterink (De Treffers)90+4' sarı kart: T. Borrie (Jong Sparta Rotterdam)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 41' gol: W. den Dekker (De Treffers)
  • 49' gol: J. Esser (Jong Sparta Rotterdam)
  • 60' oyuncu değişikliği: G. Vianello ↔ D. Jermoumi (Jong Sparta Rotterdam)
  • 60' oyuncu değişikliği: D. Hanzen ↔ S. Ebite (Jong Sparta Rotterdam)
  • 70' gol: M. Oukhattou (Jong Sparta Rotterdam)
  • 72' oyuncu değişikliği: R. van Strien ↔ K. Surmeli (De Treffers)
  • 72' oyuncu değişikliği: K. Keizer ↔ G. Vlijter (De Treffers)
  • 72' oyuncu değişikliği: B. Brussaard ↔ J. Hekkert (De Treffers)
  • 78' gol: J. van Ginkel (De Treffers)
  • 83' oyuncu değişikliği: K. Sallent ↔ J. Inocencio (Jong Sparta Rotterdam)
  • 83' oyuncu değişikliği: S. van Bakel ↔ J. Coffie (De Treffers)
  • 84' gol: L. Nieuwenhuijs (Jong Sparta Rotterdam)
  • 85' oyuncu değişikliği: J. Esser ↔ B. Leerdam (Jong Sparta Rotterdam)
  • 87' sarı kart: L. Nieuwenhuijs (Jong Sparta Rotterdam)
  • 88' gol: T. Waterink (De Treffers)
  • 90+4' sarı kart: T. Borrie (Jong Sparta Rotterdam)

Maç olayları

  1. De TreffersJong Sparta Rotterdam
  2. 90+4'T. BorrieSarı kart
  3. Gol T. Waterink 3–3Asist: J. van Ginkel88'
  4. 87'L. NieuwenhuijsSarı kart
  5. 85'J. Esser ↔ B. LeerdamOyuncu değişikliği
  6. 84'Gol L. Nieuwenhuijs 2–3Asist: T. Borrie
  7. 83'K. Sallent ↔ J. InocencioOyuncu değişikliği
  8. S. van Bakel ↔ J. CoffieOyuncu değişikliği83'
  9. Gol J. van Ginkel 2–2Asist: S. van Bakel78'
  10. R. van Strien ↔ K. SurmeliOyuncu değişikliği72'
  11. K. Keizer ↔ G. VlijterOyuncu değişikliği72'
  12. B. Brussaard ↔ J. HekkertOyuncu değişikliği72'
  13. 70'Gol M. Oukhattou 1–2Asist: D. Jermoumi
  14. 60'G. Vianello ↔ D. JermoumiOyuncu değişikliği
  15. 60'D. Hanzen ↔ S. EbiteOyuncu değişikliği
  16. 49'Gol J. Esser 1–1Asist: L. Nieuwenhuijs
  17. Gol W. den Dekker 1–0Asist: R. van Strien41'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%17 2/12%0 0/6
Jong Sparta Rotterdam
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%25 3/12%17 1/6
Beraberlik%42 5/12%50 3/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,58 (31 gol)3,17 (19 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)1,00 (6 gol)
Jong Sparta Rotterdam
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,75 (33 gol)2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç2,42 (29 gol)2,33 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%75 9/12%67 4/6
1,5 Üst%100 12/12%100 6/6
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%67 8/12%67 4/6
Gol yememe%25 3/12%33 2/6
Jong Sparta Rotterdam
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%92 11/12%100 6/6
1,5 Üst%100 12/12%100 6/6
2,5 Üst%92 11/12%83 5/6
3,5 Üst%75 9/12%67 4/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

De Treffers
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%67 8/12%83 5/6
Berabere%8 1/12%0 0/6
Geride%25 3/12%17 1/6
Jong Sparta Rotterdam
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%25 3/12%50 3/6
Geride%42 5/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

De Treffers (12 maç)

1/151/X31/20X/11X/X0X/202/102/X12/22

Jong Sparta Rotterdam (12 maç)

1/121/X21/20X/10X/X1X/222/112/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

De Treffers (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 2
31-45 6 2
46-60 2 1
61-75 5 4
76-90 10 7

Jong Sparta Rotterdam (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 3 3
31-45 3 3
46-60 7 4
61-75 4 2
76-90 6 6

Kartlar

De Treffers

Sarı 20 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Jong Sparta Rotterdam

Sarı 30 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

De Treffers son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 15 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Jong Sparta Rotterdam için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 8, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: De Treffers 10, Jong Sparta Rotterdam 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Jong Sparta Rotterdam 1-4 De Treffers.

Sıralama
2. (21 p) – 12. (12 p)
Form (son 5)
GGMGG – MMMGB
H2H (G-B-M)
10-1-5 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,30 – 4,80 – 4,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

De Treffers iç saha 5 maçta maç başına 3,20 gol attı, 0,60 gol yedi; Jong Sparta Rotterdam dış saha 5 maçta 2,40 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: De Treffers %60, Jong Sparta Rotterdam %100. İlk yarıyı önde kapatma: De Treffers 4/5, Jong Sparta Rotterdam 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 4,80, 2 – 4,84. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,30X4,8024,84

Çifte şans

121,06X22,24

Karşılıklı gol

Var1,28Yok2,48

3,5 Alt / Üst

Alt1,88Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.