← Maçlar
Hollanda · Tweede Divisie · 11. hafta24 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Rijnsburgse Boys 0-1 Rkav Volendam: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rijnsburgse Boys
0–1İY 0–1
Rkav Volendam
Maç sonu

Rijnsburgse Boys 0–1 Rkav Volendam (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Rijnsburgse Boys – Rkav Volendam maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: S. Schokker 37' (Rkav Volendam).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Rijnsburgse Boys üstte · Rkav Volendam altta

01530İY607590 36' sarı kart: Y. Tufi (Rijnsburgse Boys)37' gol: S. Schokker (Rkav Volendam)39' sarı kart: D. Sier (Rkav Volendam)46' oyuncu değişikliği: N. Klaver ↔ J. Simoes (Rijnsburgse Boys)↔46' oyuncu değişikliği: S. Schokker ↔ T. Smit (Rkav Volendam)↔61' oyuncu değişikliği: K. Lever ↔ S. Bastmeijer (Rijnsburgse Boys)↔61' oyuncu değişikliği: C. Tureaij ↔ B. de Bruin (Rijnsburgse Boys)↔73' oyuncu değişikliği: A. Sout ↔ D. Zwarthoed (Rkav Volendam)↔80' oyuncu değişikliği: C. Van Bohemen ↔ M. van Kempen (Rijnsburgse Boys)↔83' oyuncu değişikliği: R. Tol ↔ R. Tol (Rkav Volendam)↔83' oyuncu değişikliği: N. Runderkamp ↔ W. Ait Abdellah (Rkav Volendam)↔89' oyuncu değişikliği: Y. Tufi ↔ E. Broug (Rijnsburgse Boys)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' sarı kart: Y. Tufi (Rijnsburgse Boys)
  • 37' gol: S. Schokker (Rkav Volendam)
  • 39' sarı kart: D. Sier (Rkav Volendam)
  • 46' oyuncu değişikliği: N. Klaver ↔ J. Simoes (Rijnsburgse Boys)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Schokker ↔ T. Smit (Rkav Volendam)
  • 61' oyuncu değişikliği: K. Lever ↔ S. Bastmeijer (Rijnsburgse Boys)
  • 61' oyuncu değişikliği: C. Tureaij ↔ B. de Bruin (Rijnsburgse Boys)
  • 73' oyuncu değişikliği: A. Sout ↔ D. Zwarthoed (Rkav Volendam)
  • 80' oyuncu değişikliği: C. Van Bohemen ↔ M. van Kempen (Rijnsburgse Boys)
  • 83' oyuncu değişikliği: R. Tol ↔ R. Tol (Rkav Volendam)
  • 83' oyuncu değişikliği: N. Runderkamp ↔ W. Ait Abdellah (Rkav Volendam)
  • 89' oyuncu değişikliği: Y. Tufi ↔ E. Broug (Rijnsburgse Boys)

Maç olayları

  1. Rijnsburgse BoysRkav Volendam
  2. Y. Tufi ↔ E. BrougOyuncu değişikliği89'
  3. 83'R. Tol ↔ R. TolOyuncu değişikliği
  4. 83'N. Runderkamp ↔ W. Ait AbdellahOyuncu değişikliği
  5. C. Van Bohemen ↔ M. van KempenOyuncu değişikliği80'
  6. 73'A. Sout ↔ D. ZwarthoedOyuncu değişikliği
  7. K. Lever ↔ S. BastmeijerOyuncu değişikliği61'
  8. C. Tureaij ↔ B. de BruinOyuncu değişikliği61'
  9. N. Klaver ↔ J. SimoesOyuncu değişikliği46'
  10. 46'S. Schokker ↔ T. SmitOyuncu değişikliği
  11. 39'D. SierSarı kart
  12. 37'Gol S. Schokker 0–1
  13. Y. TufiSarı kart36'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rijnsburgse Boys
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%67 4/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%58 7/12%33 2/6
Rkav Volendam
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%50 6/12%33 2/6
Beraberlik%25 3/12%33 2/6
Mağlubiyet%25 3/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rijnsburgse Boys
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)2,33 (14 gol)
Yediği gol / maç2,42 (29 gol)1,50 (9 gol)
Rkav Volendam
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,00 (24 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,75 (21 gol)2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rijnsburgse Boys
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%67 8/12%67 4/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%33 2/6
Rkav Volendam
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%83 10/12%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%67 8/12%50 3/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rijnsburgse Boys
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%25 3/12%33 2/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%50 6/12%33 2/6
Rkav Volendam
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%42 5/12%33 2/6
Berabere%25 3/12%17 1/6
Geride%33 4/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rijnsburgse Boys (12 maç)

1/121/X11/20X/12X/X0X/212/102/X02/26

Rkav Volendam (12 maç)

1/151/X01/20X/11X/X2X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rijnsburgse Boys (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 1 3
31-45 1 5
46-60 1 2
61-75 4 5
76-90 3 9

Rkav Volendam (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 2 2
31-45 6 4
46-60 2 2
61-75 3 1
76-90 4 5

Kartlar

Rijnsburgse Boys

Sarı 14 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,2)

Rkav Volendam

Sarı 15 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Rijnsburgse Boys için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Rkav Volendam 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 15-12). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Rijnsburgse Boys 3, Rkav Volendam 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 6,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Rijnsburgse Boys 7-0 Rkav Volendam.

Sıralama
11. (13 p) – 8. (15 p)
Form (son 5)
GMGMG – GGMMB
H2H (G-B-M)
3-1-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,57 – 3,95 – 3,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rijnsburgse Boys iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Rkav Volendam dış saha 5 maçta 2,40 attı, 2,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rijnsburgse Boys %80, Rkav Volendam %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rijnsburgse Boys %60, Rkav Volendam %80. İlk yarıyı önde kapatma: Rijnsburgse Boys 2/5, Rkav Volendam 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,95, 2 – 3,38. Karşılıklı Gol: Var 1,22, Yok 2,76.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,57X3,9523,38

Çifte şans

1X1,13121,09X21,75

Karşılıklı gol

Var1,22Yok2,76

3,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,58

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.