Jong Sparta Rotterdam 5-5 AFC Amsterdam: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jong Sparta Rotterdam 5–5 AFC Amsterdam (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–3.
Paylaş
Maç özeti
Jong Sparta Rotterdam – AFC Amsterdam maçı 5-5 sona erdi; ilk yarı 2-3 tamamlandı. Goller: D. Hanzen 22', 35', M. Oukhattou 60' (pen.), 62', J. Zwaan (kendi kalesine) 77' (Jong Sparta Rotterdam); T. Nimmermeer 32', 46', J. Nsingi 37', 73', G. de Jager 41' (AFC Amsterdam).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Sportpark Nieuw Terbregge
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Jong Sparta Rotterdam üstte · AFC Amsterdam altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: D. Hanzen (Jong Sparta Rotterdam)
- 32' gol: T. Nimmermeer (AFC Amsterdam)
- 35' gol: D. Hanzen (Jong Sparta Rotterdam)
- 37' gol: J. Nsingi (AFC Amsterdam)
- 41' gol: G. de Jager (AFC Amsterdam)
- 45' sarı kart: G. de Jager (AFC Amsterdam)
- 46' oyuncu değişikliği: N. Sandvliet ↔ L. Oetoehganal (Jong Sparta Rotterdam)
- 46' oyuncu değişikliği: D. Jermoumi ↔ M. Gompel (Jong Sparta Rotterdam)
- 46' gol: T. Nimmermeer (AFC Amsterdam)
- 57' sarı kart: M. Gompel (Jong Sparta Rotterdam)
- 60' gol: M. Oukhattou (Jong Sparta Rotterdam)
- 62' gol: M. Oukhattou (Jong Sparta Rotterdam)
- 66' oyuncu değişikliği: T. Nimmermeer ↔ D. Gouda (AFC Amsterdam)
- 66' oyuncu değişikliği: G. de Jager ↔ G. Markiet (AFC Amsterdam)
- 67' oyuncu değişikliği: J. Esser ↔ M. de Ligt (Jong Sparta Rotterdam)
- 72' oyuncu değişikliği: S. Ederveen ↔ R. Aharchaoui (AFC Amsterdam)
- 73' gol: J. Nsingi (AFC Amsterdam)
- 77' kendi kalesine gol: J. Zwaan (Jong Sparta Rotterdam)
- 78' oyuncu değişikliği: T. Borrie ↔ S. Ebite (Jong Sparta Rotterdam)
- 83' oyuncu değişikliği: J. Nsingi ↔ R. Herrera (AFC Amsterdam)
- 83' oyuncu değişikliği: A. Bensabouh ↔ N. Benninga (AFC Amsterdam)
- 87' sarı kart: L. Nieuwenhuijs (Jong Sparta Rotterdam)
- 90+1' sarı kart: V. Guit (Jong Sparta Rotterdam)
Maç olayları
- Jong Sparta RotterdamAFC Amsterdam
- V. GuitSarı kart90+1'
- L. NieuwenhuijsSarı kart87'
- 83'J. Nsingi ↔ R. HerreraOyuncu değişikliği
- 83'A. Bensabouh ↔ N. BenningaOyuncu değişikliği
- T. Borrie ↔ S. EbiteOyuncu değişikliği78'
- Kendi kalesine gol J. Zwaan 5–5Kendi kalesine77'
- 73'Gol J. Nsingi 4–5Asist: S. de Mooij
- 72'S. Ederveen ↔ R. AharchaouiOyuncu değişikliği
- J. Esser ↔ M. de LigtOyuncu değişikliği67'
- 66'T. Nimmermeer ↔ D. GoudaOyuncu değişikliği
- 66'G. de Jager ↔ G. MarkietOyuncu değişikliği
- Gol M. Oukhattou 4–4Asist: L. Oetoehganal62'
- Penaltı golü M. Oukhattou 3–4Penaltı60'
- M. GompelSarı kart57'
- N. Sandvliet ↔ L. OetoehganalOyuncu değişikliği46'
- D. Jermoumi ↔ M. GompelOyuncu değişikliği46'
- 46'Gol T. Nimmermeer 2–4
- 45'G. de JagerSarı kart
- 41'Gol G. de Jager 2–3
- 37'Gol J. Nsingi 2–2Asist: L. van der Graaf
- Gol D. Hanzen 2–1Asist: K. Sallent35'
- 32'Gol T. Nimmermeer 1–1
- Gol D. Hanzen 1–0Asist: M. Oukhattou22'
Jong Sparta Rotterdam iç sahada (6 maç) · AFC Amsterdam deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 15 maç (2017'den beri)
6 Jong Sparta Rotterdam1 berabere8 AFC Amsterdam
- Sparta Rotterdam II iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- AFC Amsterdam deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Sparta Rotterdam II, iç saha maçlarında 6 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%100).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,75 (33 gol) | 3,00 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,42 (29 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol) | 2,83 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Geride | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jong Sparta Rotterdam (12 maç)
AFC Amsterdam (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jong Sparta Rotterdam (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 6 | 6 |
AFC Amsterdam (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
Jong Sparta Rotterdam
Sarı 30 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
AFC Amsterdam
Sarı 17 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiJong Sparta Rotterdam
10. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMB
- 24.10 De Treffers 3–3 Jong Sparta Rotterdam B
- 17.10 RKAV Volendam 2–1 Jong Sparta Rotterdam M
- 10.10 Jong Sparta Rotterdam 1–4 Almere City II M
- 03.10 Barendrecht 3–2 Jong Sparta Rotterdam M
- 26.09 Jong Sparta Rotterdam 3–0 Hoek G
AFC Amsterdam
11. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMG
- 29.10 ACV 1–2 AFC Amsterdam G
- 24.10 AFC Amsterdam 0–1 Almere City II M
- 17.10 Barendrecht 4–1 AFC Amsterdam M
- 10.10 AFC Amsterdam 2–0 Hoek G
- 03.10 Spakenburg 2–1 AFC Amsterdam M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Tweede Divisie (Hollanda) 12. hafta programında Jong Sparta Rotterdam – AFC Amsterdam maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 oynanacak. Sıralamada Jong Sparta Rotterdam 11., AFC Amsterdam 13.; iki takım arasında 0 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Jong Sparta Rotterdam son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 10 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. AFC Amsterdam için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 8.
- Sıralama
- 11. (13 p) – 13. (13 p)
- Form (son 5)
- BMMMG – GMMGM
- H2H (G-B-M)
- 6-1-8 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 2,00 – 3,49 – 2,43
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Jong Sparta Rotterdam 6 – AFC Amsterdam 8; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Jong Sparta Rotterdam 3-0 AFC Amsterdam.
Gol istatistikleri
Jong Sparta Rotterdam iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 2,00 gol yedi; AFC Amsterdam dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Jong Sparta Rotterdam %100, AFC Amsterdam %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jong Sparta Rotterdam %80, AFC Amsterdam %80. İlk yarıyı önde kapatma: Jong Sparta Rotterdam 2/5, AFC Amsterdam 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 3,49, 2 – 2,43. Karşılıklı Gol: Var 1,22, Yok 2,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %100; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Hollanda · Tweede Divisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Quick Boys | 12 | +25 | 31 |
| 2 | Ijsselmeervogels | 12 | +9 | 25 |
| 3 | Kozakken Boys | 12 | +16 | 24 |
| 4 | HHC | 12 | +7 | 24 |
| 5 | De Treffers | 12 | +14 | 22 |
| 6 | GVVV Veenendaal | 12 | +6 | 21 |
| 7 | RKAV Volendam | 12 | +3 | 21 |
| 8 | Barendrecht | 12 | +2 | 20 |
| 9 | Spakenburg | 12 | -1 | 17 |
| 10 | Sparta Rotterdam II | 12 | +4 | 14 |
| 11 | AFC Amsterdam | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Katwijk | 12 | -9 | 14 |
| 13 | Almere City II | 12 | -3 | 13 |
| 14 | Rijnsburgse Boys | 12 | -12 | 13 |
| 15 | Koninklijke HFC | 12 | -5 | 12 |
| 16 | Hoek | 12 | -9 | 10 |
| 17 | Kloetinge | 12 | -16 | 7 |
| 18 | Rohda Raalte | 12 | -27 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Quick Boys | 6 | +21 | 18 |
| 2 | HHC | 6 | +4 | 13 |
| 3 | RKAV Volendam | 6 | +2 | 13 |
| 4 | De Treffers | 6 | +13 | 12 |
| 5 | GVVV Veenendaal | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Rijnsburgse Boys | 6 | +5 | 12 |
| 7 | Spakenburg | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Kozakken Boys | 6 | +6 | 10 |
| 9 | Ijsselmeervogels | 6 | +2 | 10 |
| 10 | Sparta Rotterdam II | 6 | +3 | 8 |
| 11 | Hoek | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Koninklijke HFC | 6 | 0 | 7 |
| 13 | AFC Amsterdam | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Barendrecht | 6 | -1 | 7 |
| 15 | Kloetinge | 6 | -4 | 4 |
| 16 | Katwijk | 6 | -7 | 4 |
| 17 | Almere City II | 6 | -8 | 3 |
| 18 | Rohda Raalte | 6 | -14 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ijsselmeervogels | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Kozakken Boys | 6 | +10 | 14 |
| 3 | Quick Boys | 6 | +4 | 13 |
| 4 | Barendrecht | 6 | +3 | 13 |
| 5 | HHC | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Almere City II | 6 | +5 | 10 |
| 7 | De Treffers | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Katwijk | 6 | -2 | 10 |
| 9 | GVVV Veenendaal | 6 | +1 | 9 |
| 10 | RKAV Volendam | 6 | +1 | 8 |
| 11 | AFC Amsterdam | 6 | -4 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam II | 6 | +1 | 6 |
| 13 | Spakenburg | 6 | -4 | 6 |
| 14 | Koninklijke HFC | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Kloetinge | 6 | -12 | 3 |
| 16 | Hoek | 6 | -8 | 2 |
| 17 | Rohda Raalte | 6 | -13 | 1 |
| 18 | Rijnsburgse Boys | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Koninklijke Hfc 4–1 Rohda Raalte
- 16:30 HHC Hardenberg 2–0 Rijnsburgse Boys
- 16:30 Hoek 0–3 Ijsselmeervogels
- 16:30 Rkav Volendam 3–1 De Treffers
- 17:00 BVV Barendrecht 1–2 KVV Quick Boys
- 17:00 Jong Almere City FC 1–5 Kozakken Boys
- 17:00 Katwijk 1–3 Gvvv Veenendaal
- 17:00 SV Spakenburg 4–1 Kloetinge
