Danimarka · Superliga · 14. hafta

Randers – Nordsjælland

Başlamasına 12 sa 16 dk Başlamadı

Randers – Nordsjælland: 8 Kasım 18:00, Danimarka · Superliga, 14. hafta. Bu sezon Randers evinde 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet; Nordsjælland deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Cepheus Park Randers, Landers

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiRandersNordsjælland
Lig sırası10. · 11 puan5. · 20 puan
Form (son 5)MBMMMBBGMM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 1,861,57 – 1,86
2,5 Üst biten%57%57
Karşılıklı gol%57%71
Gol yemediği%14%14
Aralarında (G-B-M)5-6-15 (26 maç, Randers bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Randers iç sahada (7 maç), Nordsjælland deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Randers iç sahada (7 maç) · Nordsjælland deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 1,57
1,86 Gol yeme maç başı 1,86
%14 Gol yememe maçların %14
%57 KG Var maçların %71
%57 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Randers FC iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • FC Nordsjaelland deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Randers FC, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Randers

10. sıra · 11 puan · 13 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMM

  1. 03.11 Lyngby 1–0 Randers M
  2. 30.10 Lyngby 2–1 Randers M
  3. 23.10 Randers 1–3 Brondby M
  4. 16.10 AC Horsens 0–0 Randers B
  5. 11.10 Randers 0–2 Viborg M
Deplasman

Nordsjælland

5. sıra · 20 puan · 13 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGMM

  1. 05.11 Monaco 2–0 Nordsjælland M
  2. 01.11 Nordsjælland 2–3 FC Midtjylland M
  3. 28.10 Esbjerg 0–1 Nordsjælland G
  4. 25.10 Silkeborg 1–1 Nordsjælland B
  5. 22.10 Nordsjælland 2–2 CSKA Sofia B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Randers son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Nordsjælland 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Randers 5, Nordsjælland 15 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, Nordsjælland 1-0 Randers.

Gol istatistikleri

Randers iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,86 gol yedi; Nordsjælland dış saha 7 maçta 1,57 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Randers %57, Nordsjælland %71. İlk yarıyı önde kapatma: Randers 2/7, Nordsjælland 1/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Randers 4,0, Nordsjælland 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Randers 1,9, Nordsjælland 2,3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,02, 0 – 3,91, 2 – 1,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,48, Üst 1,33. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,34.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
10. (11 p) – 5. (20 p)
Form (son 5)
MMMBM – MMGBB
H2H (G-B-M)
5-6-15 (26 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %71
Korner ort. (maç)
9,9
iddaa MS 1-0-2
4,02 – 3,91 – 1,55

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%23 3/13%29 2/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%62 8/13%57 4/7
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%38 5/13%14 1/7
Beraberlik%38 5/13%57 4/7
Mağlubiyet%23 3/13%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (13 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,52 düşük1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında1,86 (13 gol)
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,54 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasında1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,86 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%46 6/13ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük%57 4/7
1,5 Üst%77 10/13%100 7/7
2,5 Üst%54 7/13ligde 7.–8. · lig ortalamasında%57 4/7
3,5 Üst%23 3/13%29 2/7
Gol yememe%23 3/13%14 1/7
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%54 7/13ligde 8.–9. · lig ortalamasından 7 puan düşük%71 5/7
1,5 Üst%77 10/13%100 7/7
2,5 Üst%46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 10 puan düşük%57 4/7
3,5 Üst%38 5/13%43 3/7
Gol yememe%38 5/13%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,311,0
7,5 Üst%85 11/13%86 6/7
8,5 Üst%85 11/13%86 6/7
9,5 Üst%77 10/13%86 6/7
10,5 Üst%69 9/13%71 5/7
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,28,7
7,5 Üst%77 10/13%71 5/7
8,5 Üst%54 7/13%43 3/7
9,5 Üst%31 4/13%29 2/7
10,5 Üst%23 3/13%14 1/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart3,22,7
2,5 Üst%69 9/13%43 3/7
3,5 Üst%54 7/13%43 3/7
4,5 Üst%23 3/13%29 2/7
5,5 Üst%8 1/13%14 1/7
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart4,14,4
2,5 Üst%69 9/13%57 4/7
3,5 Üst%69 9/13%57 4/7
4,5 Üst%23 3/13%43 3/7
5,5 Üst%15 2/13%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,28,7
6,5 Üst%92 12/13%86 6/7
7,5 Üst%85 11/13%71 5/7
8,5 Üst%38 5/13%29 2/7
9,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut10,411,0
6,5 Üst%92 12/13%100 7/7
7,5 Üst%85 11/13%100 7/7
8,5 Üst%62 8/13%71 5/7
9,5 Üst%46 6/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Randers
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%38 5/13%29 2/7
Geride%38 5/13%43 3/7
Nordsjælland
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%23 3/13%14 1/7
Berabere%46 6/13%29 2/7
Geride%31 4/13%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Randers (13 maç)

1/131/X01/20X/10X/X2X/232/102/X02/25

Nordsjælland (13 maç)

1/121/X01/21X/13X/X3X/202/102/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Randers (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 2 5
31-45 3 3
46-60 2 2
61-75 3 3
76-90 0 5

Nordsjælland (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 2 6
46-60 2 0
61-75 4 2
76-90 7 3

Kartlar

Randers

Sarı 24 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Nordsjælland

Sarı 28 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Randers: iç saha, 7 maç · Nordsjælland: dış saha, 7 maç

RandersNordsjælland
%47,3Topa sahip olma%58,4
1,12Beklenen gol (xG)1,73
10,4Toplam şut16,3
3,0İsabetli şut4,9
6,1Ceza sahası içi şut11,4
4,0Korner5,6
459Pas584
%82Pas isabeti%86
3,7Kurtarış4,0
10,7Faul12,3
1,0Ofsayt1,0
1,6Sarı kart2,3
0,29Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,79Rakibin xG'si1,67
16,6Rakibin şutu14,4
5,7Rakibin isabetli şutu6,1
7,0Rakibin korneri3,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · Superliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Midtjylland 13940 2715 +1231 BGGGG
2FC Copenhagen 13922 2812 +1629 GMBBG
3Viborg 14824 2213 +926 GMMGG
4Brondby 13715 2320 +322 MGMGG
5FC Nordsjaelland 13553 2017 +320 MBBBM
6Odense 14455 1619 -317 BGBGM
7AC Horsens 13445 2321 +216 BBBGM
8Silkeborg 14365 1824 -615 BMBMG
9Aarhus 13265 1721 -412 BGBGM
10Randers FC 13328 1321 -811 MMBMM
11Lyngby 14257 1929 -1011 MBMGM
12Sonderjyske 13229 1731 -148 GMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Midtjylland 6510 147 +716
2Viborg 7502 136 +715
3Brondby 7502 149 +515
4FC Copenhagen 6420 125 +714
5FC Nordsjaelland 6411 94 +513
6Silkeborg 7241 99 010
7Odense 7313 1012 -210
8AC Horsens 7232 1210 +29
9Aarhus 6231 108 +29
10Lyngby 7151 1013 -38
11Sonderjyske 7214 1215 -37
12Randers FC 7214 713 -67
#TakımOGBMAYAVP
1FC Copenhagen 7502 167 +915
2FC Midtjylland 7430 138 +515
3Viborg 7322 97 +211
4AC Horsens 6213 1111 07
5Odense 7142 67 -17
6FC Nordsjaelland 7142 1113 -27
7Brondby 6213 911 -27
8Silkeborg 7124 915 -65
9Randers FC 6114 68 -24
10Aarhus 7034 713 -63
11Lyngby 7106 916 -73
12Sonderjyske 6015 516 -111

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Randers4,02
X · Beraberlik3,91
2 · Nordsjælland1,55

2,5 Alt / Üst

Alt2,48
Üst1,33

Karşılıklı gol

Var1,38
Yok2,34
Tüm marketler (26)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,9203,7422,38

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,94

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var6,311 ve Yok10,050 ve Var4,540 ve Yok21,402 ve Var2,652 ve Yok3,41

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,22Yok1,19

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,82Eşit3,722.1,90

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt2,30Üst1,40

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet14,95Hayır–

Alt/Üst 3.5

Alt1,56Üst1,97

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,24Üst1,42

1. Yarı Sonucu

14,2202,4321,99

2. Yarı Sonucu

13,8302,8221,87

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt12,350 ve Alt6,172 ve Alt5,721 ve Üst5,650 ve Üst9,402 ve Üst2,02

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,51Üst2,04

Çifte Şans

1 ve 01,941 ve 21,130 ve 21,11

Alt/Üst 1.5

Alt5,43Üst–

1. Yarı / Maç Sonucu

1/16,721/015,051/220,050/19,890/06,680/24,802/136,002/013,852/22,22

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,57Üst ve Var1,59Alt ve Yok3,34Üst ve Yok7,09

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var19,251 ve Yok5,160 ve Var6,230 ve Yok3,742 ve Var9,532 ve Yok2,40

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,531 ve 21,340 ve 21,10

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,75Üst1,13

Tek / Çift

Tek1,77Çift1,70

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,40

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet4,11Hayır1,10

Toplam Gol

0-1 gol5,522-3 gol2,064-5 gol2,696+ gol6,37

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,74Üst1,64

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,66Üst1,72