Randers FC 1-3 Brondby: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Randers FC 1–3 Brondby (23 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 10–14, isabetli şut 5–8, topa sahip olma %49–%51, korner 6–6.
Maç özeti
Randers FC – Brondby maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Mike Themsen 45' (pen.) (Randers FC); Mads Frokjaer-Jensen 15' (pen.), 64', Jacob Brøchner Ambæk 60' (Brondby). xG: Randers FC 1,4 – 3,2 Brondby.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Randers FC: R. Bertelsen · Brondby: Thomas Nörgaard
Maç akışı
Randers FC üstte · Brondby altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Mads Frokjaer-Jensen (Brondby)
- 45' gol: Mike Themsen (Randers FC)
- 60' gol: Jacob Brøchner Ambæk (Brondby)
- 62' oyuncu değişikliği: Kasper Junker ↔ Elies Mahmoud (Randers FC)
- 63' oyuncu değişikliği: Axel Henriksson ↔ Felix Sommer (Randers FC)
- 64' gol: Mads Frokjaer-Jensen (Brondby)
- 65' oyuncu değişikliği: Jacob Brøchner Ambæk ↔ Oskar Fenger (Brondby)
- 65' oyuncu değişikliği: Oliver Marc Rose-Villadsen ↔ Christopher Olivier (Brondby)
- 70' sarı kart: Oskar Fenger (Brondby)
- 72' oyuncu değişikliği: Olti Hyseni ↔ Filip Bundgaard Kristensen (Brondby)
- 75' oyuncu değişikliği: Martin André Sjølstad ↔ Amady Camara (Randers FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Sabil Osman Hansen ↔ Simon Stüker (Randers FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Mohamed Sankoh ↔ Warren Caddy (Randers FC)
- 89' oyuncu değişikliği: Mads Frokjaer-Jensen ↔ Sho Fukuda (Brondby)
- 89' oyuncu değişikliği: Marcus Younis ↔ Casper Winther (Brondby)
Maç olayları
- Randers FCBrondby
- 89'Mads Frokjaer-Jensen ↔ Sho FukudaOyuncu değişikliği
- 89'Marcus Younis ↔ Casper WintherOyuncu değişikliği
- Sabil Osman Hansen ↔ Simon StükerOyuncu değişikliği84'
- Mohamed Sankoh ↔ Warren CaddyOyuncu değişikliği84'
- Martin André Sjølstad ↔ Amady CamaraOyuncu değişikliği75'
- 72'Olti Hyseni ↔ Filip Bundgaard KristensenOyuncu değişikliği
- 70'Oskar FengerSarı kart
- 65'Jacob Brøchner Ambæk ↔ Oskar FengerOyuncu değişikliği
- 65'Oliver Marc Rose-Villadsen ↔ Christopher OlivierOyuncu değişikliği
- 64'Gol Mads Frokjaer-Jensen 1–3Asist: Marcus Younis
- Axel Henriksson ↔ Felix SommerOyuncu değişikliği63'
- Kasper Junker ↔ Elies MahmoudOyuncu değişikliği62'
- 60'Gol Jacob Brøchner Ambæk 1–2
- Penaltı golü Mike Themsen 1–1Penaltı45'
- 15'Penaltı golü Mads Frokjaer-Jensen 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 7. · lig ortalamasında | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Geride | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Randers FC (13 maç)
Brondby (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Randers FC (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Brondby (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Kartlar
Randers FC
Sarı 24 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Brondby
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Randers FC: iç saha, 7 maç · Brondby: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Randers FC – Brondby ilk 11'ler
Randers FC · 4-2-3-1
- 1P. IzzoK
- 24S. HansenD84' oyundan çıktı 84. dk
- 27N. HoplandD
- 3D. HøeghD
- 44N. DyhrD
- 30M. SankohO84' oyundan çıktı 84. dk
- 17M. GreveO
- 15M. SjølstadO75' oyundan çıktı 75. dk
- 21A. HenrikssonO63' oyundan çıktı 63. dk
- 7M. ThemsenO45' gol 45. dk
- 77K. JunkerF62' oyundan çıktı 62. dk
- 32J. StorchK
- 10W. CaddyF84' oyuna girdi 84. dk
- 36A. CamaraF75' oyuna girdi 75. dk
- 33C. EdudziF
- 29S. StukerD84' oyuna girdi 84. dk
- 26H. HoyrupO
- 5O. JonesD
- 11E. MahmoudO62' oyuna girdi 62. dk
- 31F. SommerD63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: R. Bertelsen
Brondby · 4-2-3-1
- 1P. PentzK
- 2O. VilladsenD65' oyundan çıktı 65. dk
- 37R. CanutD
- 32F. AlvesD
- 24M. DivkovićD
- 99B. SliszO
- 18M. EjdumO
- 21M. YounisO64' asist 64. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 29M. Frøkjær-JensenO15' gol 15. dk64' gol 64. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 7O. HyseniO72' oyundan çıktı 72. dk
- 38J. AmbækF60' gol 60. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 50W. Sonne SchmidK
- 3Christopher OlivierD65' oyuna girdi 65. dk
- 9P. MortensenF
- 34Lukas LarsenD
- 15C. WintherO89' oyuna girdi 89. dk
- 19S. FukudaF89' oyuna girdi 89. dk
- 51O. FengerF65' oyuna girdi 65. dk70' sarı kart 70. dk
- 11F. BundgaardF72' oyuna girdi 72. dk
- 10D. WassO
Teknik direktör: Thomas Nörgaard
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
