AC Horsens 0-0 Randers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AC Horsens 0–0 Randers (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–10, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %68–%32, korner 4–7.
Maç özeti
AC Horsens – Randers maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: AC Horsens 0,5 – 1,8 Randers.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- AC Horsens: Niki Zimling · Randers: R. Bertelsen
Maç akışı
AC Horsens üstte · Randers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' kırmızı kart: Laurits Pedersen (Randers)
- 41' sarı kart: Adam Herdonsson (AC Horsens)
- 45' sarı kart: Axel Henriksson (Randers)
- 45' oyuncu değişikliği: Kingsley Bimpong ↔ Kelvin Ehibhatiomhan (AC Horsens)
- 45' oyuncu değişikliği: Adam Herdonsson ↔ Abdul Moro (AC Horsens)
- 45' oyuncu değişikliği: Kasper Junker ↔ Martin André Sjølstad (Randers)
- 45+1' sarı kart: Mike Themsen (Randers)
- 67' oyuncu değişikliği: Jimi Tauriainen ↔ Julius Madsen (AC Horsens)
- 67' oyuncu değişikliği: Mohamed Sankoh ↔ Amady Camara (Randers)
- 71' sarı kart: Sabil Osman Hansen (Randers)
- 77' oyuncu değişikliği: Nikolas Langberg Dyhr ↔ Oliver Jones (Randers)
- 77' oyuncu değişikliği: Mike Themsen ↔ Hector Lux (Randers)
- 80' oyuncu değişikliği: Karlo Lusavec ↔ Yamirou Ouorou (AC Horsens)
Maç olayları
- AC HorsensRanders
- Karlo Lusavec ↔ Yamirou OuorouOyuncu değişikliği80'
- 77'Nikolas Langberg Dyhr ↔ Oliver JonesOyuncu değişikliği
- 77'Mike Themsen ↔ Hector LuxOyuncu değişikliği
- 71'Sabil Osman HansenSarı kart
- Jimi Tauriainen ↔ Julius MadsenOyuncu değişikliği67'
- 67'Mohamed Sankoh ↔ Amady CamaraOyuncu değişikliği
- 51'Mohamed SankohKaçan penaltı
- 45+1'Mike ThemsenSarı kart
- 45'Axel HenrikssonSarı kart
- Kingsley Bimpong ↔ Kelvin EhibhatiomhanOyuncu değişikliği45'
- Adam Herdonsson ↔ Abdul MoroOyuncu değişikliği45'
- 45'Kasper Junker ↔ Martin André SjølstadOyuncu değişikliği
- Adam HerdonssonSarı kart41'
- 22'Laurits PedersenKırmızı kart
- 21'Laurits PedersenVAR: inceleme
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AC Horsens (13 maç)
Randers (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AC Horsens (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 6 | 0 |
Randers (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
AC Horsens
Sarı 29 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Randers
Sarı 24 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
AC Horsens: iç saha, 7 maç · Randers: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
AC Horsens – Randers ilk 11'ler
AC Horsens · 4-2-3-1
- 1M. DelačK
- 26V. PálssonD
- 35M. KupijbidaD
- 28A. SaineD
- 7I. MiličevićD
- 17A. HerdonssonO41' sarı kart 41. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 20K. LusavecO80' oyundan çıktı 80. dk
- 41Kingsley BimpongO
- 6J. BondeO
- 19Jimi Weikko TauriainenO67' oyundan çıktı 67. dk
- 15A. JustinussenF
- 27Y. OuorouF80' oyuna girdi 80. dk
- 30S. DouaD
- 12Diomande Valassina SoloD
- 22J. BatigiF
- 11K. EhibhatiomhanF45' oyuna girdi 45. dk
- 18J. KörkköF
- 14J. MadsenO67' oyuna girdi 67. dk
- 16A. MoroO45' oyuna girdi 45. dk
- 31A. HoffK
Teknik direktör: Niki Zimling
Randers · 4-4-2
- 1P. IzzoK
- 24S. HansenD71' sarı kart 71. dk
- 3D. HøeghD
- 27N. HoplandD
- 44N. DyhrD77' oyundan çıktı 77. dk
- 21A. HenrikssonO45' sarı kart 45. dk
- 8L. PedersenO22' kırmızı kart 22. dk
- 17M. GreveO
- 7M. ThemsenO45+1' sarı kart 45+1. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 30M. SankohF67' oyundan çıktı 67. dk
- 77K. JunkerF45' oyundan çıktı 45. dk
- 31F. SommerD
- 32J. StorchK
- 10W. CaddyF
- 36A. CamaraF67' oyuna girdi 67. dk
- 29S. StukerD
- 26H. HoyrupO77' oyuna girdi 77. dk
- 5O. JonesD77' oyuna girdi 77. dk
- 11E. MahmoudO
- 15M. SjølstadD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: R. Bertelsen
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Danimarka · Superliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
AC Horsens son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Randers son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: AC Horsens 7, Randers 8 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ocak 2025, Randers 3-4 AC Horsens.
- Sıralama
- 6. (12 p) – 8. (10 p)
- Form (son 5)
- BGBMG – MMMGG
- H2H (G-B-M)
- 7-4-8 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %25
- Korner ort. (maç)
- 11,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 3,29 – 2,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
AC Horsens iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,80 gol yedi; Randers dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: AC Horsens %60, Randers %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: AC Horsens %80, Randers %25. İlk yarıyı önde kapatma: AC Horsens 1/5, Randers 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: AC Horsens 3,0, Randers 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: AC Horsens 2,4, Randers 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,29, 2 – 2,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
