Randers 0-2 Viborg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Randers 0–2 Viborg (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–21, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %48–%52, korner 4–7.
Maç özeti
Randers – Viborg maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Dorian Hanza 26', Valgeir Lunddal Fridriksson 82' (Viborg). xG: Randers 0,9 – 2,2 Viborg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Randers: R. Bertelsen · Viborg: Nickolai Lund
Maç akışı
Randers üstte · Viborg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: Dorian Hanza (Viborg)
- 45+2' sarı kart: Mathias Greve (Randers)
- 56' sarı kart: Jeppe Grønning (Viborg)
- 61' oyuncu değişikliği: Nikolas Langberg Dyhr ↔ Martin André Sjølstad (Randers)
- 61' oyuncu değişikliği: Mohamed Sankoh ↔ Kasper Junker (Randers)
- 61' sarı kart: Laurits Pedersen (Randers)
- 70' oyuncu değişikliği: Charly Ngos Nouck Horneman ↔ Philip Keller (Viborg)
- 76' oyuncu değişikliği: Axel Henriksson ↔ Amady Camara (Randers)
- 76' oyuncu değişikliği: Elies Mahmoud ↔ Warren Caddy (Randers)
- 78' oyuncu değişikliği: Hjalte Bidstrup ↔ Valgeir Lunddal Fridriksson (Viborg)
- 78' oyuncu değişikliği: Mads Søndergaard Clausen ↔ Ruben Kristensen Alte (Viborg)
- 81' sarı kart: Daniel Høegh (Randers)
- 82' gol: Valgeir Lunddal Fridriksson (Viborg)
- 84' oyuncu değişikliği: Dorian Hanza ↔ Adam Kleis-Kristoffersen (Viborg)
- 84' oyuncu değişikliği: Sami Jalal Karchoud ↔ Giulio Gabriel (Viborg)
- 86' oyuncu değişikliği: Mike Themsen ↔ Hector Lux (Randers)
Maç olayları
- RandersViborg
- Mike Themsen ↔ Hector LuxOyuncu değişikliği86'
- 84'Dorian Hanza ↔ Adam Kleis-KristoffersenOyuncu değişikliği
- 84'Sami Jalal Karchoud ↔ Giulio GabrielOyuncu değişikliği
- 82'Gol Valgeir Lunddal Fridriksson 0–2
- Daniel HøeghSarı kart81'
- 78'Hjalte Bidstrup ↔ Valgeir Lunddal FridrikssonOyuncu değişikliği
- 78'Mads Søndergaard Clausen ↔ Ruben Kristensen AlteOyuncu değişikliği
- Axel Henriksson ↔ Amady CamaraOyuncu değişikliği76'
- Elies Mahmoud ↔ Warren CaddyOyuncu değişikliği76'
- 70'Charly Ngos Nouck Horneman ↔ Philip KellerOyuncu değişikliği
- Nikolas Langberg Dyhr ↔ Martin André SjølstadOyuncu değişikliği61'
- Mohamed Sankoh ↔ Kasper JunkerOyuncu değişikliği61'
- Laurits PedersenSarı kart61'
- 56'Jeppe GrønningSarı kart
- Mathias GreveSarı kart45+2'
- 26'Gol Dorian Hanza 0–1Asist: Charly Ngos Nouck Horneman
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Geride | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Randers (13 maç)
Viborg (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Randers (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Viborg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Randers
Sarı 24 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Viborg
Sarı 18 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Randers: iç saha, 7 maç · Viborg: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Randers – Viborg ilk 11'ler
Randers · 4-2-3-1
- 1P. IzzoK
- 24S. HansenD
- 3D. HøeghD81' sarı kart 81. dk
- 27N. HoplandD
- 44N. DyhrD61' oyundan çıktı 61. dk
- 17M. GreveO45+2' sarı kart 45+2. dk
- 8L. PedersenO61' sarı kart 61. dk
- 21A. HenrikssonO76' oyundan çıktı 76. dk
- 11E. MahmoudO76' oyundan çıktı 76. dk
- 7M. ThemsenO86' oyundan çıktı 86. dk
- 30M. SankohF61' oyundan çıktı 61. dk
- 15M. SjølstadD61' oyuna girdi 61. dk
- 10W. CaddyF76' oyuna girdi 76. dk
- 32J. StorchK
- 77K. JunkerF61' oyuna girdi 61. dk
- 36A. CamaraF76' oyuna girdi 76. dk
- 33C. EdudziF
- 29S. StukerD
- 26H. HoyrupO86' oyuna girdi 86. dk
- 5O. JonesD
Teknik direktör: R. Bertelsen
Viborg · 4-3-3
- 20K. KiilerichK
- 26Hjalte BidstrupD78' oyundan çıktı 78. dk
- 4L. KirkegaardD
- 24D. AnyembeD
- 23O. BundgaardD
- 8A. BeckO
- 13J. GrønningO56' sarı kart 56. dk
- 6M. SøndergaardO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10S. JalalF84' oyundan çıktı 84. dk
- 19Dorian HanzaF26' gol 26. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 11C. NouckF26' asist 26. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 1L. LundK
- 18R. AlteO78' oyuna girdi 78. dk
- 36Adam Kleis-KristoffersenF84' oyuna girdi 84. dk
- 34Philip KellerO70' oyuna girdi 70. dk
- 33Frederik DamkjerO
- 3V. Lunddal FriðrikssonD78' oyuna girdi 78. dk82' gol 82. dk
- 41Andreas SøndergaardD
- 25GiulioF84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: Nickolai Lund
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Silkeborg 3–3 AC Horsens
- 17:00 Brondby 5–2 Lyngby BK
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
