Lyngby BK 2-1 Randers FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lyngby BK 2–1 Randers FC (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–19, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %51–%49, korner 3–4.
Maç özeti
Lyngby BK – Randers FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Frederik Gytkjær 23', Markus Adeniyi Anderson Adedeji 69' (Lyngby BK); Mohamed Sankoh 45+3' (Randers FC). xG: Lyngby BK 2,8 – 2,1 Randers FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lyngby BK: Mikkel Jespersen · Randers FC: R. Bertelsen
Maç akışı
Lyngby BK üstte · Randers FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: Frederik Gytkjær (Lyngby BK)
- 33' sarı kart: Mike Themsen (Randers FC)
- 41' sarı kart: Elies Mahmoud (Randers FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Amady Camara ↔ Kasper Junker (Randers FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Felix Sommer ↔ Axel Henriksson (Randers FC)
- 45+3' gol: Mohamed Sankoh (Randers FC)
- 53' oyuncu değişikliği: Sabil Osman Hansen ↔ Simon Stüker (Randers FC)
- 63' oyuncu değişikliği: Frederik Gytkjær ↔ Markus Adeniyi Anderson Adedeji (Lyngby BK)
- 69' gol: Markus Adeniyi Anderson Adedeji (Lyngby BK)
- 70' sarı kart: Simon Colyn (Lyngby BK)
- 73' sarı kart: Axel Henriksson (Randers FC)
- 78' oyuncu değişikliği: Nikolas Langberg Dyhr ↔ Martin André Sjølstad (Randers FC)
- 82' oyuncu değişikliği: Gustav Leone Fraulo ↔ Oliver Højer (Lyngby BK)
- 82' oyuncu değişikliği: Mohamed Sankoh ↔ Warren Caddy (Randers FC)
- 87' oyuncu değişikliği: Isak Thorvaldsson ↔ Arttu Hoskonen (Lyngby BK)
- 87' oyuncu değişikliği: Zidan Sertdemir ↔ Mathias Hebo Rasmussen (Lyngby BK)
- 87' oyuncu değişikliği: Simon Colyn ↔ Daniel Kristjansson (Lyngby BK)
Maç olayları
- Lyngby BKRanders FC
- Isak Thorvaldsson ↔ Arttu HoskonenOyuncu değişikliği87'
- Zidan Sertdemir ↔ Mathias Hebo RasmussenOyuncu değişikliği87'
- Simon Colyn ↔ Daniel KristjanssonOyuncu değişikliği87'
- Gustav Leone Fraulo ↔ Oliver HøjerOyuncu değişikliği82'
- 82'Mohamed Sankoh ↔ Warren CaddyOyuncu değişikliği
- 78'Nikolas Langberg Dyhr ↔ Martin André SjølstadOyuncu değişikliği
- 73'Axel HenrikssonSarı kart
- Simon ColynSarı kart70'
- Gol Markus Adeniyi Anderson Adedeji 2–1Asist: Isak Thorvaldsson69'
- Frederik Gytkjær ↔ Markus Adeniyi Anderson AdedejiOyuncu değişikliği63'
- 53'Sabil Osman Hansen ↔ Simon StükerOyuncu değişikliği
- 45+3'Gol Mohamed Sankoh 1–1
- 45'Amady Camara ↔ Kasper JunkerOyuncu değişikliği
- 45'Felix Sommer ↔ Axel HenrikssonOyuncu değişikliği
- 41'Elies MahmoudSarı kart
- 33'Mike ThemsenSarı kart
- Gol Frederik Gytkjær 1–0Asist: Simon Colyn23'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %71 5/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (29 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14ligde 2. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lyngby BK (14 maç)
Randers FC (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lyngby BK (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 6 | 5 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Randers FC (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
Lyngby BK
Sarı 28 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Randers FC
Sarı 24 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lyngby BK: iç saha, 7 maç · Randers FC: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lyngby BK – Randers FC ilk 11'ler
Lyngby BK · 4-4-2
- 31D. KochenK
- 2O. BuurD
- 30M. FischerD
- 12David Helgi AronssonD
- 25R. TytensD
- 19G. FrauloO82' oyundan çıktı 82. dk
- 14L. SandgravO
- 16Z. SertdemirO87' oyundan çıktı 87. dk
- 7S. ColynO23' asist 23. dk70' sarı kart 70. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 10Í. ÞorvaldssonF69' asist 69. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 26F. GytkjærF23' gol 23. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 4C. AllenD
- 35M. AndersonF63' oyuna girdi 63. dk69' gol 69. dk
- 8M. HeboO87' oyuna girdi 87. dk
- 27A. HoskonenD87' oyuna girdi 87. dk
- 5Oliver HøjerO82' oyuna girdi 82. dk
- 6D. KristjánssonD87' oyuna girdi 87. dk
- 22S. NgaboO
- 1J. ÆgidiusK
- 17W. SteindorssonO
Teknik direktör: Mikkel Jespersen
Randers FC · 4-4-2
- 1P. IzzoK
- 24S. HansenD53' oyundan çıktı 53. dk
- 3D. HøeghD
- 27N. HoplandD
- 44N. DyhrD78' oyundan çıktı 78. dk
- 11E. MahmoudO41' sarı kart 41. dk
- 31F. SommerO45' oyundan çıktı 45. dk
- 17M. GreveO
- 7M. ThemsenO33' sarı kart 33. dk
- 30M. SankohF45+3' gol 45+3. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 36A. CamaraF45' oyundan çıktı 45. dk
- 5O. JonesD
- 26H. HoyrupO
- 21A. HenrikssonO45' oyuna girdi 45. dk73' sarı kart 73. dk
- 29S. StukerD53' oyuna girdi 53. dk
- 33C. EdudziF
- 10W. CaddyF82' oyuna girdi 82. dk
- 32J. StorchK
- 77K. JunkerF45' oyuna girdi 45. dk
- 15M. SjølstadD78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: R. Bertelsen
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Danimarka · Superliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lyngby son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 16 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Randers için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Lyngby 4 – Randers 11; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Randers 2-0 Lyngby.
- Sıralama
- 11. (8 p) – 10. (11 p)
- Form (son 5)
- MBMMB – MBMMG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-11 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %20
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,97 – 3,42 – 2,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lyngby iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,00 gol yedi; Randers dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lyngby %83, Randers %20. İlk yarıyı önde kapatma: Lyngby 2/6, Randers 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Lyngby 4,2, Randers 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Lyngby 2,8, Randers 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,42, 2 – 2,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,19, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 26 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
