Uxbridge FC 3-0 Malvern Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Uxbridge FC 3–0 Malvern Town (20 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Uxbridge FC – Malvern Town maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Deadfield 32', F. Amartey 67', 71' (Uxbridge FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Uxbridge FC üstte · Malvern Town altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' kırmızı kart: D. Molyneux (Malvern Town)
- 32' gol: S. Deadfield (Uxbridge FC)
- 67' gol: F. Amartey (Uxbridge FC)
- 71' gol: F. Amartey (Uxbridge FC)
Maç olayları
- Uxbridge FCMalvern Town
- Gol F. Amartey 3–071'
- Gol F. Amartey 2–067'
- Gol S. Deadfield 1–032'
- 21'D. MolyneuxKırmızı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 10/15 | %88 7/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %0 0/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %88 7/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 2,50 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (12 gol) | 0,62 (5 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,53 (38 gol) | 3,38 (27 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %53 8/15 | %75 6/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Geride | %20 3/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Geride | %47 7/15 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Uxbridge FC (15 maç)
Malvern Town (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Uxbridge FC (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Malvern Town (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 4 | 10 |
Kartlar
Uxbridge FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Malvern Town
Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Uxbridge için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Malvern Town 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-9).
Gol istatistikleri
Uxbridge iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Malvern Town dış saha 6 maçta 1,00 attı, 3,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Uxbridge %33, Malvern Town %67. İlk yarıyı önde kapatma: Uxbridge 3/6, Malvern Town 0/6.
- Sıralama
- 3. (23 p) – 19. (11 p)
- Form (son 5)
- MGGGG – GGMMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,39 – 4,05 – 4,52
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 4,05, 2 – 4,52. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Poole Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Hanworth Villa | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Plymouth Parkway | 15 | +13 | 29 |
| 5 | Bath City | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Chichester City | 16 | +3 | 28 |
| 7 | Chertsey Town | 15 | +9 | 26 |
| 8 | Gosport Borough | 16 | +3 | 24 |
| 9 | Wimborne Town | 13 | +13 | 22 |
| 10 | Frome Town | 15 | +3 | 20 |
| 11 | Taunton Town | 13 | +6 | 19 |
| 12 | Berkhamsted | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Hanwell Town | 15 | -2 | 17 |
| 14 | Sholing | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Basingstoke Town | 16 | -7 | 16 |
| 16 | Evesham United | 16 | -13 | 16 |
| 17 | Yate Town | 15 | -11 | 15 |
| 18 | Chippenham Town | 15 | -12 | 15 |
| 19 | Bracknell Town | 17 | -18 | 15 |
| 20 | Malvern Town | 15 | -16 | 14 |
| 21 | Gloucester City | 13 | -4 | 12 |
| 22 | Havant & Wville | 16 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 8 | +15 | 22 |
| 2 | Plymouth Parkway | 7 | +16 | 21 |
| 3 | Wimborne Town | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Hanworth Villa | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Chichester City | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Bath City | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Chertsey Town | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | +6 | 14 |
| 9 | Poole Town | 8 | +4 | 14 |
| 10 | Bracknell Town | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Malvern Town | 7 | +3 | 13 |
| 12 | Taunton Town | 6 | +6 | 12 |
| 13 | Basingstoke Town | 8 | +2 | 12 |
| 14 | Havant & Wville | 8 | +2 | 12 |
| 15 | Hanwell Town | 7 | +3 | 11 |
| 16 | Berkhamsted | 6 | +2 | 10 |
| 17 | Chippenham Town | 7 | -1 | 10 |
| 18 | Yate Town | 8 | -4 | 10 |
| 19 | Evesham United | 8 | -5 | 10 |
| 20 | Frome Town | 7 | +1 | 9 |
| 21 | Sholing | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Gloucester City | 6 | -1 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poole Town | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Hanworth Villa | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Bath City | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Chertsey Town | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Chichester City | 8 | -5 | 12 |
| 6 | Frome Town | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Uxbridge | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | -3 | 10 |
| 9 | Plymouth Parkway | 8 | -3 | 8 |
| 10 | Berkhamsted | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Taunton Town | 7 | 0 | 7 |
| 12 | Sholing | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Gloucester City | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Hanwell Town | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Evesham United | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Wimborne Town | 5 | 0 | 5 |
| 17 | Yate Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Chippenham Town | 8 | -11 | 5 |
| 19 | Basingstoke Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Bracknell Town | 8 | -17 | 1 |
| 21 | Malvern Town | 8 | -19 | 1 |
| 22 | Havant & Wville | 8 | -15 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
