Padova 2-2 Empoli: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Padova 2–2 Empoli (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 17–16, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %60–%40, korner 8–6.
Paylaş
Maç özeti
Padova – Empoli maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Gabriele Artistico 14', Christian Pastina 36' (Padova); Joseph Ceesay 30', Filippo Di Stefano 64' (Empoli). xG: Padova 0,9 – 2,0 Empoli.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadio Comunale Euganeo, Padua
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Padova: N. Calabro · Empoli: M. Andreoletti
Maç akışı
Padova üstteEmpoli altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %70 · 3 şut · 0,3
- 16–30'Dengeli · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %61 · 6 şut · 0,6
- 46–60'Ev %64 · 2 şut · 0,0
- 61–75'Dep %56 · 4 şut · 1,0
- 76–90+'Ev %57 · 5 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Padova, Dep = Empoli.
Maç olayları
- PadovaEmpoli
- 90+1'Gerard YepesSarı kart
- 85'Edoardo Saporiti ↔ Edoardo BiondiniOyuncu değişikliği
- Enrico Silletti ↔ carlo faedoOyuncu değişikliği80'
- Gabriele Artistico ↔ Mattia BortolussiOyuncu değişikliği79'
- Alessandro Capelli ↔ Nicolas GalazziOyuncu değişikliği71'
- 71'Joseph Ceesay ↔ Matteo EganOyuncu değişikliği
- Luca Moro ↔ Alexander SeghettiOyuncu değişikliği71'
- 64'Gol Filippo Di Stefano 2–2
- Alessandro SorrentinoSarı kart64'
- Kevin Varas ↔ Pietro FusiOyuncu değişikliği62'
- 61'Marco Curto ↔ Filippo Di StefanoOyuncu değişikliği
- 61'Filippo Bandinelli ↔ Duccio Degli InnocentiOyuncu değişikliği
- 45'Bogdan Popov ↔ Steven ShpendiOyuncu değişikliği
- Alessandro CapelliSarı kart41'
- Gol Christian Pastina 2–1Asist: Kevin Varas36'
- 30'Gol Joseph Ceesay 1–1Asist: Gabriele Indragoli
- Gol Gabriele Artistico 1–0Asist: Lorenzo Carissoni14'
Padova iç sahada (6 maç) · Empoli deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
1 Padova0 berabere1 Empoli
- Padova iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Empoli deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Empoli, deplasman maçlarında 6 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%83).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Padova
Empoli
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,42 yüksek | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 7.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Padova (11 maç)
Empoli (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Padova (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Empoli (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Padova
Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Empoli
Sarı 20 · Kırmızı 4 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Padova: iç saha, 6 maç · Empoli: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Padova – Empoli ilk 11'ler
Padova · 3-5-2
- 22A. SorrentinoK64' sarı kart 64. dk
- 24L. CarissoniD14' asist 14. dk
- 18E. SillettiD80' oyundan çıktı 80. dk
- 58C. PastinaD36' gol 36. dk
- 17A. CapelliO41' sarı kart 41. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 21E. ZuelliO
- 14M. PompettiO
- 7K. VarasO36' asist 36. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 34M. CocchiO
- 9L. MoroF71' oyundan çıktı 71. dk
- 90G. ArtisticoF14' gol 14. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 5M. LovatoD
- 25N. GalazziO71' oyuna girdi 71. dk
- 74D. MarcoliniO
- 1L. MouquetK
- 12S. ScagliaK
- 11A. SeghettiF71' oyuna girdi 71. dk
- 8P. FusiO62' oyuna girdi 62. dk
- 72C. FaedoD80' oyuna girdi 80. dk
- 23F. Di MarianoO
- 20M. BortolussiF79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: N. Calabro
Empoli · 3-5-2
- 12J. SeghettiK
- 36D. BembnistaD
- 28G. IndragoliD30' asist 30. dk
- 25M. CurtoD61' oyundan çıktı 61. dk
- 98K. ZedadkaO
- 23F. BandinelliO61' oyundan çıktı 61. dk
- 21Gerard YepesO90+1' sarı kart 90+1. dk
- 10E. SaporitiO85' oyundan çıktı 85. dk
- 91N. CorradoO
- 15J. CeesayF30' gol 30. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 77B. PopovF45' oyundan çıktı 45. dk
- 37Diego AntoniniD
- 40R. BerizziD
- 39E. BiondiniO85' oyuna girdi 85. dk
- 5D. Degli InnocentiO61' oyuna girdi 61. dk
- 44L. DeliO
- 20F. DistefanoF61' oyuna girdi 61. dk64' gol 64. dk
- 35M. EganD71' oyuna girdi 71. dk
- 13E. FilippisK
- 1S. PerisanK
- 11S. ShpendiF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: M. Andreoletti
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPadova
9. sıra · 15 puan · 11 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGB
Empoli
18. sıra · 9 puan · 11 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMB
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Serie B (İtalya) 11. hafta programında Padova – Empoli maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 oynanacak. Sıralamada Padova 9., Empoli 18.; iki takım arasında 6 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Padova 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Empoli için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 6, yenilen 11.
- Sıralama
- 9. (14 p) – 18. (8 p)
- Form (son 5)
- BGGMM – BMMBM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,03 – 3,03 – 3,05
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Padova 1, Empoli 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Padova 1-0 Empoli.
Gol istatistikleri
Padova iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Empoli dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Padova %20, Empoli %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Padova %40, Empoli %80. İlk yarıyı önde kapatma: Padova 3/5, Empoli 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Padova 3,2, Empoli 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Padova 2,8, Empoli 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 3,03, 2 – 3,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 AC Pisa 2–2 FC Sudtirol
- 17:00 Cesena 1–0 Catanzaro
- 17:00 Juve Stabia 1–0 SS Arezzo
- 19:15 Mantova 0–0 Hellas Verona
- 21:30 Benevento 1–1 Avellino
