← Maçlar
İtalya · Serie B · 6. hafta10 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Empoli 2-4 Palermo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Empoli
2–4İY 0–0
Palermo
Maç sonu

Empoli 2–4 Palermo (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Empoli – Palermo maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%18 2/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%55 6/11%60 3/5
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%73 8/11%50 3/6
Beraberlik%27 3/11%50 3/6
Mağlubiyet%0 0/11%0 0/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,73 (19 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,42 yüksek1,80 (9 gol)
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,27 (25 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,97 yüksek2,33 (14 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%73 8/11%60 3/5
2,5 Üst%55 6/11ligde 7.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%40 2/5
3,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Gol yememe%18 2/11%20 1/5
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%82 9/11ligde 1. · lig ortalamasından 22 puan yüksek%83 5/6
1,5 Üst%91 10/11%100 6/6
2,5 Üst%64 7/11ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%45 5/11%50 3/6
Gol yememe%18 2/11%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,17,6
7,5 Üst%64 7/11%40 2/5
8,5 Üst%45 5/11%20 1/5
9,5 Üst%36 4/11%20 1/5
10,5 Üst%27 3/11%0 0/5
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,57,8
7,5 Üst%55 6/11%33 2/6
8,5 Üst%36 4/11%17 1/6
9,5 Üst%36 4/11%17 1/6
10,5 Üst%36 4/11%17 1/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart4,13,6
2,5 Üst%73 8/11%80 4/5
3,5 Üst%55 6/11%60 3/5
4,5 Üst%27 3/11%20 1/5
5,5 Üst%18 2/11%0 0/5
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart2,82,0
2,5 Üst%55 6/11%33 2/6
3,5 Üst%27 3/11%0 0/6
4,5 Üst%18 2/11%0 0/6
5,5 Üst%0 0/11%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,09,0
6,5 Üst%82 9/11%80 4/5
7,5 Üst%64 7/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%40 2/5
9,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,110,2
6,5 Üst%100 11/11%100 6/6
7,5 Üst%82 9/11%83 5/6
8,5 Üst%73 8/11%67 4/6
9,5 Üst%55 6/11%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%27 3/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%40 2/5
Geride%27 3/11%20 1/5
Palermo
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%36 4/11%17 1/6
Berabere%45 5/11%50 3/6
Geride%18 2/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Empoli (11 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/232/102/X12/22

Palermo (11 maç)

1/141/X01/20X/14X/X1X/202/102/X22/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Empoli (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 2
31-45 2 2
46-60 2 3
61-75 2 5
76-90 1 3

Palermo (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 2
31-45 3 1
46-60 6 3
61-75 5 3
76-90 7 2

Kartlar

Empoli

Sarı 20 · Kırmızı 4 (11 maç · maç başı sarı 1,8)

Palermo

Sarı 16 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Empoli: iç saha, 5 maç · Palermo: dış saha, 6 maç

EmpoliPalermo
%40,6Topa sahip olma%50,5
1,17Beklenen gol (xG)2,05
10,8Toplam şut17,7
4,0İsabetli şut6,0
7,0Ceza sahası içi şut11,7
3,0Korner3,3
349Pas448
%80Pas isabeti%83
3,4Kurtarış2,5
13,2Faul11,2
2,4Ofsayt1,7
1,2Sarı kart1,0
0,60Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

2,00Rakibin xG'si1,80
20,6Rakibin şutu12,2
5,0Rakibin isabetli şutu4,2
4,6Rakibin korneri4,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Palermo 11830 2513 +1227 GGBGB
2Ascoli 11551 177 +1020 BGGBB
3Modena 10622 1810 +820 GMGGB
4Mantova 11542 1511 +419 MGMBB
5Avellino 11443 1611 +516 BMBGB
6Benevento 11443 1511 +416 BGBMB
7Hellas Verona 11443 1913 +616 BBGGB
8Pisa 11443 2017 +316 GBBMB
9Padova 11434 1213 -115 MGGBB
10Cesena 11362 1214 -215 BMGBG
11Sudtirol 11362 1312 +115 MBMBB
12Juve Stabia 11443 1211 +112 GGMBG
13Cremonese 10334 1011 -112 BMMGG
14Arezzo 11326 920 -1111 GMMBM
15Virtus Entella 10244 1112 -110 BGMBM
16Carrarese 10316 913 -410 GGMGM
17Vicenza Virtus 10235 1320 -79 MBGMM
18Empoli 11236 1219 -79 BMMBB
19Sampdoria 10226 1018 -88 MMBMG
20Catanzaro 11137 1123 -126 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 5500 114 +715
2Ascoli 6330 94 +512
3Hellas Verona 6321 146 +811
4Avellino 6312 115 +610
5Modena 5311 95 +410
6Benevento 7241 118 +310
7Sudtirol 6240 63 +310
8Cesena 6240 86 +210
9Mantova 6222 77 08
10Padova 6222 77 08
11Pisa 6222 1112 -18
12Cremonese 5212 55 07
13Juve Stabia 5212 55 07
14Sampdoria 4202 65 +16
15Carrarese 5203 56 -16
16Vicenza Virtus 4112 58 -34
17Empoli 5113 59 -44
18Catanzaro 4112 410 -64
19Virtus Entella 5032 57 -23
20Arezzo 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 6330 149 +512
2Mantova 5320 84 +411
3Modena 5311 95 +410
4Juve Stabia 6231 76 +19
5Arezzo 6303 610 -49
6Ascoli 5221 83 +58
7Pisa 5221 95 +48
8Virtus Entella 5212 65 +17
9Padova 5212 56 -17
10Benevento 4202 43 +16
11Avellino 5131 56 -16
12Cremonese 5122 56 -15
13Sudtirol 5122 79 -25
14Hellas Verona 5122 57 -25
15Empoli 6123 710 -35
16Vicenza Virtus 6123 812 -45
17Cesena 5122 48 -45
18Carrarese 5113 47 -34
19Catanzaro 7025 713 -62
20Sampdoria 6024 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,53X3,3521,82

Çifte şans

1X1,69121,21X21,18

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,98

1,5 Alt / Üst

Alt3,70Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,68

3,5 Alt / Üst

Alt1,29Üst2,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.