Padova 2-0 FC Sudtirol: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Padova 2–0 FC Sudtirol (27 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–20, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %39–%61, korner 3–5.
Maç özeti
Padova – FC Sudtirol maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Gabriele Artistico 19', Alessandro Capelli 87' (Padova). xG: Padova 1,6 – 1,7 FC Sudtirol.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Padova: N. Calabro · FC Sudtirol: D. Possanzini
Maç akışı
Padova üstte · FC Sudtirol altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: Gabriele Artistico (Padova)
- 45' oyuncu değişikliği: Aljosa Vasic ↔ Rares Burnete (FC Sudtirol)
- 62' oyuncu değişikliği: Dhirar Brik ↔ Fabio Rispoli (FC Sudtirol)
- 68' sarı kart: Matteo Lovato (Padova)
- 68' sarı kart: Salvatore Molina (FC Sudtirol)
- 69' sarı kart: Matteo Cocchi (Padova)
- 70' oyuncu değişikliği: Matteo Cocchi ↔ Lorenzo Carissoni (Padova)
- 70' oyuncu değişikliği: Luca Moro ↔ Alexander Seghetti (Padova)
- 72' oyuncu değişikliği: Alvin Okoro ↔ Kenny Meddy Mixtur (FC Sudtirol)
- 74' sarı kart: Pietro Fusi (Padova)
- 78' oyuncu değişikliği: Emanuele Zuelli ↔ Alessandro Capelli (Padova)
- 78' oyuncu değişikliği: Marco Pompetti ↔ Kevin Varas (Padova)
- 81' sarı kart: Fabio Rispoli (FC Sudtirol)
- 81' oyuncu değişikliği: Federico Davi ↔ Kevin Zeroli (FC Sudtirol)
- 87' gol: Alessandro Capelli (Padova)
- 90' oyuncu değişikliği: Pietro Fusi ↔ Nicolas Galazzi (Padova)
- 90+2' sarı kart: Alessandro Dellavalle (Padova)
Maç olayları
- PadovaFC Sudtirol
- Alessandro DellavalleSarı kart90+2'
- Pietro Fusi ↔ Nicolas GalazziOyuncu değişikliği90'
- Gol Alessandro Capelli 2–087'
- Kevin VarasVAR: gol onaylandı87'
- 81'Fabio RispoliSarı kart
- 81'Federico Davi ↔ Kevin ZeroliOyuncu değişikliği
- Emanuele Zuelli ↔ Alessandro CapelliOyuncu değişikliği78'
- Marco Pompetti ↔ Kevin VarasOyuncu değişikliği78'
- Pietro FusiSarı kart74'
- 72'Alvin Okoro ↔ Kenny Meddy MixturOyuncu değişikliği
- Matteo Cocchi ↔ Lorenzo CarissoniOyuncu değişikliği70'
- Luca Moro ↔ Alexander SeghettiOyuncu değişikliği70'
- Matteo CocchiSarı kart69'
- Matteo LovatoSarı kart68'
- 68'Salvatore MolinaSarı kart
- 62'Dhirar Brik ↔ Fabio RispoliOyuncu değişikliği
- 45'Aljosa Vasic ↔ Rares BurneteOyuncu değişikliği
- Gol Gabriele Artistico 1–0Asist: Giovanni·Giunti19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %27 3/11ligde 19.–20. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Padova (11 maç)
FC Sudtirol (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Padova (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
FC Sudtirol (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Kartlar
Padova
Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
FC Sudtirol
Sarı 22 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Padova: iç saha, 6 maç · FC Sudtirol: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Padova – FC Sudtirol ilk 11'ler
Padova · 3-5-2
- 22A. SorrentinoK
- 27Alessandro DellavalleD90+2' sarı kart 90+2. dk
- 5M. LovatoD68' sarı kart 68. dk
- 58C. PastinaD
- 14M. PompettiO78' oyundan çıktı 78. dk
- 21E. ZuelliO78' oyundan çıktı 78. dk
- 6G. GiuntiO19' asist 19. dk
- 8P. FusiO74' sarı kart 74. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 34M. CocchiO69' sarı kart 69. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 90G. ArtisticoF19' gol 19. dk
- 9L. MoroF70' oyundan çıktı 70. dk
- 17A. CapelliO78' oyuna girdi 78. dk87' gol 87. dk
- 24L. CarissoniD70' oyuna girdi 70. dk
- 23F. Di MarianoO
- 72C. FaedoD
- 25N. GalazziO90' oyuna girdi 90. dk
- 74D. MarcoliniO
- 1L. MouquetK
- 11A. SeghettiF70' oyuna girdi 70. dk
- 32F. SgarbiD
- 18E. SillettiD
- 7K. VarasO78' oyuna girdi 78. dk
- 20M. BortolussiF
Teknik direktör: N. Calabro
FC Sudtirol · 3-4-2-1
- 22A. PlizzariK
- 4R. StivanelloD
- 55A. GiorginiD
- 3D. VeroliD
- 79S. MolinaO68' sarı kart 68. dk
- 46D. BrikO62' oyundan çıktı 62. dk
- 5S. TronchinO
- 23F. DaviO81' oyundan çıktı 81. dk
- 11Vasco LopesO
- 14A. VasicO45' oyundan çıktı 45. dk
- 90A. OkoroF72' oyundan çıktı 72. dk
- 9R. BurneteF45' oyuna girdi 45. dk
- 24S. DavìD
- 19M. PelliniD
- 10Fabio RispoliO62' oyuna girdi 62. dk81' sarı kart 81. dk
- 27G. StabileD
- 21F. TaitO
- 18Kevin ZeroliO81' oyuna girdi 81. dk
- 17L. AnghelèF
- 39Marco IulianoD
- 25K. MixturF72' oyuna girdi 72. dk
- 80Elias SchrootO
- 12Rok VadjunecK
Teknik direktör: D. Possanzini
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Padova için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 4, yenilen 6. Sudtirol için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Padova 4, Sudtirol 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Ocak 2026, Sudtirol 3-0 Padova.
- Sıralama
- 9. (10 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- GMMMG – BMBGM
- H2H (G-B-M)
- 4-6-3 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,97 – 2,92 – 3,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Padova iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,25 gol yedi; Sudtirol bu sezon 8 maçta 1,25 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Padova %25, Sudtirol %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Padova %50, Sudtirol %50. İlk yarıyı önde kapatma: Padova 2/4, Sudtirol 2/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Padova 3,2, Sudtirol 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Padova 2,5, Sudtirol 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 2,92, 2 – 3,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 2,01. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 21:13 Benevento 1–1 Catanzaro
- 22:00 Ascoli 2–0 Sampdoria
- 22:00 Cesena 2–1 Empoli
- 22:00 Mantova 0–2 Cremonese
- 22:00 Vicenza 1–2 Modena FC 2018
- 22:00 Virtus Entella 1–1 Avellino
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
