← Maçlar
İtalya · Serie B · 10. hafta1 Kasım 2026 · 17:00 TSİ

Empoli 2-2 Juve Stabia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Empoli
2–2İY 2–1
Juve Stabia
Maç sonu

Empoli 2–2 Juve Stabia (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 14–18, isabetli şut 6–6, topa sahip olma %41–%59, korner 5–5.

Maç özeti

Empoli – Juve Stabia maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Bogdan Popov 38', Edoardo Saporiti 44' (Empoli); Antonio Di Nardo 33', 59' (Juve Stabia). xG: Empoli 1,6 – 1,2 Juve Stabia.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Empoli: M. Andreoletti · Juve Stabia: P. De Giorgio

Maç akışı

Empoli üstteJuve Stabia altta

0'45'90' 33' gol: Antonio Di Nardo (Juve Stabia)⚽36' sarı kart: Davide Buglio (Juve Stabia)38' gol: Bogdan Popov (Empoli)⚽44' gol: Edoardo Saporiti (Empoli)⚽53' sarı kart: Marco Curto (Empoli)56' oyuncu değişikliği: Manuel Ricciardi ↔ Tommaso Maggioni (Juve Stabia)↔56' oyuncu değişikliği: Nermin Karić ↔ Thomas Battistella (Juve Stabia)↔56' oyuncu değişikliği: Leonardo Candellone ↔ Giusepe Sibilli (Juve Stabia)↔59' gol: Antonio Di Nardo (Juve Stabia)⚽64' oyuncu değişikliği: Fabio Maistro ↔ Sana Fernandes (Juve Stabia)↔70' sarı kart: Filippo Bandinelli (Empoli)72' oyuncu değişikliği: Joseph Ceesay ↔ Filippo Di Stefano (Empoli)↔76' oyuncu değişikliği: Filippo Bandinelli ↔ Edoardo Biondini (Empoli)↔76' oyuncu değişikliği: Niccolo Corrado ↔ Matteo Egan (Empoli)↔86' oyuncu değişikliği: Edoardo Saporiti ↔ Florijan Meznar (Empoli)↔86' sarı kart: Thomas Battistella (Juve Stabia)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %78 · 2 şut · 0,1
  2. 16–30'Dep %63 · 4 şut · 0,3
  3. 31–45+'Dengeli · 9 şut · 1,0
  4. 46–60'Ev %73 · 3 şut · 0,6
  5. 61–75'Dep %55 · 5 şut · 0,2
  6. 76–90+'Dep %67 · 1 şut · 0,0

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Empoli, Dep = Juve Stabia.

Maç olayları

  1. EmpoliJuve Stabia
  2. 86'Thomas BattistellaSarı kart
  3. Edoardo Saporiti ↔ Florijan MeznarOyuncu değişikliği86'
  4. Niccolo Corrado ↔ Matteo EganOyuncu değişikliği76'
  5. Filippo Bandinelli ↔ Edoardo BiondiniOyuncu değişikliği76'
  6. Joseph Ceesay ↔ Filippo Di StefanoOyuncu değişikliği72'
  7. Filippo BandinelliSarı kart70'
  8. 64'Fabio Maistro ↔ Sana FernandesOyuncu değişikliği
  9. 59'Gol Antonio Di Nardo 2–2Asist: Fabio Maistro
  10. 56'Leonardo Candellone ↔ Giusepe SibilliOyuncu değişikliği
  11. 56'Nermin Karić ↔ Thomas BattistellaOyuncu değişikliği
  12. 56'Manuel Ricciardi ↔ Tommaso MaggioniOyuncu değişikliği
  13. Marco CurtoSarı kart53'
  14. Gol Edoardo Saporiti 2–1Asist: Dawid Bembnista44'
  15. Gol Bogdan Popov 1–138'
  16. 36'Davide BuglioSarı kart
  17. 33'Gol Antonio Di Nardo 0–1

Maç istatistikleri

EmpoliJuve Stabia
41%Topa sahip olma59%
1,59Beklenen gol (xG)1,16
14Toplam şut18
6İsabetli şut6
4İsabetsiz şut7
4Engellenen şut5
9Ceza sahası içi şut11
5Ceza sahası dışı şut7
5Korner5
2Ofsayt0
10Faul16
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
4Kurtarış4
361Pas524
270İsabetli pas440

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%18 2/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%55 6/11%60 3/5
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%36 4/11%33 2/6
Beraberlik%36 4/11%50 3/6
Mağlubiyet%27 3/11%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,73 (19 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,42 yüksek1,80 (9 gol)
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (11 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük1,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%73 8/11%60 3/5
2,5 Üst%55 6/11ligde 7.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%40 2/5
3,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Gol yememe%18 2/11%20 1/5
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%45 5/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük%67 4/6
1,5 Üst%64 7/11%67 4/6
2,5 Üst%36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük%33 2/6
3,5 Üst%9 1/11%17 1/6
Gol yememe%27 3/11%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,17,6
7,5 Üst%64 7/11%40 2/5
8,5 Üst%45 5/11%20 1/5
9,5 Üst%36 4/11%20 1/5
10,5 Üst%27 3/11%0 0/5
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,910,3
7,5 Üst%82 9/11%100 6/6
8,5 Üst%64 7/11%83 5/6
9,5 Üst%55 6/11%67 4/6
10,5 Üst%36 4/11%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart4,13,6
2,5 Üst%73 8/11%80 4/5
3,5 Üst%55 6/11%60 3/5
4,5 Üst%27 3/11%20 1/5
5,5 Üst%18 2/11%0 0/5
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart3,53,3
2,5 Üst%64 7/11%67 4/6
3,5 Üst%64 7/11%67 4/6
4,5 Üst%27 3/11%17 1/6
5,5 Üst%9 1/11%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,09,0
6,5 Üst%82 9/11%80 4/5
7,5 Üst%64 7/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%40 2/5
9,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,58,8
6,5 Üst%73 8/11%83 5/6
7,5 Üst%64 7/11%83 5/6
8,5 Üst%55 6/11%67 4/6
9,5 Üst%36 4/11%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Empoli
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%27 3/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%40 2/5
Geride%27 3/11%20 1/5
Juve Stabia
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%27 3/11%17 1/6
Berabere%27 3/11%33 2/6
Geride%45 5/11%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Empoli (11 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/232/102/X12/22

Juve Stabia (11 maç)

1/131/X01/20X/10X/X2X/212/112/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Empoli (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 2
31-45 2 2
46-60 2 3
61-75 2 5
76-90 1 3

Juve Stabia (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 2 4
46-60 2 1
61-75 3 1
76-90 3 3

Kartlar

Empoli

Sarı 20 · Kırmızı 4 (11 maç · maç başı sarı 1,8)

Juve Stabia

Sarı 15 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Empoli: iç saha, 5 maç · Juve Stabia: dış saha, 6 maç

EmpoliJuve Stabia
%40,6Topa sahip olma%52,5
1,17Beklenen gol (xG)1,08
10,8Toplam şut14,8
4,0İsabetli şut4,3
7,0Ceza sahası içi şut9,0
3,0Korner5,0
349Pas450
%80Pas isabeti%85
3,4Kurtarış3,3
13,2Faul12,3
2,4Ofsayt2,3
1,2Sarı kart1,3
0,60Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

2,00Rakibin xG'si1,31
20,6Rakibin şutu14,8
5,0Rakibin isabetli şutu4,5
4,6Rakibin korneri5,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Empoli – Juve Stabia ilk 11'ler

Empoli · 3-5-2

  1. 12J. SeghettiK
  2. 36D. BembnistaD44' asist 44. dk
  3. 28G. IndragoliD
  4. 25M. CurtoD53' sarı kart 53. dk
  5. 98K. ZedadkaO
  6. 23F. BandinelliO70' sarı kart 70. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  7. 21Gerard YepesO
  8. 10E. SaporitiO44' gol 44. dk86' oyundan çıktı 86. dk
  9. 91N. CorradoO76' oyundan çıktı 76. dk
  10. 77B. PopovF38' gol 38. dk
  11. 15J. CeesayF72' oyundan çıktı 72. dk
Yedekler
  • 40R. BerizziD
  • 39E. BiondiniO76' oyuna girdi 76. dk
  • 5D. Degli InnocentiO
  • 44L. DeliO
  • 20F. DistefanoF72' oyuna girdi 72. dk
  • 35M. EganD76' oyuna girdi 76. dk
  • 13E. FilippisK
  • 16F. MeznarF86' oyuna girdi 86. dk
  • 1S. PerisanK
  • 31T. RuganiD
  • 37Diego AntoniniD

Teknik direktör: M. Andreoletti

Juve Stabia · 4-3-3

  1. 1A. VukovićK
  2. 2M. RicciardiD56' oyundan çıktı 56. dk
  3. 87D. BettellaD
  4. 6M. BellichD
  5. 25T. DouglasD
  6. 17N. KarićO56' oyundan çıktı 56. dk
  7. 8D. BuglioO36' sarı kart 36. dk
  8. 24J. KumiO
  9. 37F. MaistroF59' asist 59. dk64' oyundan çıktı 64. dk
  10. 9Antonio Di NardoF33' gol 33. dk59' gol 59. dk
  11. 27L. CandelloneF56' oyundan çıktı 56. dk
Yedekler
  • 20L. CaccavoF
  • 23P. BoerK
  • 5T. BattistellaO56' oyuna girdi 56. dk86' sarı kart 86. dk
  • 4M. BaldiD
  • 80F. ArtioliO
  • 92F. GalleaD
  • 96T. MaggioniD56' oyuna girdi 56. dk
  • 77S. FernandesF64' oyuna girdi 64. dk
  • 7Nicola PatanèF
  • 10C. PierobonO
  • 11K. PiscopoF
  • 33G. SibilliF56' oyuna girdi 56. dk

Teknik direktör: P. De Giorgio

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Empoli son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Juve Stabia son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Empoli 1 – Juve Stabia 3; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Şubat 2026, Empoli 1-2 Juve Stabia.

Sıralama
19. (7 p) – 17. (8 p)
Form (son 5)
MMBMM – MGGBB
H2H (G-B-M)
1-0-3 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %60
Korner ort. (maç)
8,7
iddaa MS 1-0-2
2,68 – 3,01 – 2,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Empoli iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,75 gol yedi; Juve Stabia dış saha 5 maçta 1,00 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Empoli %25, Juve Stabia %60. İlk yarıyı önde kapatma: Empoli 1/4, Juve Stabia 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Empoli 2,5, Juve Stabia 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Empoli 1,8, Juve Stabia 1,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,68, 0 – 3,01, 2 – 2,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Palermo 11830 2513 +1227 GGBGB
2Ascoli 11551 177 +1020 BGGBB
3Modena 10622 1810 +820 GMGGB
4Mantova 11542 1511 +419 MGMBB
5Avellino 11443 1611 +516 BMBGB
6Benevento 11443 1511 +416 BGBMB
7Hellas Verona 11443 1913 +616 BBGGB
8Pisa 11443 2017 +316 GBBMB
9Padova 11434 1213 -115 MGGBB
10Cesena 11362 1214 -215 BMGBG
11Sudtirol 11362 1312 +115 MBMBB
12Juve Stabia 11443 1211 +112 GGMBG
13Cremonese 10334 1011 -112 BMMGG
14Arezzo 11326 920 -1111 GMMBM
15Virtus Entella 10244 1112 -110 BGMBM
16Carrarese 10316 913 -410 GGMGM
17Vicenza Virtus 10235 1320 -79 MBGMM
18Empoli 11236 1219 -79 BMMBB
19Sampdoria 10226 1018 -88 MMBMG
20Catanzaro 11137 1123 -126 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 5500 114 +715
2Ascoli 6330 94 +512
3Hellas Verona 6321 146 +811
4Avellino 6312 115 +610
5Modena 5311 95 +410
6Benevento 7241 118 +310
7Sudtirol 6240 63 +310
8Cesena 6240 86 +210
9Mantova 6222 77 08
10Padova 6222 77 08
11Pisa 6222 1112 -18
12Cremonese 5212 55 07
13Juve Stabia 5212 55 07
14Sampdoria 4202 65 +16
15Carrarese 5203 56 -16
16Vicenza Virtus 4112 58 -34
17Empoli 5113 59 -44
18Catanzaro 4112 410 -64
19Virtus Entella 5032 57 -23
20Arezzo 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 6330 149 +512
2Mantova 5320 84 +411
3Modena 5311 95 +410
4Juve Stabia 6231 76 +19
5Arezzo 6303 610 -49
6Ascoli 5221 83 +58
7Pisa 5221 95 +48
8Virtus Entella 5212 65 +17
9Padova 5212 56 -17
10Benevento 4202 43 +16
11Avellino 5131 56 -16
12Cremonese 5122 56 -15
13Sudtirol 5122 79 -25
14Hellas Verona 5122 57 -25
15Empoli 6123 710 -35
16Vicenza Virtus 6123 812 -45
17Cesena 5122 48 -45
18Carrarese 5113 47 -34
19Catanzaro 7025 713 -62
20Sampdoria 6024 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,68X3,0122,30

Çifte şans

1X1,41121,25X21,30

Karşılıklı gol

Var1,64Yok1,88

1,5 Alt / Üst

Alt3,18Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,66Üst1,85

3,5 Alt / Üst

Alt1,20Üst3,24

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.