Juve Stabia 1-0 Arezzo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Juve Stabia 1–0 Arezzo (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–14, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %49–%51, korner 6–8.
Paylaş
Maç özeti
Juve Stabia – Arezzo maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Giusepe Sibilli 2' (Juve Stabia). xG: Juve Stabia 1,1 – 1,2 Arezzo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadio Romeo Menti, Castellammare di Stabia
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Juve Stabia: P. De Giorgio · Arezzo: C. Bucchi
Maç akışı
Juve Stabia üstteArezzo altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %55 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Dep %59 · 2 şut · 0,6
- 31–45+'Dengeli · 0 şut · 0,1
- 46–60'Dengeli · 3 şut · 0,2
- 61–75'Ev %80 · 4 şut · 0,5
- 76–90+'Dep %78 · 6 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Juve Stabia, Dep = Arezzo.
Maç olayları
- Juve StabiaArezzo
- 90+4'Andrea CagnanoSarı kart
- Christian Pierobon ↔ Matteo BaldiOyuncu değişikliği84'
- Giusepe Sibilli ↔ Sana FernandesOyuncu değişikliği75'
- Antonio Di Nardo ↔ Leonardo CandelloneOyuncu değişikliği74'
- Nicola PataneSarı kart73'
- 73'Camillo Tavernelli ↔ Marco OlivieriOyuncu değişikliği
- Giusepe SibilliSarı kart66'
- 63'Alberto Cerri ↔ Pietro CianciOyuncu değişikliği
- 63'Alessandro Arena ↔ Emiliano PattarelloOyuncu değişikliği
- Fabio Maistro ↔ Nicola PataneOyuncu değişikliği60'
- Thomas Battistella ↔ Nermin KarićOyuncu değişikliği60'
- 45'Samuele Righetti ↔ Andrea CagnanoOyuncu değişikliği
- 45'Shaka Mawuli Eklu ↔ mattia salaOyuncu değişikliği
- 36'Samuele RighettiSarı kart
- 35'Julian IllanesSarı kart
- Gol Giusepe Sibilli 1–0Asist: Terrence Douglas2'
Juve Stabia iç sahada (5 maç) · Arezzo deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Juve Stabia iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Arezzo deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Arezzo, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Juve Stabia
Arezzo
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (9 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,48 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,51 yüksek | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Geride | %36 4/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Juve Stabia (11 maç)
Arezzo (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Juve Stabia (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Arezzo (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
Juve Stabia
Sarı 15 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,4)
Arezzo
Sarı 19 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Juve Stabia: iç saha, 5 maç · Arezzo: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Juve Stabia – Arezzo ilk 11'ler
Juve Stabia · 4-3-3
- 1A. VukovićK
- 96T. MaggioniD
- 87D. BettellaD
- 6M. BellichD
- 25T. DouglasD2' asist 2. dk
- 10C. PierobonO84' oyundan çıktı 84. dk
- 80F. ArtioliO
- 5T. BattistellaO60' oyundan çıktı 60. dk
- 37F. MaistroF60' oyundan çıktı 60. dk
- 9Antonio Di NardoF74' oyundan çıktı 74. dk
- 33G. SibilliF2' gol 2. dk66' sarı kart 66. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 23P. BoerK
- 4M. BaldiD84' oyuna girdi 84. dk
- 8D. BuglioO
- 20L. CaccavoF
- 27L. CandelloneF74' oyuna girdi 74. dk
- 92F. GalleaD
- 17N. KarićO60' oyuna girdi 60. dk
- 24J. KumiO
- 77S. FernandesF75' oyuna girdi 75. dk
- 7Nicola PatanèF60' oyuna girdi 60. dk73' sarı kart 73. dk
- 11K. PiscopoF
- 2M. RicciardiD
Teknik direktör: P. De Giorgio
Arezzo · 4-3-3
- 14A. NunzianteK
- 6A. RenziD
- 5J. IllanesD35' sarı kart 35. dk
- 4M. CoppolaroD
- 37S. RighettiD36' sarı kart 36. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8S. MawuliO45' oyundan çıktı 45. dk
- 78Gennaro IaccarinoO
- 17A. IoniţăO
- 30A. ArenaF63' oyundan çıktı 63. dk
- 9A. CerriF63' oyundan çıktı 63. dk
- 21C. TavernelliF73' oyundan çıktı 73. dk
- 16Mattia SalaO45' oyuna girdi 45. dk
- 10E. PattarelloF63' oyuna girdi 63. dk
- 99M. OlivieriF73' oyuna girdi 73. dk
- 2M. MenaD
- 47Aleandro ManesO
- 11L. MancusoF
- 7Giuseppe Kevin LeoneO
- 13M. GilliD
- 67Gianmarco FerrariD
- 71P. CianciF63' oyuna girdi 63. dk
- 32A. CagnanoD45' oyuna girdi 45. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 90A. SeculinK
Teknik direktör: C. Bucchi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiJuve Stabia
12. sıra · 12 puan · 11 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMB
- 01.11 Empoli 2–2 Juve Stabia B
- 28.10 Juve Stabia 0–1 Hellas Verona M
- 24.10 Cremonese 0–1 Juve Stabia G
- 18.10 Juve Stabia 3–0 Sudtirol G
- 10.10 Virtus Entella 1–1 Juve Stabia B
Arezzo
14. sıra · 11 puan · 11 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMB
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 17:00: Serie B (İtalya) 11. haftasında ev sahibi Juve Stabia, konuk ekip Arezzo. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (9 puan), konuk ekip 13. sırada (11 puan).
Form (son 5 maç)
Juve Stabia için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 4. Arezzo son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 16. (9 p) – 13. (11 p)
- Form (son 5)
- BMGGB – BMMGB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %60
- Korner ort. (maç)
- 7,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,66 – 3,25 – 4,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Juve Stabia iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Arezzo dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Juve Stabia %25, Arezzo %60. İlk yarıyı önde kapatma: Juve Stabia 1/4, Arezzo 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Juve Stabia 4,2, Arezzo 2,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,9. Maç başına kart: Juve Stabia 1,2, Arezzo 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,25, 2 – 4,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 7,9; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 AC Pisa 2–2 FC Sudtirol
- 17:00 Cesena 1–0 Catanzaro
- 17:00 Padova 2–2 Empoli
- 19:15 Mantova 0–0 Hellas Verona
- 21:30 Benevento 1–1 Avellino
