Norrköping 3-0 Ostersunds FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Norrköping 3–0 Ostersunds FK (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–5, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %44–%56, korner 5–8.
Maç özeti
Norrköping – Ostersunds FK maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Ryan Lee Nelson 26', Albert aleksanjan 49', Moutaz Neffati 66' (Norrköping).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Norrköping: E. Abdulic · Ostersunds FK: N. Miljanovic
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Norrköping üstte · Ostersunds FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: Ryan Lee Nelson (Norrköping)
- 46' oyuncu değişikliği: Jabir Abdihakim Ali ↔ Mario Palomino (Ostersunds FK)
- 49' gol: Albert aleksanjan (Norrköping)
- 57' oyuncu değişikliği: Elias Jemal ↔ mbaye cisse (Norrköping)
- 57' oyuncu değişikliği: Ryan Lee Nelson ↔ Leo Lif (Norrköping)
- 57' oyuncu değişikliği: Aleksander Opsahl ↔ Filip Dagerstål (Norrköping)
- 60' oyuncu değişikliği: Emil Özkan ↔ Molls Donald Ntchamda (Ostersunds FK)
- 60' oyuncu değişikliği: Jonathan westerberg ↔ Daniel Miljanovic (Ostersunds FK)
- 60' oyuncu değişikliği: Amar Begic ↔ Luka Bozickovic (Ostersunds FK)
- 66' gol: Moutaz Neffati (Norrköping)
- 72' oyuncu değişikliği: Moutaz Neffati ↔ Fabian Holst-Larsen (Norrköping)
- 72' oyuncu değişikliği: Viktor Christiansson ↔ Tim Prica (Norrköping)
- 72' oyuncu değişikliği: Yannick Adjoumani ↔ Gustav Odenlind (Ostersunds FK)
Maç olayları
- NorrköpingOstersunds FK
- Moutaz Neffati ↔ Fabian Holst-LarsenOyuncu değişikliği72'
- Viktor Christiansson ↔ Tim PricaOyuncu değişikliği72'
- 72'Yannick Adjoumani ↔ Gustav OdenlindOyuncu değişikliği
- Gol Moutaz Neffati 3–0Asist: Noel Sernelius66'
- 60'Emil Özkan ↔ Molls Donald NtchamdaOyuncu değişikliği
- 60'Jonathan westerberg ↔ Daniel MiljanovicOyuncu değişikliği
- 60'Amar Begic ↔ Luka BozickovicOyuncu değişikliği
- Elias Jemal ↔ mbaye cisseOyuncu değişikliği57'
- Ryan Lee Nelson ↔ Leo LifOyuncu değişikliği57'
- Aleksander Opsahl ↔ Filip DagerstålOyuncu değişikliği57'
- Gol Albert aleksanjan 2–049'
- 46'Jabir Abdihakim Ali ↔ Mario PalominoOyuncu değişikliği
- Gol Ryan Lee Nelson 1–0Asist: Axel Brönner26'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 21/30 | %60 9/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %27 4/15 |
| Mağlubiyet | %13 4/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 12/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %47 7/15 |
| Mağlubiyet | %17 5/30 | %27 4/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (63 gol) | 2,20 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (18 gol) | 0,67 (10 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,07 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (29 gol) | 1,07 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 11/30 | %33 5/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %57 17/30 | %60 9/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %33 10/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Gol yememe | %33 10/30 | %27 4/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %89 17/19 | %100 9/9 |
| 8,5 Üst | %74 14/19 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %63 12/19 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %53 10/19 | %44 4/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %58 11/19 | %60 6/10 |
| 9,5 Üst | %58 11/19 | %60 6/10 |
| 10,5 Üst | %53 10/19 | %60 6/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %58 11/19 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %53 10/19 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %11 1/9 |
| 5,5 Üst | %5 1/19 | %0 0/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %42 8/19 | %40 4/10 |
| 3,5 Üst | %37 7/19 | %30 3/10 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %10 1/10 |
| 5,5 Üst | %5 1/19 | %10 1/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %74 14/19 | %67 6/9 |
| 7,5 Üst | %58 11/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %42 8/19 | %56 5/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,5 | 5,3 |
| 6,5 Üst | %47 9/19 | %30 3/10 |
| 7,5 Üst | %42 8/19 | %20 2/10 |
| 8,5 Üst | %21 4/19 | %0 0/10 |
| 9,5 Üst | %16 3/19 | %0 0/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 18/30 | %60 9/15 |
| Berabere | %33 10/30 | %27 4/15 |
| Geride | %7 2/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %47 7/15 |
| Geride | %30 9/30 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Norrköping (30 maç)
Ostersunds FK (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Norrköping (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 9 | 5 |
| 31-45 | 19 | 1 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 12 | 5 |
| 76-90 | 10 | 3 |
Ostersunds FK (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 10 | 4 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Norrköping
Sarı 33 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,1)
Ostersunds FK
Sarı 42 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Norrköping: iç saha, 9 maç · Ostersunds FK: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Norrköping – Ostersunds FK ilk 11'ler
Norrköping · 4-3-3
- 40H. FagerbergK
- 37M. NeffatiO66' gol 66. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 23A. OpsahlD57' oyundan çıktı 57. dk
- 4J. WeberD
- 38T. SandbergO
- 20A. BrönnerO26' asist 26. dk
- 6V. ChristianssonF72' oyundan çıktı 72. dk
- 34N. SerneliusO66' asist 66. dk
- 8R. NelsonO26' gol 26. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 10A. AleksanjanF49' gol 49. dk
- 11E. JemalF57' oyundan çıktı 57. dk
- 15K. SekaF
- 2Jakob SimsekD
- 22Mbaye CisseF57' oyuna girdi 57. dk
- 25F. DagerstålD57' oyuna girdi 57. dk
- 7A. FranssonO
- 30F. Holst-LarsenD72' oyuna girdi 72. dk
- 1T. KrantzK
- 19L. LifO57' oyuna girdi 57. dk
- 9T. PricaF72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: E. Abdulic
Ostersunds FK · 3-4-3
- 12R. ForsellK
- 19D. WidgrenD
- 14S. AnyanwuD
- 3H. AzziD
- 4J. WesterbergD60' oyundan çıktı 60. dk
- 16A. BegićO60' oyundan çıktı 60. dk
- 17C. EdwardsO
- 28Y. AdjoumaniD72' oyundan çıktı 72. dk
- 10S. MarklundO
- 22J. AliF46' oyundan çıktı 46. dk
- 8E. ÖzkanO60' oyundan çıktı 60. dk
- 6MasllorensO
- 27D. MiljanovicO60' oyuna girdi 60. dk
- 15D. MollsO60' oyuna girdi 60. dk
- 7G. OdenlindF72' oyuna girdi 72. dk
- 18M. Palomino46' oyuna girdi 46. dk
- 5A. QasemO
- 9A. StensrudF
- 1M. UppenbergK
- 21L. BozickovicO60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: N. Miljanovic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Norrköping 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ostersunds FK son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Norrköping 7 – Ostersunds FK 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Haziran 2026, Ostersunds FK 0-2 Norrköping.
- Sıralama
- 1. (62 p) – 3. (48 p)
- Form (son 5)
- GBGGB – GBBBG
- H2H (G-B-M)
- 7-2-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %36 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,06 – 3,14 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Norrköping iç saha 14 maçta maç başına 2,14 gol attı, 0,71 gol yedi; Ostersunds FK dış saha 14 maçta 1,14 attı, 0,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Norrköping %57, Ostersunds FK %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Norrköping %36, Ostersunds FK %57. İlk yarıyı önde kapatma: Norrköping 8/14, Ostersunds FK 2/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Norrköping 6,6, Ostersunds FK 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Norrköping 1,4, Ostersunds FK 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,06, 0 – 3,14, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 5 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 23:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
