Osters 3-1 IK Oddevold: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Osters 3–1 IK Oddevold (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 13–8, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %49–%51, korner 1–3.
Maç özeti
Osters – IK Oddevold maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Kalipha Jawla 22', Keyano marrah 71', 76' (Osters); Leonardo Farah Shahin 42' (IK Oddevold).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Osters: D. Friberg · IK Oddevold: R. Nilsson
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Osters üstte · IK Oddevold altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: Kalipha Jawla (Osters)
- 37' sarı kart: Vincent Sundberg (IK Oddevold)
- 42' gol: Leonardo Farah Shahin (IK Oddevold)
- 55' oyuncu değişikliği: Jesper Thomas Valter Merbom-Adolfsson ↔ Carl Freddie Lantz (IK Oddevold)
- 63' sarı kart: Kalipha Jawla (Osters)
- 63' sarı kart: Oliver·Thoreson (IK Oddevold)
- 65' sarı kart: Gabriel Sandberg (IK Oddevold)
- 71' oyuncu değişikliği: olle olblad kjellman ↔ Aulon bitiqi (IK Oddevold)
- 71' gol: Keyano marrah (Osters)
- 72' oyuncu değişikliği: Matias Tamminen ↔ Hannes·Bladh Pijaca (Osters)
- 76' gol: Keyano marrah (Osters)
- 77' oyuncu değişikliği: Vincent Sundberg ↔ Rudi Vikström (IK Oddevold)
- 77' oyuncu değişikliği: awaka djoro ↔ Daniel Krezic (IK Oddevold)
- 82' oyuncu değişikliği: Raymond Adjei ↔ Kingsley gyamfi (Osters)
Maç olayları
- OstersIK Oddevold
- Raymond Adjei ↔ Kingsley gyamfiOyuncu değişikliği82'
- 77'Vincent Sundberg ↔ Rudi VikströmOyuncu değişikliği
- 77'awaka djoro ↔ Daniel KrezicOyuncu değişikliği
- Gol Keyano marrah 3–1Asist: Noah Söderberg76'
- Matias Tamminen ↔ Hannes·Bladh PijacaOyuncu değişikliği72'
- 71'olle olblad kjellman ↔ Aulon bitiqiOyuncu değişikliği
- Gol Keyano marrah 2–1Asist: Kalipha Jawla71'
- 65'Gabriel SandbergSarı kart
- Kalipha JawlaSarı kart63'
- 63'Oliver·ThoresonSarı kart
- 55'Jesper Thomas Valter Merbom-Adolfsson ↔ Carl Freddie LantzOyuncu değişikliği
- 42'Gol Leonardo Farah Shahin 1–1Asist: Jesper Thomas Valter Merbom-Adolfsson
- 37'Vincent SundbergSarı kart
- Gol Kalipha Jawla 1–0Asist: Matias Tamminen22'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 14/30 | %60 9/15 |
| Beraberlik | %13 4/30 | %7 1/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %27 8/30 | %27 4/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (50 gol) | 1,60 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (50 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,40 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %47 7/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %27 8/30 | %47 7/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %60 18/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %37 11/30 | %40 6/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %89 16/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %78 14/18 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %61 11/18 | %56 5/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %65 11/17 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %59 10/17 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %53 9/17 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %39 7/18 | %33 3/9 |
| 4,5 Üst | %22 4/18 | %11 1/9 |
| 5,5 Üst | %6 1/18 | %11 1/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,6 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 6/18 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %11 2/18 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/18 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %67 12/18 | %56 5/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %56 10/18 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %33 6/18 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %22 4/18 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %47 14/30 | %60 9/15 |
| Geride | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 14/30 | %33 5/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %53 8/15 |
| Geride | %13 4/30 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Osters (30 maç)
IK Oddevold (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Osters (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 10 | 5 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 8 | 8 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 13 | 6 |
IK Oddevold (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 13 | 1 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 8 | 10 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Osters
Sarı 46 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,5)
IK Oddevold
Sarı 41 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Osters: iç saha, 9 maç · IK Oddevold: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Osters – IK Oddevold ilk 11'ler
Osters · 4-3-3
- 1C. Lundahl PerssonK
- 16R. AdjeiD82' oyundan çıktı 82. dk
- 5M. AdolfssonD
- 4S. HedlundD
- 14D. OlssonO
- 6N. SöderbergO76' asist 76. dk
- 29M. Due GrandtO
- 18K. MarrahF71' gol 71. dk76' gol 76. dk
- 10O. UddenäsF
- 9K. JawlaF22' gol 22. dk63' sarı kart 63. dk71' asist 71. dk
- 19M. TamminenF22' asist 22. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 34W. ThellssonF
- 33M. HartmannK
- 15T. VarmanenD
- 21V. LindO
- 8D. AskO
- 17H. PijacaO72' oyuna girdi 72. dk
- 3K. GyamfiD82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: D. Friberg
IK Oddevold · 4-3-3
- 12M. SætraK
- 7V. SundbergD37' sarı kart 37. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 6J. Merbom-AdolfssonD42' asist 42. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 21O. ThoresonD63' sarı kart 63. dk
- 5E. MehmedD
- 16D. AwakaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 14G. SandbergO65' sarı kart 65. dk
- 15E. ForsbergO
- 8O. Iglicar BerntssonO
- 10L. Farah ShahinF42' gol 42. dk
- 18G. ForssellF
- 33F. JärlesandK
- 17O. Kjellman OlbladO71' oyundan çıktı 71. dk
- 11D. KrezicF77' oyuna girdi 77. dk
- 26F. LantzO55' oyuna girdi 55. dk
- 25J. NikkoD
- 9R. VikströmF77' oyuna girdi 77. dk
- 13E. GonoF
- 20A. EngelbrektssonO
- 23A. BitiqiF71' oyuna girdi 71. dk
Teknik direktör: R. Nilsson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Osters son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Oddevold için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Osters 2, Oddevold 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Nisan 2026, Oddevold 1-2 Osters.
- Sıralama
- 7. (36 p) – 6. (39 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – GMBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %46 – %62
- Korner ort. (maç)
- 11,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,72 – 3,33 – 1,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Osters iç saha 13 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,23 gol yedi; Oddevold dış saha 13 maçta 1,54 attı, 1,38 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Osters %62, Oddevold %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Osters %46, Oddevold %62. İlk yarıyı önde kapatma: Osters 2/13, Oddevold 5/13.
Korner ve kart
Maç başına korner: Osters 4,4, Oddevold 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,2. Maç başına kart: Osters 1,1, Oddevold 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,72, 0 – 3,33, 2 – 1,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 11,2; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 16:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Ljungskile 2–0 IK Brage
- 16:00 Falkenbergs FF 4–3 Landskrona
- 16:00 Sandvikens 0–0 Ostersunds FK
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
