Osasuna 1-1 Athletic Bilbao: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Osasuna 1–1 Athletic Bilbao (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–14, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %40–%60, korner 6–4.
Paylaş
Maç özeti
Osasuna – Athletic Bilbao maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Alejandro Catena 90' (Osasuna); Nico Williams 84' (Athletic Bilbao). xG: Osasuna 0,7 – 2,1 Athletic Bilbao.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio El Sadar, Pamplona
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Osasuna: Arrasate · Athletic Bilbao: E. Terzić
Maç akışı
Osasuna üstteAthletic Bilbao altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %69 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Ev %67 · 4 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %58 · 5 şut · 0,2
- 46–60'Dep %78 · 2 şut · 0,2
- 61–75'Dep %55 · 3 şut · 0,6
- 76–90+'Dep %58 · 4 şut · 1,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Osasuna, Dep = Athletic Bilbao.
Maç olayları
- OsasunaAthletic Bilbao
- Iker Muñoz CamerosSarı kart90+4'
- 90+3'Yuri BerchicheSarı kart
- 90'Alex Berenguer ↔ Yeray ÁlvarezOyuncu değişikliği
- Gol Alejandro Catena 1–190'
- 86'Peio Canales ↔ Beñat Prados DíazOyuncu değişikliği
- 86'Nico Williams ↔ Johaneko Louis-JeanOyuncu değişikliği
- 84'Gol Nico Williams 0–1
- Ante Budimir ↔ Raul GarcíaOyuncu değişikliği80'
- Rubén García ↔ Enrique Barja AlfonsoOyuncu değişikliği80'
- Moi Gómez ↔ Iker Muñoz CamerosOyuncu değişikliği74'
- Jon Moncayola ↔ Asier OsambelaOyuncu değişikliği68'
- Raul Moro ↔ Jonathan DubasinOyuncu değişikliği68'
- 65'Robert Navarro Muñoz ↔ Oihan SancetOyuncu değişikliği
- 65'Beñat Gerenabarrena ↔ Iñigo Ruiz De GalarretaOyuncu değişikliği
- Ante BudimirSarı kart54'
- Jon MoncayolaSarı kart45+2'
Osasuna iç sahada (6 maç) · Athletic Bilbao deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 19 maç (2017'den beri)
5 Osasuna6 berabere8 Athletic Bilbao
- Osasuna iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Athletic Club deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Osasuna, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Osasuna
Athletic Bilbao
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,48 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (23 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,47 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 15. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 16. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Osasuna (12 maç)
Athletic Bilbao (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Osasuna (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Athletic Bilbao (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Osasuna
Sarı 33 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Athletic Bilbao
Sarı 20 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Osasuna: iç saha, 6 maç · Athletic Bilbao: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Osasuna – Athletic Bilbao ilk 11'ler
Osasuna · 4-3-3
- 13Aitor FernándezK
- 19V. RosierD
- 22F. BoyomoD
- 24CatenaD90' gol 90. dk
- 23Abel BretonesD
- 7MoncayolaO45+2' sarı kart 45+2. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 6Lucas TorróO
- 16Moi GómezO74' oyundan çıktı 74. dk
- 14Rubén GarcíaF80' oyundan çıktı 80. dk
- 17A. BudimirF54' sarı kart 54. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 18Raul MoroF68' oyundan çıktı 68. dk
- 11Kike BarjaF80' oyuna girdi 80. dk
- 27Íñigo ArguibideD
- 21Jonathan DubasinF68' oyuna girdi 68. dk
- 26Mauro EchegoyenO
- 9Raúl GarcíaF80' oyuna girdi 80. dk
- 1Sergio HerreraK
- 8Iker MuñozO74' oyuna girdi 74. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 29Asier OsambelaO68' oyuna girdi 68. dk
- 31Rafa FernándezK
- 15Diego RicoD
- 35U. SantosD
- 48R. YeboahD
Teknik direktör: Arrasate
Athletic Bilbao · 4-2-3-1
- 1Unai SimónK
- 15Hugo RincónD
- 3Dani VivianD
- 14Aymeric LaporteD
- 17YuriD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 28Peio CanalesO86' oyundan çıktı 86. dk
- 24Beñat GerenabarrenaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 7Álex BerenguerO90' oyundan çıktı 90. dk
- 23Robert NavarroO65' oyundan çıktı 65. dk
- 10Nico WilliamsO84' gol 84. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 9I. WilliamsF
- 12Jesús AresoD
- 34Jesús Vizcay HurtadoF
- 8Oihan SancetO65' oyuna girdi 65. dk
- 16Ruíz de GalarretaO65' oyuna girdi 65. dk
- 20Alejandro RegoO
- 6Beñat PradosO86' oyuna girdi 86. dk
- 13Álex PadillaK
- 31J. Louis-JeanD86' oyuna girdi 86. dk
- 18Mikel JauregizarO
- 25Álvaro DjalóF
- 5YerayD90' oyuna girdi 90. dk
- 33Christian ImgaF
Teknik direktör: E. Terzić
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOsasuna
16. sıra · 12 puan · 12 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGM
- 02.11 Deportivo La Coruna 2–1 Osasuna M
- 29.10 Atletico Calatayud 0–6 Osasuna G
- 26.10 Sevilla 2–0 Osasuna M
- 18.10 Osasuna 2–0 Racing Santander G
- 11.10 Real Betis 5–2 Osasuna M
Athletic Bilbao
7. sıra · 16 puan · 11 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGG
- 01.11 Athletic Bilbao 2–1 Real Sociedad G
- 29.10 Prat 1–6 Athletic Bilbao G
- 25.10 Athletic Bilbao 4–0 Getafe G
- 21.10 Levante 3–1 Athletic Bilbao M
- 17.10 Valencia 0–0 Athletic Bilbao B
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:30: La Liga (İspanya) 12. haftasında ev sahibi Osasuna, konuk ekip Athletic Bilbao. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (11 puan), konuk ekip 7. sırada (15 puan).
Form (son 5 maç)
Osasuna için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 11, yenilen 9. Athletic Bilbao son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (11 p) – 7. (15 p)
- Form (son 5)
- MGMGM – GGGMB
- H2H (G-B-M)
- 5-6-8 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %25
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 3,36 – 3,13 – 1,87
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Osasuna 5 – Athletic Bilbao 8; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Nisan 2026, Athletic Bilbao 1-0 Osasuna.
Gol istatistikleri
Osasuna iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,60 gol yedi; Athletic Bilbao dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Osasuna %0, Athletic Bilbao %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Osasuna %20, Athletic Bilbao %25. İlk yarıyı önde kapatma: Osasuna 3/5, Athletic Bilbao 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Osasuna 4,8, Athletic Bilbao 6,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Osasuna 2,8, Athletic Bilbao 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,36, 0 – 3,13, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %22; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Malaga CF 1–2 Santander
- 18:15 Espanyol 0–0 Deportivo La Coruna
- 23:00 Valencia 0–3 Real Madrid
