Sevilla 2-0 Osasuna: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sevilla 2–0 Osasuna (26 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–10, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %44–%56, korner 7–4.
Maç özeti
Sevilla – Osasuna maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Isaac Romero 24', Felix Correia 82' (Sevilla). xG: Sevilla 1,2 – 0,8 Osasuna.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sevilla: Luis García · Osasuna: Arrasate
Maç akışı
Sevilla üstte · Osasuna altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' gol: Isaac Romero (Sevilla)
- 29' sarı kart: Alejandro Catena (Osasuna)
- 55' sarı kart: Isaac Romero (Sevilla)
- 63' oyuncu değişikliği: Lucas Stassin ↔ Robbie Ure (Sevilla)
- 63' oyuncu değişikliği: Jonathan Dubasin ↔ Raul García (Osasuna)
- 63' oyuncu değişikliği: Rubén García ↔ Raul Moro (Osasuna)
- 68' sarı kart: Valentin Rosier (Osasuna)
- 71' oyuncu değişikliği: Isaac Romero ↔ Manuel Bueno Sebastián (Sevilla)
- 71' oyuncu değişikliği: Chidera Ejuke ↔ Rubén Vargas (Sevilla)
- 79' oyuncu değişikliği: Moi Gómez ↔ Enrique Barja Alfonso (Osasuna)
- 79' oyuncu değişikliği: Lucas Torró ↔ Asier Osambela (Osasuna)
- 79' oyuncu değişikliği: Valentin Rosier ↔ Íñigo Arguibide (Osasuna)
- 82' gol: Felix Correia (Sevilla)
- 86' oyuncu değişikliği: Felix Correia ↔ José Ángel Carmona (Sevilla)
Maç olayları
- SevillaOsasuna
- Felix Correia ↔ José Ángel CarmonaOyuncu değişikliği86'
- Gol Felix Correia 2–0Asist: Youssouf Fofana82'
- 79'Moi Gómez ↔ Enrique Barja AlfonsoOyuncu değişikliği
- 79'Lucas Torró ↔ Asier OsambelaOyuncu değişikliği
- 79'Valentin Rosier ↔ Íñigo ArguibideOyuncu değişikliği
- Isaac Romero ↔ Manuel Bueno SebastiánOyuncu değişikliği71'
- Chidera Ejuke ↔ Rubén VargasOyuncu değişikliği71'
- 68'Valentin RosierSarı kart
- Lucas Stassin ↔ Robbie UreOyuncu değişikliği63'
- 63'Jonathan Dubasin ↔ Raul GarcíaOyuncu değişikliği
- 63'Rubén García ↔ Raul MoroOyuncu değişikliği
- Isaac RomeroSarı kart55'
- 29'Alejandro CatenaSarı kart
- Gol Isaac Romero 1–0Asist: Youssouf Fofana24'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 13. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (22 gol)ligde 18.–19. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 3,17 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 4.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 9. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–16. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,8 | 7,2 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Geride | %55 6/11 | %83 5/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sevilla (12 maç)
Osasuna (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sevilla (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Osasuna (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Sevilla
Sarı 32 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 2,7)
Osasuna
Sarı 30 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 111 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sevilla: iç saha, 6 maç · Osasuna: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sevilla – Osasuna ilk 11'ler
Sevilla · 4-4-2
- 1O. VlachodimosK
- 2Juan IglesiasD
- 5Andrés CastrínD
- 4Kike SalasD
- 17G. SuazoD
- 21C. EjukeO71' oyundan çıktı 71. dk
- 6L. AgouméO
- 24Y. FofanaO24' asist 24. dk82' asist 82. dk
- 20Félix CorreiaO82' gol 82. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 16IsaacF24' gol 24. dk55' sarı kart 55. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 19L. StassinF63' oyundan çıktı 63. dk
- 22José Ángel CarmonaD86' oyuna girdi 86. dk
- 3Julio Díaz del RomoD
- 10Peque FernándezF
- 7Alfon GonzálezF
- 13Fran GonzálezK
- 18Jon GuridiO
- 8G. KochorashviliO
- 15Fábio CardosoD
- 12A. SanganteD
- 9R. UreF63' oyuna girdi 63. dk
- 11R. VargasO71' oyuna girdi 71. dk
- 14Manu BuenoO71' oyuna girdi 71. dk
Teknik direktör: Luis García
Osasuna · 4-3-3
- 13Aitor FernándezK
- 19V. RosierD68' sarı kart 68. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 24CatenaD29' sarı kart 29. dk
- 22F. BoyomoD
- 23Abel BretonesD
- 7MoncayolaO
- 6Lucas TorróO79' oyundan çıktı 79. dk
- 16Moi GómezO79' oyundan çıktı 79. dk
- 14Rubén GarcíaF63' oyundan çıktı 63. dk
- 17A. BudimirF
- 21Jonathan DubasinF63' oyundan çıktı 63. dk
- 1Sergio HerreraK
- 31Rafa FernándezK
- 27Íñigo ArguibideD79' oyuna girdi 79. dk
- 35U. SantosD
- 29Asier OsambelaO79' oyuna girdi 79. dk
- 48R. YeboahD
- 15Diego RicoD
- 26Mauro EchegoyenO
- 18Raul MoroF63' oyuna girdi 63. dk
- 8Iker MuñozO
- 9Raúl GarcíaF63' oyuna girdi 63. dk
- 11Kike BarjaF79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: Arrasate
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sevilla 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-10). Osasuna son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 12 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Sevilla 7 – Osasuna 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Osasuna 2-1 Sevilla.
- Sıralama
- 6. (14 p) – 12. (11 p)
- Form (son 5)
- MBMGG – GMBMM
- H2H (G-B-M)
- 7-5-5 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 7,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,67 – 3,22 – 4,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sevilla iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,75 gol yedi; Osasuna dış saha 4 maçta 1,50 attı, 3,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sevilla %75, Osasuna %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sevilla %75, Osasuna %75. İlk yarıyı önde kapatma: Sevilla 0/4, Osasuna 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sevilla 3,0, Osasuna 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,0. Maç başına kart: Sevilla 2,2, Osasuna 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,22, 2 – 4,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 2,05. Karşılıklı Gol: Var 1,91, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 7,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | -9 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Real Madrid | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
