Malaga 1-2 Santander: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Malaga 1–2 Santander (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–21, isabetli şut 8–7, topa sahip olma %46–%54, korner 6–3.
Paylaş
Maç özeti
Malaga – Santander maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Carlos Dotor 28' (Malaga); Iker Luque 50', Yassir Zabiri 60' (Santander). xG: Malaga 2,0 – 2,4 Santander.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- La Rosaleda, Malaga
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Malaga: Funes · Santander: José Alberto López
Maç akışı
Malaga üstteSantander altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %61 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %55 · 1 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %56 · 4 şut · 0,5
- 46–60'Dep %69 · 8 şut · 0,5
- 61–75'Dep %58 · 4 şut · 1,4
- 76–90+'Ev %61 · 5 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Malaga, Dep = Santander.
Maç olayları
- MalagaSantander
- 90+1'Giorgi GuliashviliSarı kart
- Carlos DotorSarı kart90'
- 88'Iker Luque ↔ Aarón Martin CaricolOyuncu değişikliği
- Carlos Dotor ↔ Joaquín MuñozOyuncu değişikliği82'
- 82'Pablo Ramon Parra ↔ Íñigo Sáinz-MazaOyuncu değişikliği
- Dani Lorenzo ↔ Pablo Martínez AndrésOyuncu değişikliği82'
- Carlos Ruiz RubioSarı kart80'
- Adrián NiñoSarı kart76'
- 73'Sergio Canales ↔ André AlmeidaOyuncu değişikliği
- 73'Iñigo Vicente ↔ Giorgi GuliashviliOyuncu değişikliği
- Ramón Enríquez ↔ Rafael Rodríguez RuizOyuncu değişikliği72'
- Einar Galilea ↔ José SalinasOyuncu değişikliği72'
- Adam AznouKırmızı kart64'
- 60'Gol Yassir Zabiri 1–2
- 50'Gol Iker Luque 1–1Asist: Pablo Ramon Parra
- Einar GalileaSarı kart45+1'
- 45'Iván Martín ↔ Pablo GarcíaOyuncu değişikliği
- Adam AznouSarı kart38'
- 31'Julen AgirrezabalaSarı kart
- Gol Carlos Dotor 1–0Asist: Adrián Niño28'
- Rafael Garrido Hierro ↔ David LarrubiaOyuncu değişikliği24'
Malaga iç sahada (6 maç) · Santander deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 8 maç (2019'dan beri)
2 Malaga3 berabere3 Santander
- Malaga iç sahada bu sezon kazanamadı: 6 maçta 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Racing Santander deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Racing Santander, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Malaga
Santander
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,73 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (23 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 2,00 (12 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,50 (30 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 1,03 yüksek | 3,17 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %83 10/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 26 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,3 | 12,2 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,1 | 11,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %42 5/12 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Malaga (12 maç)
Santander (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Malaga (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Santander (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 4 | 6 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Kartlar
Malaga
Sarı 31 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,6)
Santander
Sarı 31 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Malaga: iç saha, 6 maç · Santander: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Malaga – Santander ilk 11'ler
Malaga · 5-3-2
- 1Alfonso HerreroK
- 31RafitaD24' oyundan çıktı 24. dk
- 20Fernando CaleroD
- 5Álex PastorD
- 4Einar GalileaD45+1' sarı kart 45+1. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 39Adam Aznou Ben CheikhD38' sarı kart 38. dk64' kırmızı kart 64. dk
- 8Carlos DotorO28' gol 28. dk82' oyundan çıktı 82. dk90' sarı kart 90. dk
- 6Ramón EnríquezO72' oyundan çıktı 72. dk
- 22Dani LorenzoO82' oyundan çıktı 82. dk
- 21Adrián Niño HerediaF28' asist 28. dk76' sarı kart 76. dk
- 9ChupeF80' sarı kart 80. dk
- 32J. FernandezF
- 14Rafa RodríguezO72' oyuna girdi 72. dk
- 12José SalinasD72' oyuna girdi 72. dk
- 15Ángel RecioD
- 25Juan BerrocalD
- 17Eneko JauregiF
- 2J. CajusteO
- 10David LarrubiaF24' oyuna girdi 24. dk
- 13Carlos LópezK
- 18Pablo MartínezO82' oyuna girdi 82. dk
- 23Izan MerinoO
- 11Joaquín MuñozF82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: Funes
Santander · 4-2-3-1
- 13Julen AgirrezabalaK31' sarı kart 31. dk
- 5Pablo RamónD50' asist 50. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 22Pedro FelipeD
- 24J. BelocianD
- 17Jorge SalinasD
- 23Iván MartínO45' oyundan çıktı 45. dk
- 18M. PratiO
- 19Iker LuqueO50' gol 50. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 20Sergio CanalesO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10Iñigo VicenteO73' oyundan çıktı 73. dk
- 21M. ZabiriF60' gol 60. dk
- 9Juan Carlos AranaF
- 1S. ErikssonK
- 15Pablo GarcíaF45' oyuna girdi 45. dk
- 16Facundo GonzálezD
- 14M. GueyeO
- 7G. GuliashviliF73' oyuna girdi 73. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 4Manu HernandoD
- 3Aarón MartínD88' oyuna girdi 88. dk
- 38H. PerezF
- 8André AlmeidaO73' oyuna girdi 73. dk
- 6Íñigo Sainz-MazaO82' oyuna girdi 82. dk
- 12Asier VillalibreF
Teknik direktör: José Alberto López
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMalaga
20. sıra · 5 puan · 12 maç · averaj -14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGM
Santander
9. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGM
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: La Liga (İspanya) 12. haftasında ev sahibi Malaga, konuk ekip Santander. Sıralamada Malaga 20., Santander 16.; iki takım arasında 6 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Malaga 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-9). Santander son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.
- Sıralama
- 20. (5 p) – 16. (11 p)
- Form (son 5)
- MGBMB – MGGMB
- H2H (G-B-M)
- 2-3-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- Korner ort. (maç)
- 11,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,20 – 3,23 – 2,58
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Malaga 2, Santander 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Malaga 1-1 Santander.
Gol istatistikleri
Malaga iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Santander dış saha 5 maçta 0,80 attı, 3,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Malaga %80, Santander %40. İlk yarıyı önde kapatma: Malaga 0/5, Santander 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Malaga 5,8, Santander 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: Malaga 2,8, Santander 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,20, 0 – 3,23, 2 – 2,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,21.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
