Espanyol 0-0 Deportivo La Coruna: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Espanyol 0–0 Deportivo La Coruna (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–5, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %64–%36, korner 9–5.
Paylaş
Maç özeti
Espanyol – Deportivo La Coruna maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Espanyol 0,7 – 0,3 Deportivo La Coruna.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- RCDE Stadyumu, Cornella
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Espanyol: Eder Sarabia · Deportivo La Coruna: Antonio Hidalgo
Maç akışı
Espanyol üstteDeportivo La Coruna altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %56 · 1 şut · 0,0
- 16–30'Ev %58 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Dengeli · 3 şut · 0,1
- 46–60'Ev %71 · 2 şut · 0,0
- 61–75'Ev %72 · 2 şut · 0,0
- 76–90+'Ev %84 · 3 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Espanyol, Dep = Deportivo La Coruna.
Maç olayları
- EspanyolDeportivo La Coruna
- Gabriel MoscardoSarı kart89'
- 89'Pierre-Emerick AubameyangSarı kart
- 89'Lorenzo Amatucci ↔ Riki RodríguezOyuncu değişikliği
- Alejandro Santiago Vargas ↔ Vanja DrkusicOyuncu değişikliği87'
- 82'Lorenzo AmatucciSarı kart
- 81'Diego VillaresSarı kart
- Pere Milla ↔ Marcos FernándezOyuncu değişikliği78'
- Tyrhys Dolan ↔ Bryan ZaragozaOyuncu değişikliği78'
- Eduardo Expósito Jaén ↔ Gabriel MoscardoOyuncu değişikliği78'
- Alejandro Santiago VargasSarı kart77'
- Leandro CabreraSarı kart73'
- 72'Mario Soriano ↔ Marc CasadóOyuncu değişikliği
- Álex Calatrava Torrado ↔ Francisco Javier Hernandez CoarasaOyuncu değişikliği63'
- 61'David Mella ↔ Adama TraoréOyuncu değişikliği
- 45'Luismi Cruz ↔ Diego VillaresOyuncu değişikliği
- 45'Yeremay Hernández ↔ Pierre-Emerick AubameyangOyuncu değişikliği
- Roberto Fernández JaénSarı kart44'
- 39'Luismi CruzSarı kart
Espanyol iç sahada (6 maç) · Deportivo La Coruna deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2017'den beri)
2 Espanyol2 berabere0 Deportivo La Coruna
- Espanyol iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Deportivo La Coruna deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Deportivo La Coruna, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Espanyol
Deportivo La Coruna
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,40 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 11.–13. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 2. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 20. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Espanyol (12 maç)
Deportivo La Coruna (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Espanyol (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Deportivo La Coruna (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 0 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Espanyol
Sarı 38 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,2)
Deportivo La Coruna
Sarı 23 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Espanyol: iç saha, 6 maç · Deportivo La Coruna: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Espanyol – Deportivo La Coruna ilk 11'ler
Espanyol · 3-4-1-2
- 1Ángel FortuñoK
- 23O. El HilaliD
- 6L. CabreraD73' sarı kart 73. dk
- 3Q. HartmanD
- 24T. DolanO78' oyundan çıktı 78. dk
- 8Edu ExpósitoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10Pol LozanoO
- 36Alejandro Santiago VargasO
- 22Álex CalatravaO63' oyundan çıktı 63. dk
- 11Pere MillaF78' oyundan çıktı 78. dk
- 9Roberto FernándezF44' sarı kart 44. dk
- 13M. DmitrovićK
- 26Rafel BauzàO
- 16V. DrkušićD87' oyuna girdi 87. dk
- 18Marcos FernándezF78' oyuna girdi 78. dk
- 2GorosabelD
- 28Javier HernandezO63' oyuna girdi 63. dk
- 32J. A. LopezD
- 14Unai NúñezD
- 7Javi PuadoF
- 5C. RiedelD
- 20Gabriel MoscardoO78' oyuna girdi 78. dk89' sarı kart 89. dk
- 15Bryan ZaragozaF78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: Eder Sarabia
Deportivo La Coruna · 4-4-2
- 13Leo RománK
- 2Adrià AltiD
- 20J. GiménezD
- 15Miguel LoureiroD
- 12G. QuagliataD
- 11David MellaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 16L. AmatucciO82' sarı kart 82. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 21Mario SorianoO72' oyundan çıktı 72. dk
- 10PekeO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19Luismi CruzF39' sarı kart 39. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 32B. NsongoF
- 24Adama TraoréF61' oyuna girdi 61. dk
- 33Kevin SánchezF
- 14Riki RodríguezO89' oyuna girdi 89. dk
- 4L. NoubiD
- 23Ximo NavarroD
- 18Jonathan Asp JensenO
- 25Álvaro FernándezK
- 17AngeliñoD
- 6Marc CasadóO72' oyuna girdi 72. dk
- 37NoéO
- 7P. AubameyangF45' oyuna girdi 45. dk89' sarı kart 89. dk
- 8Diego VillaresO45' oyuna girdi 45. dk81' sarı kart 81. dk
Teknik direktör: Antonio Hidalgo
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEspanyol
13. sıra · 12 puan · 12 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG
- 30.10 Villarreal 0–1 Espanyol G
- 27.10 Sestao River 4–3 Espanyol M
- 24.10 Racing Santander 2–1 Espanyol M
- 17.10 Espanyol 0–1 Atletico Madrid M
- 09.10 Malaga 1–1 Espanyol B
Deportivo La Coruna
8. sıra · 15 puan · 12 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGG
- 02.11 Deportivo La Coruna 2–1 Osasuna G
- 29.10 Auriense 0–3 Deportivo La Coruna G
- 24.10 Atletico Madrid 1–0 Deportivo La Coruna M
- 16.10 Deportivo La Coruna 1–1 Levante B
- 11.10 Real Sociedad 3–2 Deportivo La Coruna M
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Espanyol ile Deportivo La Coruna, La Liga (İspanya) 12. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:15 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Espanyol 14., Deportivo La Coruna 8.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Espanyol 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8). Son 5 maçta Deportivo La Coruna 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-6).
- Sıralama
- 14. (11 p) – 8. (14 p)
- Form (son 5)
- GMMMB – GGMBM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 2,99 – 2,66
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Espanyol 2 – Deportivo La Coruna 0; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Şubat 2018, Deportivo La Coruna 0-0 Espanyol.
Gol istatistikleri
Espanyol iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,40 gol yedi; Deportivo La Coruna dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Espanyol %60, Deportivo La Coruna %80. İlk yarıyı önde kapatma: Espanyol 1/5, Deportivo La Coruna 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Espanyol 1,4, Deportivo La Coruna 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Espanyol 2,8, Deportivo La Coruna 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 2,99, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Malaga CF 1–2 Santander
- 20:30 Osasuna 1–1 Athletic Bilbao
- 23:00 Valencia 0–3 Real Madrid
