Athletic Bilbao 2-1 Real Sociedad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Athletic Bilbao 2–1 Real Sociedad (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 13–13, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %38–%62, korner 5–8.
Maç özeti
Athletic Bilbao – Real Sociedad maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Iñaki Williams 14', Alex Berenguer 45+2' (pen.) (Athletic Bilbao); Luka Sučić 30' (Real Sociedad). xG: Athletic Bilbao 3,0 – 0,9 Real Sociedad.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Athletic Bilbao: E. Terzić · Real Sociedad: P. Matarazzo
Maç akışı
Athletic Bilbao üstteReal Sociedad altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %87 · 4 şut · 1,0
- 16–30'Ev %67 · 2 şut · 0,4
- 31–45+'Dep %57 · 3 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 4 şut · 0,7
- 61–75'Dep %60 · 4 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %66 · 3 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Athletic Bilbao, Dep = Real Sociedad.
Maç olayları
- Athletic BilbaoReal Sociedad
- Robert Navarro Muñoz ↔ Johaneko Louis-JeanOyuncu değişikliği89'
- Nico Williams ↔ Oihan SancetOyuncu değişikliği89'
- Yuri Berchiche ↔ Yeray ÁlvarezOyuncu değişikliği89'
- 89'Gonçalo Guedes ↔ Job OchiengOyuncu değişikliği
- 88'Jon Aramburu ↔ Hector FortOyuncu değişikliği
- Hugo Rincón LumbrerasSarı kart84'
- Peio Canales ↔ Beñat Prados DíazOyuncu değişikliği77'
- 75'Jon Gorrotxategi ↔ Benat TurrientesOyuncu değişikliği
- 75'Luka Sučić ↔ Takefusa KuboOyuncu değişikliği
- 74'Jon AramburuSarı kart
- 65'Pellegrino MatarazzoSarı kart
- 64'Mamadou SarrSarı kart
- 61'Ander Barrenetxea ↔ Orri Steinn ÓskarssonOyuncu değişikliği
- 55'Mikel OyarzabalSarı kart
- Iñaki WilliamsSarı kart45+4'
- Penaltı golü Alex Berenguer 2–1Penaltı45+2'
- 30'Gol Luka Sučić 1–1
- Gol Iñaki Williams 1–0Asist: Nico Williams14'
- Maroan Sannadi ↔ Robert Navarro MuñozOyuncu değişikliği6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,47 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,34 yüksek | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,35 yüksek | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 16. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 4. · lig ortalamasından 25 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %55 6/11 | %83 5/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 12,3 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Athletic Bilbao (11 maç)
Real Sociedad (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Athletic Bilbao (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Real Sociedad (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 7 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Athletic Bilbao
Sarı 20 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Real Sociedad
Sarı 24 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Athletic Bilbao: iç saha, 6 maç · Real Sociedad: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Athletic Bilbao – Real Sociedad ilk 11'ler
Athletic Bilbao · 4-4-2
- 1Unai SimónK
- 15Hugo RincónD84' sarı kart 84. dk
- 3Dani VivianD
- 14Aymeric LaporteD
- 17YuriD89' oyundan çıktı 89. dk
- 7Álex BerenguerO45+2' gol 45+2. dk
- 28Peio CanalesO77' oyundan çıktı 77. dk
- 24Beñat GerenabarrenaO
- 10Nico WilliamsO14' asist 14. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 21Maroan SannadiF6' oyundan çıktı 6. dk
- 9I. WilliamsF14' gol 14. dk45+4' sarı kart 45+4. dk
- 31J. Louis-JeanD89' oyuna girdi 89. dk
- 18Mikel JauregizarO
- 34Jesús Vizcay HurtadoF
- 5YerayD89' oyuna girdi 89. dk
- 22Nico SerranoF
- 12Jesús AresoD
- 13Álex PadillaK
- 4Aitor ParedesD
- 6Beñat PradosO77' oyuna girdi 77. dk
- 23Robert NavarroO6' oyuna girdi 6. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 20Alejandro RegoO
- 8Oihan SancetO89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: E. Terzić
Real Sociedad · 4-4-2
- 1Álex RemiroK
- 2J. AramburuD74' sarı kart 74. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 6Jon MartínD
- 19M. SarrD64' sarı kart 64. dk
- 17Sergio GómezD
- 11Gonçalo GuedesO89' oyundan çıktı 89. dk
- 4Jon GorrotxategiO75' oyundan çıktı 75. dk
- 18Carlos SolerO
- 7BarrenetxeaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 24L. SučićF30' gol 30. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 10Mikel OyarzabalF55' sarı kart 55. dk
- 22Héctor FortD88' oyuna girdi 88. dk
- 32Aitor FragaK
- 21Y. HerreraO
- 14T. KuboF75' oyuna girdi 75. dk
- 13Unai MarreroK
- 15Pablo MarínO
- 3Aihen MuñozD
- 12J. OchiengF89' oyuna girdi 89. dk
- 16Jon PachecoD
- 8Beñat TurrientesO75' oyuna girdi 75. dk
- 5ZubeldiaD
- 9O. ÓskarssonF61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: P. Matarazzo
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Athletic Bilbao için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Real Sociedad için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 17, yenilen 6. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 24 kez karşılaştı: Athletic Bilbao 9, Real Sociedad 10 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ekim 2026, Real Sociedad 0-1 Athletic Bilbao.
- Sıralama
- 7. (12 p) – 5. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMBB – GGGBG
- H2H (G-B-M)
- 9-5-10 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 3,35 – 3,37
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Athletic Bilbao iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Real Sociedad dış saha 5 maçta 2,40 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Athletic Bilbao %60, Real Sociedad %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Athletic Bilbao %40, Real Sociedad %80. İlk yarıyı önde kapatma: Athletic Bilbao 1/5, Real Sociedad 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Athletic Bilbao 5,4, Real Sociedad 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Athletic Bilbao 1,8, Real Sociedad 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,35, 2 – 3,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Getafe 3–1 Sevilla
- 18:15 Santander 0–3 Real Madrid
- 20:30 Elche 0–1 Valencia
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
