Once Caldas 1-0 Águilas Doradas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Once Caldas 1–0 Águilas Doradas (8 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 21–8, isabetli şut 7–0, topa sahip olma %52–%48, korner 8–6.
Paylaş
Maç özeti
Once Caldas – Águilas Doradas maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Moreno 90+4' (Once Caldas). xG: Once Caldas 2,1 – 0,7 Águilas Doradas.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Palogrande, Manizales
Maç akışı
Once Caldas üstteÁguilas Doradas altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %75 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Dep %62 · 4 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %61 · 5 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 3 şut · 0,1
- 61–75'Ev %80 · 3 şut · 1,0
- 76–90+'Ev %75 · 8 şut · 0,8
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). İlk 11 dakika tahmini: istatistik 11. dakikada gelmeye başladı, o ana kadarki toplam bu aralığa eşit dağıtıldı. Ev = Once Caldas, Dep = Águilas Doradas.
Maç olayları
- Once CaldasÁguilas Doradas
- J. ParraSarı kart90+8'
- 90+8'A. MosqueraSarı kart
- D. MorenoSarı kart90+5'
- Gol D. Moreno 1–090+4'
- H. Guzman ↔ E. TorresOyuncu değişikliği82'
- 80'A. Ricaurte ↔ J. MelendezOyuncu değişikliği
- 79'A. Vasquez ↔ A. CarrenoOyuncu değişikliği
- P. Gomez ↔ J. BeltranOyuncu değişikliği79'
- 74'J. Roa ↔ J. E. Avalo TrejosOyuncu değişikliği
- 74'M. Ramirez ↔ E. ArizalasOyuncu değişikliği
- J. Nieto ↔ D. MorenoOyuncu değişikliği65'
- P. GomezSarı kart63'
- 58'J. RoaSarı kart
- P. GomezKaçan penaltı51'
- 49'J. GarciaSarı kart
- 32'A. HigginsSarı kart
Once Caldas iç sahada (20 maç) · Águilas Doradas deplasmanda (19 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 20 maç (2017'den beri)
6 Once Caldas7 berabere7 Águilas Doradas
- Once Caldas iç sahada 20 maçta 11 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Águilas Doradas deplasmanda 19 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
- Águilas Doradas, deplasman maçlarında 19 maçta yalnız 3 kez kalesini gole kapattı (%16).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Once Caldas
Águilas Doradas
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 15/39 | %55 11/20 |
| Beraberlik | %41 16/39 | %20 4/20 |
| Mağlubiyet | %21 8/39 | %25 5/20 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 13/37 | %26 5/19 |
| Beraberlik | %32 12/37 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %32 12/37 | %42 8/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,41 (55 gol) | 1,60 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (43 gol) | 1,10 (22 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (42 gol) | 0,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (46 gol) | 1,26 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 26/39 | %60 12/20 |
| 1,5 Üst | %77 30/39 | %65 13/20 |
| 2,5 Üst | %38 15/39 | %45 9/20 |
| 3,5 Üst | %21 8/39 | %25 5/20 |
| Gol yememe | %23 9/39 | %30 6/20 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 21/37 | %47 9/19 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %43 16/37 | %26 5/19 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %16 3/19 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %16 3/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %72 28/39 | %85 17/20 |
| 8,5 Üst | %54 21/39 | %55 11/20 |
| 9,5 Üst | %38 15/39 | %35 7/20 |
| 10,5 Üst | %33 13/39 | %30 6/20 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %70 26/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %47 9/19 |
| 10,5 Üst | %32 12/37 | %42 8/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,4 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %97 38/39 | %95 19/20 |
| 3,5 Üst | %82 32/39 | %85 17/20 |
| 4,5 Üst | %79 31/39 | %80 16/20 |
| 5,5 Üst | %69 27/39 | %60 12/20 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %97 36/37 | %100 19/19 |
| 3,5 Üst | %89 33/37 | %89 17/19 |
| 4,5 Üst | %81 30/37 | %79 15/19 |
| 5,5 Üst | %54 20/37 | %42 8/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %90 35/39 | %95 19/20 |
| 7,5 Üst | %85 33/39 | %90 18/20 |
| 8,5 Üst | %67 26/39 | %80 16/20 |
| 9,5 Üst | %51 20/39 | %70 14/20 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %62 23/37 | %58 11/19 |
| 7,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %42 8/19 |
| 9,5 Üst | %30 11/37 | %32 6/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 9/39 | %30 6/20 |
| Berabere | %59 23/39 | %50 10/20 |
| Geride | %18 7/39 | %20 4/20 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/37 | %21 4/19 |
| Berabere | %49 18/37 | %47 9/19 |
| Geride | %32 12/37 | %32 6/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Once Caldas (39 maç)
Águilas Doradas (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Once Caldas (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 10 | 4 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 15 | 10 |
Águilas Doradas (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 15 | 8 |
Kartlar
Once Caldas
Sarı 103 · Kırmızı 5 (39 maç · maç başı sarı 2,6)
Águilas Doradas
Sarı 98 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Once Caldas: iç saha, 20 maç · Águilas Doradas: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Once Caldas – Águilas Doradas ilk 11'ler
Once Caldas · 4-2-3-1
- 99Felipe ParraK90+8' sarı kart 90+8. dk
- 16Juan CastañoD
- 2Jorge CardonaD
- 30Daniel LondoñoD
- 33Juan PatiñoD
- 5Juan Pablo NietoO65' oyundan çıktı 65. dk
- 23Andres ColoradoO
- 21Helieyker GuzmanO82' oyundan çıktı 82. dk
- 42Jader QuinonesO
- 9Pipe GómezO63' sarı kart 63. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 14Jefry ZapataF
- 17Dayro MorenoF65' oyuna girdi 65. dk90+4' gol 90+4. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 12Jesús CamargoK
- 4Efraín NavarroD
- 18Jeider RiquettD
- 3Andres CorreaD
- 29Edwin TorresF82' oyuna girdi 82. dk
- 19Tomas GarcíaO
- 36Rafael AcunaO
- 31Jorman BeltranO79' oyuna girdi 79. dk
Águilas Doradas · 4-4-2
- 1Jorge SotoK
- 19Frank LozanoD
- 4Andrés MosqueraD90+8' sarı kart 90+8. dk
- 2John GarcíaD49' sarı kart 49. dk
- 3John OntanedaD
- 16Matías RamírezO74' oyundan çıktı 74. dk
- 25Juan Camilo RoaO58' sarı kart 58. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 6Iván RojasO
- 32Javier MenaO
- 9Anthony VásquezF79' oyundan çıktı 79. dk
- 8Andrés RicaurteF80' oyundan çıktı 80. dk
- 12Juan HurtadoK
- 28Sebastián RodríguezD
- 30Nicolás LaraD
- 13Jhon MeléndezD80' oyuna girdi 80. dk
- 20Alberto HigginsD32' sarı kart 32. dk
- 24Juan ÁvaloO74' oyuna girdi 74. dk
- 7Eduar ArízalasF74' oyuna girdi 74. dk
- 18Andrés CarreñoF79' oyuna girdi 79. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOnce Caldas
5. sıra · 33 puan · 19 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGG
- 02.11 Santa Fe 0–2 Once Caldas G
- 28.10 Once Caldas 1–0 Alianza Valledupar G
- 25.10 Once Caldas 1–1 Deportivo Pereira B
- 21.10 Millonarios 1–1 Once Caldas B
- 18.10 Independiente Medellin 0–2 Once Caldas G
Águilas Doradas
12. sıra · 26 puan · 19 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGG
- 02.11 Águilas Doradas 1–0 Fortaleza FC G
- 27.10 Cucuta 0–2 Águilas Doradas G
- 24.10 Junior 1–0 Águilas Doradas M
- 18.10 Águilas Doradas 2–1 Deportes Tolima G
- 13.10 Bucaramanga 1–1 Águilas Doradas B
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Primera A (Kolombiya) programında Once Caldas – Águilas Doradas maçı 8 Kasım Pazar, saat 00:05 oynanacak. Sıralamada Once Caldas 5., Águilas Doradas 12.; iki takım arasında 7 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Once Caldas 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Águilas Doradas son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 5. (33 p) – 12. (26 p)
- Form (son 5)
- GGBBG – GGMGB
- H2H (G-B-M)
- 6-7-7 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %28
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %63 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,08 – 3,37
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Once Caldas 6, Águilas Doradas 7 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Nisan 2026, Águilas Doradas 2-2 Once Caldas.
Gol istatistikleri
Once Caldas iç saha 19 maçta maç başına 1,63 gol attı, 1,16 gol yedi; Águilas Doradas dış saha 18 maçta 0,94 attı, 1,28 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Once Caldas %47, Águilas Doradas %28. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Once Caldas %63, Águilas Doradas %50. İlk yarıyı önde kapatma: Once Caldas 6/19, Águilas Doradas 4/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Once Caldas 6,3, Águilas Doradas 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Once Caldas 2,4, Águilas Doradas 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,08, 2 – 3,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 5 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 23:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
