Atl. Junior 1-0 R Aguilas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atl. Junior 1–0 R Aguilas (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–6, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %37–%63, korner 4–6.
Maç özeti
Atl. Junior – R Aguilas maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: D. Caicedo 45' (Atl. Junior). xG: Atl. Junior 1,2 – 0,3 R Aguilas.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Atl. Junior üstte · R Aguilas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' sarı kart: D. Socarras (Atl. Junior)
- 30' sarı kart: J. Pena (Atl. Junior)
- 35' sarı kart: S. Rodriguez (R Aguilas)
- 45' gol: D. Caicedo (Atl. Junior)
- 46' oyuncu değişikliği: S. Rodriguez ↔ A. Carreno (R Aguilas)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Ramirez ↔ E. Arizalas (R Aguilas)
- 61' oyuncu değişikliği: L. Muriel ↔ G. Paiva (Atl. Junior)
- 61' oyuncu değişikliği: F. S. Angel Bernal ↔ J. Rivas (Atl. Junior)
- 70' oyuncu değişikliği: I. Rojas ↔ J. Roa (R Aguilas)
- 70' oyuncu değişikliği: N. Lara Vasquez ↔ J. Garcia (R Aguilas)
- 70' sarı kart: G. Celis (Atl. Junior)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Caicedo ↔ J. Canchimbo (Atl. Junior)
- 71' oyuncu değişikliği: C. Barrios ↔ B. Castrillon (Atl. Junior)
- 84' sarı kart: A. Carreno (R Aguilas)
- 85' oyuncu değişikliği: A. Ricaurte ↔ J. E. Avalo Trejos (R Aguilas)
- 86' oyuncu değişikliği: Y. Chara ↔ H. Rivera (Atl. Junior)
Maç olayları
- Atl. JuniorR Aguilas
- Y. Chara ↔ H. RiveraOyuncu değişikliği86'
- 85'A. Ricaurte ↔ J. E. Avalo TrejosOyuncu değişikliği
- 84'A. CarrenoSarı kart
- D. Caicedo ↔ J. CanchimboOyuncu değişikliği71'
- C. Barrios ↔ B. CastrillonOyuncu değişikliği71'
- 70'I. Rojas ↔ J. RoaOyuncu değişikliği
- 70'N. Lara Vasquez ↔ J. GarciaOyuncu değişikliği
- G. CelisSarı kart70'
- L. Muriel ↔ G. PaivaOyuncu değişikliği61'
- F. S. Angel Bernal ↔ J. RivasOyuncu değişikliği61'
- 46'S. Rodriguez ↔ A. CarrenoOyuncu değişikliği
- 46'M. Ramirez ↔ E. ArizalasOyuncu değişikliği
- Gol D. Caicedo 1–045'
- 35'S. RodriguezSarı kart
- J. PenaSarı kart30'
- D. SocarrasSarı kart28'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 16/42 | %43 9/21 |
| Beraberlik | %29 12/42 | %38 8/21 |
| Mağlubiyet | %33 14/42 | %19 4/21 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 13/37 | %26 5/19 |
| Beraberlik | %32 12/37 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %32 12/37 | %42 8/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (61 gol) | 1,57 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (55 gol) | 1,19 (25 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (42 gol) | 0,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (46 gol) | 1,26 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 24/42 | %52 11/21 |
| 1,5 Üst | %81 34/42 | %86 18/21 |
| 2,5 Üst | %50 21/42 | %48 10/21 |
| 3,5 Üst | %26 11/42 | %24 5/21 |
| Gol yememe | %29 12/42 | %33 7/21 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 21/37 | %47 9/19 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %43 16/37 | %26 5/19 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %16 3/19 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %16 3/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %76 31/41 | %81 17/21 |
| 8,5 Üst | %61 25/41 | %71 15/21 |
| 9,5 Üst | %51 21/41 | %62 13/21 |
| 10,5 Üst | %41 17/41 | %52 11/21 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %70 26/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %47 9/19 |
| 10,5 Üst | %32 12/37 | %42 8/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %93 39/42 | %90 19/21 |
| 3,5 Üst | %81 34/42 | %81 17/21 |
| 4,5 Üst | %69 29/42 | %76 16/21 |
| 5,5 Üst | %52 22/42 | %57 12/21 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %97 36/37 | %100 19/19 |
| 3,5 Üst | %89 33/37 | %89 17/19 |
| 4,5 Üst | %81 30/37 | %79 15/19 |
| 5,5 Üst | %54 20/37 | %42 8/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %79 33/42 | %76 16/21 |
| 7,5 Üst | %69 29/42 | %76 16/21 |
| 8,5 Üst | %45 19/42 | %43 9/21 |
| 9,5 Üst | %38 16/42 | %33 7/21 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %62 23/37 | %58 11/19 |
| 7,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %42 8/19 |
| 9,5 Üst | %30 11/37 | %32 6/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 15/42 | %38 8/21 |
| Berabere | %38 16/42 | %43 9/21 |
| Geride | %26 11/42 | %19 4/21 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/37 | %21 4/19 |
| Berabere | %49 18/37 | %47 9/19 |
| Geride | %32 12/37 | %32 6/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atl. Junior (42 maç)
R Aguilas (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atl. Junior (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 6 |
| 16-30 | 7 | 8 |
| 31-45 | 12 | 8 |
| 46-60 | 7 | 7 |
| 61-75 | 7 | 9 |
| 76-90 | 14 | 11 |
R Aguilas (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 15 | 8 |
Kartlar
Atl. Junior
Sarı 123 · Kırmızı 6 (42 maç · maç başı sarı 2,9)
R Aguilas
Sarı 98 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atl. Junior: iç saha, 21 maç · R Aguilas: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atl. Junior – R Aguilas ilk 11'ler
Atl. Junior · 4-1-4-1
- 1Mauro SilveiraK
- 34Daniel SocarrasD28' sarı kart 28. dk
- 98Jermein PeñaD30' sarı kart 30. dk
- 5Daniel RiveraD
- 26Yeison SuárezD
- 80Fabián ÁngelO61' oyundan çıktı 61. dk
- 77Cristian BarriosO71' oyundan çıktı 71. dk
- 8Yimmi CharáO86' oyundan çıktı 86. dk
- 28Guillermo CelisO70' sarı kart 70. dk
- 25Déiber CaicedoO45' gol 45. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 10Luis MurielF61' oyundan çıktı 61. dk
- 30Jefersson MartínezK
- 23Pablo OrtízD
- 38Andrés SchmalbachO
- 18Kevin PérezF
- 7Harold RiveraO86' oyuna girdi 86. dk
- 22Jesús RivasO61' oyuna girdi 61. dk
- 88Bryan CastrillónF71' oyuna girdi 71. dk
- 9Guillermo PaivaF61' oyuna girdi 61. dk
- 21Joel CanchimboF71' oyuna girdi 71. dk
R Aguilas · 4-4-2
- 1Jorge SotoK
- 26Dylan LozanoD
- 4Andrés MosqueraD
- 28Sebastián RodríguezD35' sarı kart 35. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 30Nicolás LaraD70' oyundan çıktı 70. dk
- 16Matías RamírezO46' oyundan çıktı 46. dk
- 19Frank LozanoO
- 6Iván RojasO70' oyundan çıktı 70. dk
- 32Javier MenaO
- 8Andrés RicaurteF85' oyundan çıktı 85. dk
- 9Anthony VásquezF
- 7Eduar ArízalasF46' oyuna girdi 46. dk
- 18Andrés CarreñoF46' oyuna girdi 46. dk84' sarı kart 84. dk
- 12Juan HurtadoK
- 2John GarcíaD70' oyuna girdi 70. dk
- 20Alberto HigginsD
- 25Juan Camilo RoaO70' oyuna girdi 70. dk
- 24Juan ÁvaloO85' oyuna girdi 85. dk
- 27Carlos LondoñoO
- 29Tomás BlandónF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Junior 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-9). Son 5 maçta Águilas Doradas 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Junior 9, Águilas Doradas 4 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Águilas Doradas 0-3 Junior.
- Sıralama
- 2. (35 p) – 12. (26 p)
- Form (son 5)
- BBBMM – GBBGM
- H2H (G-B-M)
- 9-9-4 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %31
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %55 – %56
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,18 – 3,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Junior iç saha 20 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,25 gol yedi; Águilas Doradas dış saha 16 maçta 0,94 attı, 1,38 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Junior %50, Águilas Doradas %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Junior %55, Águilas Doradas %56. İlk yarıyı önde kapatma: Junior 7/20, Águilas Doradas 3/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Junior 6,2, Águilas Doradas 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Junior 3,1, Águilas Doradas 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,18, 2 – 3,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %41; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 06:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
