CA Bucaramanga 1-1 Águilas Doradas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CA Bucaramanga 1–1 Águilas Doradas (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–11, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %36–%64, korner 3–6.
Maç özeti
CA Bucaramanga – Águilas Doradas maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Edwin Castro 35' (CA Bucaramanga); Jorge Soto 90+10' (pen.) (Águilas Doradas). xG: CA Bucaramanga 0,6 – 0,7 Águilas Doradas.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CA Bucaramanga: P. Peirano · Águilas Doradas: F. Robatto
Maç akışı
CA Bucaramanga üstte · Águilas Doradas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' gol: Edwin Castro (CA Bucaramanga)
- 45+2' sarı kart: Aldair Gutiérrez (CA Bucaramanga)
- 59' oyuncu değişikliği: Matías Ramírez ↔ Junior Noguera (Águilas Doradas)
- 64' sarı kart: Fabián Sambueza (CA Bucaramanga)
- 69' oyuncu değişikliği: Fabián Sambueza ↔ Fredy Salazar (CA Bucaramanga)
- 71' sarı kart: Matías Ramírez (Águilas Doradas)
- 74' oyuncu değişikliği: Juan Esteban·Avalo Trejos ↔ Ricardo Marquez (Águilas Doradas)
- 74' sarı kart: Andres Mosquera (Águilas Doradas)
- 86' oyuncu değişikliği: Andres Ricaurte ↔ Eduar Arízalas (Águilas Doradas)
- 86' oyuncu değişikliği: Emerson Batalla ↔ Leonardo Flores (CA Bucaramanga)
- 86' oyuncu değişikliği: Frank Lozano ↔ Tomás Blandón (Águilas Doradas)
- 86' oyuncu değişikliği: Luciano Pons ↔ Brandon·Caicedo (CA Bucaramanga)
- 90' oyuncu değişikliği: Aldair Gutiérrez ↔ Martín Rea (CA Bucaramanga)
- 90+2' sarı kart: Edwin Castro (CA Bucaramanga)
- 90+7' sarı kart: Jorge Soto (Águilas Doradas)
- 90+8' sarı kart: Cristopher Fiermarin (CA Bucaramanga)
- 90+10' gol: Jorge Soto (Águilas Doradas)
Maç olayları
- CA BucaramangaÁguilas Doradas
- 90+10'Penaltı golü Jorge Soto 1–1Penaltı
- Cristopher FiermarinSarı kart90+8'
- 90+8'Eduar ArízalasVAR: penaltı onaylandı
- 90+7'Jorge SotoSarı kart
- Edwin CastroSarı kart90+2'
- Aldair Gutiérrez ↔ Martín ReaOyuncu değişikliği90'
- 86'Andres Ricaurte ↔ Eduar ArízalasOyuncu değişikliği
- Emerson Batalla ↔ Leonardo FloresOyuncu değişikliği86'
- 86'Frank Lozano ↔ Tomás BlandónOyuncu değişikliği
- Luciano Pons ↔ Brandon·CaicedoOyuncu değişikliği86'
- 74'Juan Esteban·Avalo Trejos ↔ Ricardo MarquezOyuncu değişikliği
- 74'Andres MosqueraSarı kart
- 71'Matías RamírezSarı kart
- Fabián Sambueza ↔ Fredy SalazarOyuncu değişikliği69'
- Fabián SambuezaSarı kart64'
- 59'Matías Ramírez ↔ Junior NogueraOyuncu değişikliği
- Aldair GutiérrezSarı kart45+2'
- Gol Edwin Castro 1–035'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %44 16/36 | %56 10/18 |
| Mağlubiyet | %22 8/36 | %6 1/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 13/37 | %26 5/19 |
| Beraberlik | %32 12/37 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %32 12/37 | %42 8/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (52 gol) | 1,83 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (37 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (42 gol) | 0,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (46 gol) | 1,26 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %81 29/36 | %89 16/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 21/37 | %47 9/19 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %43 16/37 | %26 5/19 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %16 3/19 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %16 3/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %56 20/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %44 16/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
| 10,5 Üst | %17 6/36 | %17 3/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %70 26/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %47 9/19 |
| 10,5 Üst | %32 12/37 | %42 8/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 6,9 |
| 2,5 Üst | %97 35/36 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %94 17/18 |
| 4,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 5,5 Üst | %56 20/36 | %67 12/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %97 36/37 | %100 19/19 |
| 3,5 Üst | %89 33/37 | %89 17/19 |
| 4,5 Üst | %81 30/37 | %79 15/19 |
| 5,5 Üst | %54 20/37 | %42 8/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %56 20/36 | %56 10/18 |
| 7,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 8,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %62 23/37 | %58 11/19 |
| 7,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %42 8/19 |
| 9,5 Üst | %30 11/37 | %32 6/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/36 | %39 7/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %50 9/18 |
| Geride | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/37 | %21 4/19 |
| Berabere | %49 18/37 | %47 9/19 |
| Geride | %32 12/37 | %32 6/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CA Bucaramanga (36 maç)
Águilas Doradas (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CA Bucaramanga (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 11 | 8 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Águilas Doradas (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 15 | 8 |
Kartlar
CA Bucaramanga
Sarı 96 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,7)
Águilas Doradas
Sarı 98 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CA Bucaramanga: iç saha, 18 maç · Águilas Doradas: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CA Bucaramanga – Águilas Doradas ilk 11'ler
CA Bucaramanga · 5-4-1
- 25C. FiermarínK90+8' sarı kart 90+8. dk
- 19A. GutiérrezD45+2' sarı kart 45+2. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 6N. CastrillónD
- 23C. RomañaD
- 24J. OrtizD
- 80O. AlbornozD
- 10F. SambuezaO64' sarı kart 64. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 21F. CharrupíO
- 22F. CastroO35' gol 35. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 17E. BatallaO86' oyundan çıktı 86. dk
- 27L. PonsF86' oyundan çıktı 86. dk
- 29S. VelasquezO
- 28L. FloresO86' oyuna girdi 86. dk
- 30V. CantilloO
- 9B. CaicedoF86' oyuna girdi 86. dk
- 7K. LondoñoO
- 5A. MurriloF
- 12D. NovoaK
- 3M. ReaD90' oyuna girdi 90. dk
- 11F. SalazarF69' oyuna girdi 69. dk
Teknik direktör: P. Peirano
Águilas Doradas · 4-2-3-1
- 1J. SotoK90+7' sarı kart 90+7. dk90+10' gol 90+10. dk
- 26D. LozanoD
- 4A. MosqueraD74' sarı kart 74. dk
- 3J. OntanedaD
- 32J. MenaD
- 19F. LozanoO86' oyundan çıktı 86. dk
- 6I. RojasO
- 24J. ÁvaloO74' oyundan çıktı 74. dk
- 8A. RicaurteO86' oyundan çıktı 86. dk
- 16M. RamírezO59' oyundan çıktı 59. dk71' sarı kart 71. dk
- 9A. VásquezF
- 12Juan HurtadoK
- 30N. LaraD
- 10Junior Alexander Noguera MachucaO59' oyuna girdi 59. dk
- 29T. BlandonF86' oyuna girdi 86. dk
- 25J. RoaO
- 28S. RodríguezD
- 7Eduar ArízalasF
- 21R. MárquezF74' oyuna girdi 74. dk
- 2J. GarcíaD
Teknik direktör: F. Robatto
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Bucaramanga için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 13, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Águilas Doradas son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Bucaramanga 7, Águilas Doradas 6 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Nisan 2026, Águilas Doradas 2-1 Bucaramanga.
- Sıralama
- 13. (23 p) – 12. (26 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – BGMMB
- H2H (G-B-M)
- 7-5-6 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %53
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,78 – 3,19 – 3,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bucaramanga iç saha 14 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,79 gol yedi; Águilas Doradas dış saha 15 maçta 0,93 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bucaramanga %57, Águilas Doradas %53. İlk yarıyı önde kapatma: Bucaramanga 6/14, Águilas Doradas 3/15.
Korner ve kart
Maç başına korner: Bucaramanga 4,1, Águilas Doradas 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Bucaramanga 3,4, Águilas Doradas 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,78, 0 – 3,19, 2 – 3,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 08:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
