Millonarios 1-1 Once Caldas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Millonarios 1–1 Once Caldas (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–13, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %46–%54, korner 4–3.
Maç özeti
Millonarios – Once Caldas maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Ruiz 68' (Millonarios); D. Moreno 89' (pen.) (Once Caldas). xG: Millonarios 0,4 – 1,7 Once Caldas.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Millonarios üstte · Once Caldas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' oyuncu değişikliği: M. Samuel ↔ R. Urena (Millonarios)
- 46' sarı kart: S. Barreiro (Millonarios)
- 65' sarı kart: J. Cardona (Once Caldas)
- 66' oyuncu değişikliği: L. Castro ↔ R. Contreras (Millonarios)
- 66' oyuncu değişikliği: D. Silva ↔ S. Viveros (Millonarios)
- 68' gol: D. Ruiz (Millonarios)
- 77' oyuncu değişikliği: J. Quinones ↔ D. Moreno (Once Caldas)
- 82' oyuncu değişikliği: P. Gomez ↔ E. Torres (Once Caldas)
- 85' sarı kart: S. Vega (Millonarios)
- 86' sarı kart: J. Cuadrado (Millonarios)
- 87' sarı kart: D. Ruiz (Millonarios)
- 89' gol: D. Moreno (Once Caldas)
- 90' sarı kart (Once Caldas)
- 90+3' oyuncu değişikliği: J. A. Zapata Ramirez ↔ J. Alvarado (Once Caldas)
Maç olayları
- MillonariosOnce Caldas
- 90+3'J. A. Zapata Ramirez ↔ J. AlvaradoOyuncu değişikliği
- 90'Sarı kart
- 89'Penaltı golü D. Moreno 1–1Penaltı
- D. RuizSarı kart87'
- J. CuadradoSarı kart86'
- S. VegaSarı kart85'
- 82'P. Gomez ↔ E. TorresOyuncu değişikliği
- 77'J. Quinones ↔ D. MorenoOyuncu değişikliği
- Gol D. Ruiz 1–068'
- L. Castro ↔ R. ContrerasOyuncu değişikliği66'
- D. Silva ↔ S. ViverosOyuncu değişikliği66'
- 65'J. CardonaSarı kart
- S. BarreiroSarı kart46'
- M. Samuel ↔ R. UrenaOyuncu değişikliği28'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 13/36 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %39 14/36 | %39 7/18 |
| Mağlubiyet | %25 9/36 | %11 2/18 |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 15/39 | %21 4/19 |
| Beraberlik | %41 16/39 | %63 12/19 |
| Mağlubiyet | %21 8/39 | %16 3/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (55 gol) | 1,67 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (37 gol) | 0,61 (11 gol) |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,41 (55 gol) | 1,21 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (43 gol) | 1,11 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 22/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %33 12/36 | %50 9/18 |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 26/39 | %74 14/19 |
| 1,5 Üst | %77 30/39 | %89 17/19 |
| 2,5 Üst | %38 15/39 | %32 6/19 |
| 3,5 Üst | %21 8/39 | %16 3/19 |
| Gol yememe | %23 9/39 | %16 3/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %56 20/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %42 15/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %36 13/36 | %44 8/18 |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %72 28/39 | %58 11/19 |
| 8,5 Üst | %54 21/39 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %38 15/39 | %42 8/19 |
| 10,5 Üst | %33 13/39 | %37 7/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,8 | 7,3 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 4,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 5,5 Üst | %64 23/36 | %78 14/18 |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,4 | 7,1 |
| 2,5 Üst | %97 38/39 | %100 19/19 |
| 3,5 Üst | %82 32/39 | %79 15/19 |
| 4,5 Üst | %79 31/39 | %79 15/19 |
| 5,5 Üst | %69 27/39 | %79 15/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %83 30/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %90 35/39 | %84 16/19 |
| 7,5 Üst | %85 33/39 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %67 26/39 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %51 20/39 | %32 6/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 12/36 | %44 8/18 |
| Berabere | %53 19/36 | %44 8/18 |
| Geride | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Toplam (39) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 9/39 | %16 3/19 |
| Berabere | %59 23/39 | %68 13/19 |
| Geride | %18 7/39 | %16 3/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Millonarios (36 maç)
Once Caldas (39 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Millonarios (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 9 | 7 |
| 46-60 | 12 | 4 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 10 | 8 |
Once Caldas (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 10 | 4 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 15 | 10 |
Kartlar
Millonarios
Sarı 115 · Kırmızı 5 (36 maç · maç başı sarı 3,2)
Once Caldas
Sarı 103 · Kırmızı 5 (39 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Millonarios: iç saha, 18 maç · Once Caldas: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Millonarios – Once Caldas ilk 11'ler
Millonarios · 4-4-2
- 1Javier BurraiK
- 3Samuel MartínD28' oyundan çıktı 28. dk
- 4Stiven BarreiroD46' sarı kart 46. dk
- 6Sergio MosqueraD
- 20Danovis BangueroD
- 10Daniel RuizO68' gol 68. dk87' sarı kart 87. dk
- 14David Macalister SilvaO66' oyundan çıktı 66. dk
- 28Stiven VegaO85' sarı kart 85. dk
- 7Juan CuadradoO86' sarı kart 86. dk
- 23Leonardo CastroF66' oyundan çıktı 66. dk
- 11Andrey EstupiñánF
- 18Rodrigo UreñaO28' oyuna girdi 28. dk
- 12James AguirreK
- 26Andrés LlinásD
- 43Cristian UparelaD
- 55LeonaiO
- 24Julian AnguloF
- 30Sebastián del CastilloO66' oyuna girdi 66. dk
- 15Yeiner RomeroO
- 27Rodrigo ContrerasF66' oyuna girdi 66. dk
Once Caldas · 4-1-4-1
- 99Felipe ParraK
- 22Juan David CuestaD
- 2Jorge CardonaD65' sarı kart 65. dk
- 30Daniel LondoñoD
- 33Juan PatiñoD
- 5Juan Pablo NietoO
- 7Michael BarriosO
- 23Andres ColoradoO
- 42Jader QuinonesO77' oyundan çıktı 77. dk
- 9Pipe GómezO82' oyundan çıktı 82. dk
- 14Jefry ZapataF90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 12Jesús CamargoK
- 18Jeider RiquettD
- 16Juan CastañoD
- 15Jaime AlvaradoO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 29Edwin TorresF82' oyuna girdi 82. dk
- 28Mateo ZuletaO
- 19Tomas GarcíaO
- 17Dayro MorenoF77' oyuna girdi 77. dk89' gol 89. dk
- 21Helieyker GuzmanF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Millonarios için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 9, yenilen 6. Once Caldas son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Millonarios 9 – Once Caldas 7; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Once Caldas 1-4 Millonarios.
- Sıralama
- 10. (26 p) – 5. (33 p)
- Form (son 5)
- GBBBB – GGBMM
- H2H (G-B-M)
- 9-7-7 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %72
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,54 – 3,35 – 4,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Millonarios iç saha 16 maçta maç başına 1,81 gol attı, 0,62 gol yedi; Once Caldas dış saha 18 maçta 1,22 attı, 1,11 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %44, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Millonarios %44, Once Caldas %72. İlk yarıyı önde kapatma: Millonarios 8/16, Once Caldas 3/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Millonarios 6,9, Once Caldas 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Millonarios 3,6, Once Caldas 3,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,35, 2 – 4,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
