Águilas Doradas 1-0 Fortaleza FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Águilas Doradas 1–0 Fortaleza FC (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–7, isabetli şut 4–0, topa sahip olma %57–%43, korner 3–1.
Maç özeti
Águilas Doradas – Fortaleza FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Ricaurte 78' (Águilas Doradas). xG: Águilas Doradas 1,0 – 0,7 Fortaleza FC.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Águilas Doradas üstte · Fortaleza FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' sarı kart: S. Vivas (Fortaleza FC)
- 22' sarı kart: F. Pulicastro (Fortaleza FC)
- 38' oyuncu değişikliği: D. Lozano ↔ E. Arizalas (Águilas Doradas)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Medina Obando ↔ D. Ramirez (Fortaleza FC)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Larrans ↔ J. Garcia (Fortaleza FC)
- 70' oyuncu değişikliği: J. Ontaneda ↔ J. E. Avalo Trejos (Águilas Doradas)
- 70' oyuncu değişikliği: M. Ramirez ↔ A. Carreno (Águilas Doradas)
- 73' sarı kart: J. Mena (Águilas Doradas)
- 76' oyuncu değişikliği: S. Navarro ↔ A. Batioja (Fortaleza FC)
- 78' gol: A. Ricaurte (Águilas Doradas)
- 85' oyuncu değişikliği: S. Vivas ↔ T. Wilke (Fortaleza FC)
- 85' oyuncu değişikliği: F. Pulicastro ↔ J. Velasquez (Fortaleza FC)
- 85' sarı kart: E. Arizalas (Águilas Doradas)
- 88' oyuncu değişikliği: J. Garcia ↔ J. Roa (Águilas Doradas)
- 88' oyuncu değişikliği: A. Ricaurte ↔ S. Rodriguez (Águilas Doradas)
- 90+4' sarı kart: D. Ramirez (Fortaleza FC)
Maç olayları
- Águilas DoradasFortaleza FC
- 90+4'D. RamirezSarı kart
- J. Garcia ↔ J. RoaOyuncu değişikliği88'
- A. Ricaurte ↔ S. RodriguezOyuncu değişikliği88'
- 85'S. Vivas ↔ T. WilkeOyuncu değişikliği
- 85'F. Pulicastro ↔ J. VelasquezOyuncu değişikliği
- E. ArizalasSarı kart85'
- Gol A. Ricaurte 1–0Asist: I. Rojas78'
- 76'S. Navarro ↔ A. BatiojaOyuncu değişikliği
- J. MenaSarı kart73'
- J. Ontaneda ↔ J. E. Avalo TrejosOyuncu değişikliği70'
- M. Ramirez ↔ A. CarrenoOyuncu değişikliği70'
- 46'J. Medina Obando ↔ D. RamirezOyuncu değişikliği
- 46'A. Larrans ↔ J. GarciaOyuncu değişikliği
- D. Lozano ↔ E. ArizalasOyuncu değişikliği38'
- 22'F. PulicastroSarı kart
- 20'S. VivasSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 13/37 | %44 8/18 |
| Beraberlik | %32 12/37 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %32 12/37 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %16 6/37 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %43 16/37 | %50 9/18 |
| Mağlubiyet | %41 15/37 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (42 gol) | 1,39 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (46 gol) | 1,22 (22 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,05 (39 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,49 (55 gol) | 1,67 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 21/37 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %43 16/37 | %61 11/18 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 26/37 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %81 30/37 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %51 19/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %70 26/37 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %39 7/18 |
| 10,5 Üst | %32 12/37 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %14 5/37 | %17 3/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %97 36/37 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %89 33/37 | %89 16/18 |
| 4,5 Üst | %81 30/37 | %83 15/18 |
| 5,5 Üst | %54 20/37 | %67 12/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %92 34/37 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %81 30/37 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %32 12/37 | %33 6/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %62 23/37 | %67 12/18 |
| 7,5 Üst | %46 17/37 | %50 9/18 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %30 11/37 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %50 9/18 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %44 8/18 |
| 8,5 Üst | %35 13/37 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %27 10/37 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/37 | %17 3/18 |
| Berabere | %49 18/37 | %50 9/18 |
| Geride | %32 12/37 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %11 2/18 |
| Berabere | %46 17/37 | %39 7/18 |
| Geride | %38 14/37 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Águilas Doradas (37 maç)
Fortaleza FC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Águilas Doradas (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 15 | 8 |
Fortaleza FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 5 | 9 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 11 | 16 |
Kartlar
Águilas Doradas
Sarı 98 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,6)
Fortaleza FC
Sarı 89 · Kırmızı 7 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Águilas Doradas: iç saha, 18 maç · Fortaleza FC: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Águilas Doradas – Fortaleza FC ilk 11'ler
Águilas Doradas · 4-2-3-1
- 1Jorge SotoK
- 26Dylan LozanoD38' oyundan çıktı 38. dk
- 4Andrés MosqueraD
- 2John GarcíaD88' oyundan çıktı 88. dk
- 3John OntanedaD70' oyundan çıktı 70. dk
- 19Frank LozanoO
- 6Iván RojasO78' asist 78. dk
- 16Matías RamírezO70' oyundan çıktı 70. dk
- 8Andrés RicaurteO78' gol 78. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 32Javier MenaO73' sarı kart 73. dk
- 9Anthony VásquezF
- 7Eduar ArízalasF38' oyuna girdi 38. dk85' sarı kart 85. dk
- 12Juan HurtadoK
- 28Sebastián RodríguezD88' oyuna girdi 88. dk
- 30Nicolás LaraD
- 20Alberto HigginsD
- 24Juan ÁvaloO70' oyuna girdi 70. dk
- 25Juan Camilo RoaO88' oyuna girdi 88. dk
- 29Tomás BlandónF
- 18Andrés CarreñoF70' oyuna girdi 70. dk
Fortaleza FC · 4-2-3-1
- 1Williams BarlasinaK
- 16Joan CajaresD
- 6Yesid DíazD
- 5Jeferson MedinaD46' oyundan çıktı 46. dk
- 15Santiago CueroD
- 14Leonardo PicoO
- 28Santiago VivasO20' sarı kart 20. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 32Mariano VázquezO
- 8Sebastián NavarroO76' oyundan çıktı 76. dk
- 33Armando LarransO46' oyundan çıktı 46. dk
- 19Franco PulicastroF22' sarı kart 22. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 3David RamírezD46' oyuna girdi 46. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 25Juan GarcíaO46' oyuna girdi 46. dk
- 12Cristian SantanderK
- 4Edwin CabezasD
- 11Andy Duvan BatiojaF76' oyuna girdi 76. dk
- 13Brandon MejíaO
- 10Jhon VelásquezO85' oyuna girdi 85. dk
- 24Jhoiner SalasF
- 29Teun WilkeF85' oyuna girdi 85. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Águilas Doradas 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Son 5 maçta Fortaleza FC 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Águilas Doradas 1, Fortaleza FC 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,40 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Fortaleza FC 2-0 Águilas Doradas.
- Sıralama
- 12. (26 p) – 15. (22 p)
- Form (son 5)
- GMGBB – MBMBB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %65 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %71
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 2,90 – 3,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Águilas Doradas iç saha 17 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,29 gol yedi; Fortaleza FC dış saha 17 maçta 0,94 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %65, konukta %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Águilas Doradas %71, Fortaleza FC %71. İlk yarıyı önde kapatma: Águilas Doradas 3/17, Fortaleza FC 2/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Águilas Doradas 5,3, Fortaleza FC 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Águilas Doradas 2,9, Fortaleza FC 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 2,90, 2 – 3,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %59; KG var ortalaması %71; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
