Novi Pazar – Mladost Lucani
Novi Pazar – Mladost Lucani: 8 Kasım 15:00, Sırbistan · Super Liga, 15. hafta. Bu sezon Novi Pazar evinde 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; Mladost Lucani deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Novi Pazar City Stadyumu, Novi Pazar
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Novi Pazar | Mladost Lucani |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 16 puan | 8. · 18 puan |
| Form (son 5) | MMGGM | BMBBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,43 – 1,29 | 0,71 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %43 | %43 |
| Karşılıklı gol | %57 | %43 |
| Gol yemediği | %43 | %29 |
| Aralarında (G-B-M) | 7-6-5 (18 maç, Novi Pazar bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Novi Pazar iç sahada (7 maç), Mladost Lucani deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Novi Pazar iç sahada (7 maç) · Mladost Lucani deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Novi Pazar iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Mladost Lucani deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNovi Pazar
10. sıra · 16 puan · 14 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM
- 01.11 Radnicki 1923 2–0 Novi Pazar M
- 28.10 FK Vozdovac 1–3 Novi Pazar G
- 23.10 Radnicki NIS 0–2 Novi Pazar G
- 18.10 Novi Pazar 1–2 IMT Novi Beograd M
- 11.10 FK Partizan 1–0 Novi Pazar M
Mladost Lucani
8. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBBM
- 02.11 Mladost Lucani 0–1 Radnik Surdulica M
- 28.10 Teleoptik 1–1 Mladost Lucani B
- 24.10 Mladost Lucani 1–1 Vojvodina B
- 18.10 FK Crvena Zvezda 5–1 Mladost Lucani M
- 12.10 Mladost Lucani 0–0 OFK Beograd B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Novi Pazar için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 6. Mladost Lucani son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Novi Pazar 7 – Mladost Lucani 5; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2026, Mladost Lucani 0-0 Novi Pazar.
Gol istatistikleri
Novi Pazar iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,29 gol yedi; Mladost Lucani dış saha 7 maçta 0,71 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Novi Pazar %43, Mladost Lucani %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Novi Pazar %57, Mladost Lucani %43. İlk yarıyı önde kapatma: Novi Pazar 3/7, Mladost Lucani 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Novi Pazar 4,7, Mladost Lucani 2,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Novi Pazar 3,3, Mladost Lucani 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,20, 2 – 3,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (16 p) – 8. (18 p)
- Form (son 5)
- MGGMM – MBBMB
- H2H (G-B-M)
- 7-6-5 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %43
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,20 – 3,86
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Novi Pazar (14 maç)
Mladost Lucani (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Novi Pazar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Mladost Lucani (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Novi Pazar
Sarı 36 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Mladost Lucani
Sarı 32 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Novi Pazar: iç saha, 7 maç · Mladost Lucani: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
