Radnicki 2-0 Novi Pazar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Radnicki 2–0 Novi Pazar (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 18–16, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %49–%51, korner 12–4.
Maç özeti
Radnicki – Novi Pazar maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Uros·Sremcevic 70', 86' (Radnicki). xG: Radnicki 1,6 – 1,2 Novi Pazar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Radnicki: Fedja Dudic · Novi Pazar: N. Lalatović
Maç akışı
Radnicki üstteNovi Pazar altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %80 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %58 · 4 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %65 · 6 şut · 0,5
- 46–60'Dep %74 · 4 şut · 0,4
- 61–75'Ev %73 · 5 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %84 · 7 şut · 1,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Radnicki, Dep = Novi Pazar.
Maç olayları
- RadnickiNovi Pazar
- Bojica Nikčević ↔ Asmir SuljićOyuncu değişikliği88'
- Gol Uros·Sremcevic 2–0Asist: Bojica Nikčević86'
- 83'Dominic Sadi ↔ Jonny TorresOyuncu değişikliği
- Uros·SremcevicKaçan penaltı82'
- David Buchta ↔ Mićo KuzmanovićOyuncu değişikliği79'
- Mohamed Cisse ↔ V. TomićOyuncu değişikliği79'
- 78'Papa Amady Gadio ↔ Matija MalekinusicOyuncu değişikliği
- 77'Dimitrije JankovićSarı kart
- 73'Skima Togbe ↔ Dimitrije JankovićOyuncu değişikliği
- Gol Uros·Sremcevic 1–0Asist: Mohamed Cisse70'
- Miloš Ristić ↔ Jovan IlicOyuncu değişikliği54'
- Semir Alic ↔ Jovan ŽivkovićOyuncu değişikliği54'
- Bojica NikčevićSarı kart53'
- 45'Adem Ljajić ↔ Fejsal MulicOyuncu değişikliği
- Mohamed CisseSarı kart38'
- Uros·SremcevicSarı kart36'
- 6'Tomislav DadicSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,0 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Geride | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Radnicki (15 maç)
Novi Pazar (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Radnicki (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Novi Pazar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Radnicki
Sarı 40 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,7)
Novi Pazar
Sarı 36 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Radnicki: iç saha, 7 maç · Novi Pazar: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Radnicki – Novi Pazar ilk 11'ler
Radnicki · 4-1-4-1
- 1M. ŠahinovićK
- 7B. NikčevićD53' sarı kart 53. dk86' asist 86. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 14S. SimovićD
- 5Nikola MarjanovićD
- 11I. BabićD
- 27M. RistićO54' oyundan çıktı 54. dk
- 10M. CisséO38' sarı kart 38. dk70' asist 70. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 35N. GlavčićO
- 28S. AlićO54' oyundan çıktı 54. dk
- 19D. BuchtaO79' oyundan çıktı 79. dk
- 9U. SremčevićF36' sarı kart 36. dk70' gol 70. dk86' gol 86. dk
- 6H. HiloD
- 80J. IlićO54' oyuna girdi 54. dk
- 8M. KuzmanovićD79' oyuna girdi 79. dk
- 26A. MarušićF
- 4N. MiličićD
- 29António Pina GomesF
- 99A. SuljićF88' oyuna girdi 88. dk
- 16Vanja TomićO79' oyuna girdi 79. dk
- 25T. UdeD
- 70J. ŽivkovićF54' oyuna girdi 54. dk
- 93Strahinja AleksićK
Teknik direktör: Fedja Dudic
Novi Pazar · 4-2-3-1
- 1Bogdan MatijaševićK
- 14N. StankovicD
- 4Allan De LeónD
- 23J. MarinkovićD
- 50T. DadićD6' sarı kart 6. dk
- 8Skima TogbeO73' oyundan çıktı 73. dk
- 24I. DavidovićO
- 10D. SadiO83' oyundan çıktı 83. dk
- 6P. GadioO78' oyundan çıktı 78. dk
- 20K. DixonO
- 22A. LjajićF45' oyundan çıktı 45. dk
- 7JonnyF83' oyuna girdi 83. dk
- 11Nikola SkrobonjaO
- 12M. PrekovićK
- 21M. PetrovićO
- 99F. MulićF45' oyuna girdi 45. dk
- 3V. MirosavićD
- 5S. MelentijevićD
- 17M. MalekinušićF78' oyuna girdi 78. dk
- 18H. KadrićF
- 70D. JankovićO73' oyuna girdi 73. dk77' sarı kart 77. dk
- 32Bojan AdžićD
Teknik direktör: N. Lalatović
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Radnicki 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-10). Novi Pazar için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Radnicki 9 – Novi Pazar 10; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Novi Pazar 1-0 Radnicki.
- Sıralama
- 5. (20 p) – 9. (16 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – GGMMB
- H2H (G-B-M)
- 9-4-10 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %17
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,14 – 3,52
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Radnicki iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Novi Pazar dış saha 6 maçta 0,50 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Radnicki %83, Novi Pazar %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Radnicki %33, Novi Pazar %17. İlk yarıyı önde kapatma: Radnicki 4/6, Novi Pazar 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Radnicki 6,7, Novi Pazar 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Radnicki 2,8, Novi Pazar 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,14, 2 – 3,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
