Radnicki Nis 0-2 Novi Pazar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Radnicki Nis 0–2 Novi Pazar (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–8, isabetli şut 0–5, topa sahip olma %53–%47, korner 7–4.
Maç özeti
Radnicki Nis – Novi Pazar maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Kaheim Dixon 36', 59' (Novi Pazar). xG: Radnicki Nis 1,2 – 0,9 Novi Pazar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Radnicki Nis: N. Drinčić · Novi Pazar: N. Lalatović
Maç akışı
Radnicki Nis üstte · Novi Pazar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' sarı kart: Skima Togbe (Novi Pazar)
- 29' sarı kart: Luka Izderic (Radnicki Nis)
- 34' sarı kart: stefan malentijevic (Novi Pazar)
- 36' gol: Kaheim Dixon (Novi Pazar)
- 45' oyuncu değişikliği: Igor Ivanović ↔ Kwaku Bonsu Osei (Radnicki Nis)
- 45' oyuncu değişikliği: Gboly Ariyibi ↔ Ibrahim·Mustapha (Radnicki Nis)
- 46' sarı kart: Ivan Davidovic (Novi Pazar)
- 51' oyuncu değişikliği: Ranko Jokić ↔ Nikola·Zecevik (Radnicki Nis)
- 59' gol: Kaheim Dixon (Novi Pazar)
- 62' oyuncu değişikliği: stefan nikolic ↔ Vukasin jovanovic (Radnicki Nis)
- 63' oyuncu değişikliği: Skima Togbe ↔ Vieri Kotzebue (Novi Pazar)
- 71' oyuncu değişikliği: Adem Ljajić ↔ Dimitrije Janković (Novi Pazar)
- 75' sarı kart: Ibrahim·Mustapha (Radnicki Nis)
- 77' oyuncu değişikliği: Fejsal Mulic ↔ Nikola skrobonja (Novi Pazar)
- 83' sarı kart: Kwaku Bonsu Osei (Radnicki Nis)
- 90+1' sarı kart: Vieri Kotzebue (Novi Pazar)
Maç olayları
- Radnicki NisNovi Pazar
- 90+1'Vieri KotzebueSarı kart
- Kwaku Bonsu OseiSarı kart83'
- 77'Fejsal Mulic ↔ Nikola skrobonjaOyuncu değişikliği
- Ibrahim·MustaphaSarı kart75'
- 71'Adem Ljajić ↔ Dimitrije JankovićOyuncu değişikliği
- 63'Skima Togbe ↔ Vieri KotzebueOyuncu değişikliği
- stefan nikolic ↔ Vukasin jovanovicOyuncu değişikliği62'
- 59'Gol Kaheim Dixon 0–2Asist: Dominic Sadi
- Ranko Jokić ↔ Nikola·ZecevikOyuncu değişikliği51'
- 46'Ivan DavidovicSarı kart
- Igor Ivanović ↔ Kwaku Bonsu OseiOyuncu değişikliği45'
- Gboly Ariyibi ↔ Ibrahim·MustaphaOyuncu değişikliği45'
- 36'Gol Kaheim Dixon 0–1Asist: Adem Ljajić
- 34'stefan malentijevicSarı kart
- Luka IzdericSarı kart29'
- 7'Skima TogbeSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %0 0/6 |
| Geride | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Radnicki Nis (14 maç)
Novi Pazar (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Radnicki Nis (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Novi Pazar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Radnicki Nis
Sarı 47 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 3,4)
Novi Pazar
Sarı 36 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Radnicki Nis: iç saha, 6 maç · Novi Pazar: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Radnicki Nis – Novi Pazar ilk 11'ler
Radnicki Nis · 4-4-2
- 94D. StanivukovićK
- 18S. VeličkovićD
- 2M. MijailovićD
- 3R. JokićD51' oyundan çıktı 51. dk
- 20A. VidovićD
- 11I. IvanovićO45' oyundan çıktı 45. dk
- 22R. MilosavljevićO
- 15D. KrajišnikO
- 28G. AriyibiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 89Luka IzdericF29' sarı kart 29. dk
- 70Stefan NikolicF62' oyundan çıktı 62. dk
- 42V. JovanovićF62' oyuna girdi 62. dk
- 12I. KostićK
- 23I. MustaphaF45' oyuna girdi 45. dk75' sarı kart 75. dk
- 19K. OseiF45' oyuna girdi 45. dk83' sarı kart 83. dk
- 71D. PetrovićD
- 9A. ShestyukF
- 5N. ZečevićD51' oyuna girdi 51. dk
- 14M. RoševićF
- 17Luka BorovicO
Teknik direktör: N. Drinčić
Novi Pazar · 4-2-3-1
- 1Bogdan MatijaševićK
- 14N. StankovicD
- 5S. MelentijevićD34' sarı kart 34. dk
- 4Allan De LeónD
- 50T. DadićD
- 8Skima TogbeO7' sarı kart 7. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 24I. DavidovićO46' sarı kart 46. dk
- 10D. SadiO59' asist 59. dk
- 22A. LjajićO36' asist 36. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 20K. DixonO36' gol 36. dk59' gol 59. dk
- 99F. MulićF77' oyundan çıktı 77. dk
- 18H. KadrićF
- 9V. KotzebueF63' oyuna girdi 63. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 17M. MalekinušićF
- 3V. MirosavićD
- 21M. PetrovićO
- 12M. PrekovićK
- 11Nikola SkrobonjaO77' oyuna girdi 77. dk
- 7JonnyF
- 70D. JankovićO71' oyuna girdi 71. dk
- 44Max Alexander BilacD
- 32Bojan AdžićD
Teknik direktör: N. Lalatović
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Radnicki Nis 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-12). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Novi Pazar için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Radnicki Nis 2, Novi Pazar 7 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Aralık 2025, Novi Pazar 1-0 Radnicki Nis.
- Sıralama
- 13. (8 p) – 9. (13 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – MMBBG
- H2H (G-B-M)
- 2-5-7 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %20
- Korner ort. (maç)
- 7,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 2,93 – 2,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Radnicki Nis iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,00 gol yedi; Novi Pazar dış saha 5 maçta 0,20 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Radnicki Nis %50, Novi Pazar %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Radnicki Nis %75, Novi Pazar %20. İlk yarıyı önde kapatma: Radnicki Nis 2/4, Novi Pazar 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Radnicki Nis 3,8, Novi Pazar 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,6. Maç başına kart: Radnicki Nis 3,5, Novi Pazar 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 2,93, 2 – 2,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 7,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
