FK Mladost Lucani 0-1 Rad Surdulic: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Mladost Lucani 0–1 Rad Surdulic (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–14, isabetli şut 1–2, topa sahip olma %40–%60, korner 2–5.
Maç özeti
FK Mladost Lucani – Rad Surdulic maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Uros Lazic 84' (Rad Surdulic). xG: FK Mladost Lucani 0,7 – 0,9 Rad Surdulic.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FK Mladost Lucani: R. Ćurčić · Rad Surdulic: Zoran Rendulic
Maç akışı
FK Mladost Lucani üstteRad Surdulic altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,1
- 16–30'Dep %67 · 4 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %64 · 5 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 2 şut · 0,2
- 61–75'Dep %60 · 2 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %64 · 1 şut · 0,5
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FK Mladost Lucani, Dep = Rad Surdulic.
Maç olayları
- FK Mladost LucaniRad Surdulic
- 89'Milos Spasic ↔ Djordje JovanovicOyuncu değişikliği
- 85'Uros LazicVAR: gol onaylandı
- 84'Gol Uros Lazic 0–1Asist: Vukasin Bogdanovic
- Jovan ciric ↔ ognjen bondzulicOyuncu değişikliği81'
- Filip Mladenović ↔ Nemanja PetrovićOyuncu değişikliği81'
- Dušan Jovančić ↔ Vukasin MarkovicOyuncu değişikliği74'
- Miloš Cvetković ↔ Taras BondarenkoOyuncu değişikliği73'
- 68'Emmanuel Quarshie ↔ Luka JovanovićOyuncu değişikliği
- 62'Aleksandar Pejović ↔ Filip ZunicOyuncu değişikliği
- Filip MladenovićSarı kart60'
- mihailo todosijevic ↔ Petar BojićOyuncu değişikliği58'
- 45'David StojanovicSarı kart
- nikola andricSarı kart27'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Mladost Lucani (14 maç)
Rad Surdulic (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Mladost Lucani (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Rad Surdulic (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
FK Mladost Lucani
Sarı 32 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,3)
Rad Surdulic
Sarı 40 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Mladost Lucani: iç saha, 7 maç · Rad Surdulic: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FK Mladost Lucani – Rad Surdulic ilk 11'ler
FK Mladost Lucani · 5-4-1
- 1S. StamenkovićK
- 44M. CvetkovićD73' oyundan çıktı 73. dk
- 7N. AndrićD27' sarı kart 27. dk
- 30N. ĆirkovićD
- 33V. JovanovićD
- 37F. MladenovićD60' sarı kart 60. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 88Vasil TasovskiO
- 29D. JovančićO74' oyundan çıktı 74. dk
- 32B. JovičićO
- 25J. ĆirićO81' oyundan çıktı 81. dk
- 22JoãoF58' oyundan çıktı 58. dk
- 9Petar BojićO58' oyuna girdi 58. dk
- 14T. BondarenkoD73' oyuna girdi 73. dk
- 11O. BondžulićF81' oyuna girdi 81. dk
- 36D. DjokicO
- 39J. UzuegbunamF
- 12M. JoksimovićD
- 5V. KijevčaninO
- 10O. KrsmanovicO
- 24V. MarkovićO74' oyuna girdi 74. dk
- 3N. PetrovićD81' oyuna girdi 81. dk
- 99Ž. SamčovićK
Teknik direktör: R. Ćurčić
Rad Surdulic · 4-2-3-1
- 99S. RandjelovicK
- 22U. LazićD84' gol 84. dk
- 6David StojanovićD45' sarı kart 45. dk
- 5M. PopovićD
- 2Tijan SohnaD
- 28A. PejovićO62' oyundan çıktı 62. dk
- 29O. ShukurovO
- 47Emmanuel QuarshieO
- 30M. NovakovićO
- 27M. SpasićO89' oyundan çıktı 89. dk
- 9V. BogdanovićF84' asist 84. dk
- 88Đ. JovanovićF89' oyuna girdi 89. dk
- 14Uroš IlićD
- 18F. ŽunićD62' oyuna girdi 62. dk
- 7D. StojanovićO
- 23Lazar RadojicicK
- 11Tom KljunF
- 49D. MarkočevićF
- 34Nikša BlagojevićD
- 20L. JovanovicF68' oyuna girdi 68. dk
- 25Teo LakićF
- 37S. AbubakarD
Teknik direktör: Zoran Rendulic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mladost Lucani son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Radnik Surdulica için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 22 maçta galibiyetler Mladost Lucani 9 – Radnik Surdulica 6; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Temmuz 2026, Radnik Surdulica 1-1 Mladost Lucani.
- Sıralama
- 7. (18 p) – 9. (17 p)
- Form (son 5)
- BBMBG – GMGMB
- H2H (G-B-M)
- 9-7-6 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,45 – 2,81 – 2,37
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mladost Lucani iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,67 gol yedi; Radnik Surdulica dış saha 6 maçta 0,50 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mladost Lucani %50, Radnik Surdulica %50. İlk yarıyı önde kapatma: Mladost Lucani 2/6, Radnik Surdulica 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Mladost Lucani 4,2, Radnik Surdulica 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Mladost Lucani 2,5, Radnik Surdulica 3,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 2,81, 2 – 2,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
