Novi Pazar 1-2 FK IMT Novi Beograd: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Novi Pazar 1–2 FK IMT Novi Beograd (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–13, isabetli şut 5–7, topa sahip olma %45–%55, korner 4–5.
Maç özeti
Novi Pazar – FK IMT Novi Beograd maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Kaheim Dixon 48' (Novi Pazar); Charly Keita 60', François Kamano 67' (FK IMT Novi Beograd). xG: Novi Pazar 0,9 – 1,0 FK IMT Novi Beograd.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Novi Pazar: N. Lalatović · FK IMT Novi Beograd: Z. Popović
Maç akışı
Novi Pazar üstte · FK IMT Novi Beograd altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' sarı kart: Jovan Marinkovic (Novi Pazar)
- 27' kırmızı kart: Papa Amady Gadio (Novi Pazar)
- 29' sarı kart: vasilije novicic (FK IMT Novi Beograd)
- 46' sarı kart: nikola glisic (FK IMT Novi Beograd)
- 45+1' sarı kart: Vladimir Radocaj (FK IMT Novi Beograd)
- 48' gol: Kaheim Dixon (Novi Pazar)
- 60' gol: Charly Keita (FK IMT Novi Beograd)
- 62' oyuncu değişikliği: Ibrahima Kebe ↔ François Kamano (FK IMT Novi Beograd)
- 67' gol: François Kamano (FK IMT Novi Beograd)
- 68' oyuncu değişikliği: Fejsal Mulic ↔ Johnson Agwom Dauda (Novi Pazar)
- 68' oyuncu değişikliği: bojan adzic ↔ Nikola Stanković (Novi Pazar)
- 70' sarı kart: Moussa Sissako (FK IMT Novi Beograd)
- 70' sarı kart: Adem Ljajić (Novi Pazar)
- 83' oyuncu değişikliği: Ivan Davidovic ↔ Haris Kadric (Novi Pazar)
- 84' oyuncu değişikliği: Tadija Cojic ↔ Djordje Radivojevic (FK IMT Novi Beograd)
- 90+2' oyuncu değişikliği: nikola glisic ↔ V. Kiankaulua (FK IMT Novi Beograd)
Maç olayları
- Novi PazarFK IMT Novi Beograd
- 90+2'nikola glisic ↔ V. KiankauluaOyuncu değişikliği
- 84'Tadija Cojic ↔ Djordje RadivojevicOyuncu değişikliği
- Ivan Davidovic ↔ Haris KadricOyuncu değişikliği83'
- 70'Moussa SissakoSarı kart
- Adem LjajićSarı kart70'
- Fejsal Mulic ↔ Johnson Agwom DaudaOyuncu değişikliği68'
- bojan adzic ↔ Nikola StankovićOyuncu değişikliği68'
- 67'Gol François Kamano 1–2Asist: Iván Martos
- 62'Ibrahima Kebe ↔ François KamanoOyuncu değişikliği
- 60'Gol Charly Keita 1–1Asist: Julián Delmás
- Gol Kaheim Dixon 1–0Asist: Fejsal Mulic48'
- 46'nikola glisicSarı kart
- 45+1'Vladimir RadocajSarı kart
- 29'vasilije novicicSarı kart
- Papa Amady GadioVAR: inceleme27'
- Papa Amady GadioKırmızı kart27'
- Jovan MarinkovicSarı kart9'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (16 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (10 gol) | 1,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %88 7/8 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 5,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %13 2/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Geride | %40 6/15 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Novi Pazar (14 maç)
FK IMT Novi Beograd (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Novi Pazar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
FK IMT Novi Beograd (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Novi Pazar
Sarı 36 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
FK IMT Novi Beograd
Sarı 37 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Novi Pazar: iç saha, 7 maç · FK IMT Novi Beograd: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Novi Pazar – FK IMT Novi Beograd ilk 11'ler
Novi Pazar · 4-2-3-1
- 1Bogdan MatijaševićK
- 32Bojan AdžićD68' oyundan çıktı 68. dk
- 4Allan De LeónD
- 23J. MarinkovićD9' sarı kart 9. dk
- 50T. DadićD
- 6P. GadioO27' kırmızı kart 27. dk
- 24I. DavidovićO83' oyundan çıktı 83. dk
- 10D. SadiO
- 22A. LjajićO70' sarı kart 70. dk
- 20K. DixonO48' gol 48. dk
- 99F. MulićF48' asist 48. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 11Nikola SkrobonjaO
- 12M. PrekovićK
- 21M. PetrovićO
- 3V. MirosavićD
- 5S. MelentijevićD
- 17M. MalekinušićF
- 9V. KotzebueF
- 18H. KadrićF83' oyuna girdi 83. dk
- 26D. Johnson AgwomF68' oyuna girdi 68. dk
- 8Skima TogbeO
- 14N. StankovicO68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: N. Lalatović
FK IMT Novi Beograd · 4-2-3-1
- 1O. ČančarevićK
- 2Julián DelmásD60' asist 60. dk
- 5M. SissakoD70' sarı kart 70. dk
- 3Iván MartosD67' asist 67. dk
- 45Ismael CasasD
- 14I. KebeO62' oyundan çıktı 62. dk
- 22Vasilije NovicicO29' sarı kart 29. dk
- 27V. RadočajO45+1' sarı kart 45+1. dk
- 19T. CojicO84' oyundan çıktı 84. dk
- 7N. GlišićO46' sarı kart 46. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 99C. KeitaF60' gol 60. dk
- 65S. ŠapićD
- 12Kadir GicicK
- 40F. KamanoF62' oyuna girdi 62. dk67' gol 67. dk
- 94V. KiankauluaF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 66David UroševićD
- 20D. RadivojevicF84' oyuna girdi 84. dk
- 6Naum PerovicF
- 28A. MilanovicD
- 23D. AkrofiO
- 37Daniel AghahowaF
Teknik direktör: Z. Popović
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Novi Pazar son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. IMT Novi Beograd için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Novi Pazar 4 – IMT Novi Beograd 4; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Aralık 2025, IMT Novi Beograd 2-3 Novi Pazar.
- Sıralama
- 9. (13 p) – 3. (18 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – GBMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-1-4 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,26 – 2,92 – 2,50
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Novi Pazar iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,17 gol yedi; IMT Novi Beograd dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Novi Pazar %50, IMT Novi Beograd %67. İlk yarıyı önde kapatma: Novi Pazar 3/6, IMT Novi Beograd 1/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Novi Pazar 4,8, IMT Novi Beograd 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Novi Pazar 3,3, IMT Novi Beograd 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,26, 0 – 2,92, 2 – 2,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
