Nautico Recife – CRB
Canlı
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio dos Aflitos, Recife
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Nautico Recife: Bruno Pivetti · CRB: Fábio Matias
Canlı
Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 05:01 TSİ
Nautico Recife iç sahada (18 maç) · CRB deplasmanda (18 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 12 maç (2017'den beri)
3 Nautico Recife5 berabere4 CRB
- Nautico Recife iç sahada 18 maçta 9 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- CRB deplasmanda 18 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %28 10/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %39 14/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %33 6/18 |
| Beraberlik | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (40 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,28 (46 gol) | 0,94 (17 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (54 gol) | 1,17 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (51 gol) | 1,72 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %28 5/18 |
| 1,5 Üst | %64 23/36 | %50 9/18 |
| 2,5 Üst | %39 14/36 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %19 7/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 3,5 Üst | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %22 8/36 | %22 4/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %67 24/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %53 19/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %56 20/36 | %61 11/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %56 10/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %75 27/36 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %58 21/36 | %72 13/18 |
| 5,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %42 15/36 | %44 8/18 |
| 5,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 8/36 | %33 6/18 |
| Berabere | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Geride | %44 16/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 17/36 | %44 8/18 |
| Berabere | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Geride | %28 10/36 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nautico Recife (36 maç)
CRB (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nautico Recife (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 9 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 8 | 4 |
| 76-90 | 14 | 11 |
CRB (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 8 | 3 |
| 31-45 | 13 | 11 |
| 46-60 | 11 | 6 |
| 61-75 | 4 | 9 |
| 76-90 | 8 | 16 |
Kartlar
Nautico Recife
Sarı 97 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,7)
CRB
Sarı 70 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nautico Recife: iç saha, 18 maç · CRB: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNautico Recife
15. sıra · 46 puan · 36 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBMG
- 31.10 Nautico Recife 1–0 Avai G
- 26.10 Juventude 4–0 Nautico Recife M
- 19.10 Goias 0–0 Nautico Recife B
- 11.10 Nautico Recife 0–2 Vila Nova M
- 08.10 Nautico Recife 0–2 Novorizontino M
CRB
6. sıra · 55 puan · 36 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGM
- 02.11 Goias 2–1 CRB M
- 24.10 CRB 2–1 Londrina G
- 18.10 CRB 0–1 Botafogo SP M
- 12.10 Fortaleza EC 2–2 CRB B
- 07.10 CRB 3–1 Atletico Goianiense G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Puan durumu
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Deplasman Alt/Üst 2.5
