Nautico PE 1-0 Avai SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nautico PE 1–0 Avai SC (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–16, isabetli şut 7–5, topa sahip olma %51–%49, korner 7–7.
Maç özeti
Nautico PE – Avai SC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Benjamín Borasi 23' (Nautico PE). xG: Nautico PE 1,3 – 0,4 Avai SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Nautico PE: Bruno Pivetti · Avai SC: Allan Aal
Maç akışı
Nautico PE üstteAvai SC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %75 · 2 şut · 0,0
- 16–30'Ev %72 · 1 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %60 · 4 şut · 0,1
- 46–60'Ev %64 · 1 şut · 0,0
- 61–75'Ev %68 · 5 şut · 0,9
- 76–90+'Dep %63 · 7 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Nautico PE, Dep = Avai SC.
Maç olayları
- Nautico PEAvai SC
- 88'Douglas da Silva TeixeiraSarı kart
- Ryan SantosSarı kart86'
- Vinicius ↔ TodinhoOyuncu değişikliği78'
- Léo ÍndioSarı kart71'
- 70'Paulo Vitor ↔ Kauã Gabriel Pereira Dos SantosOyuncu değişikliği
- 63'Wenderson ↔ HyanOyuncu değişikliği
- Paulo Sérgio ↔ Luiz CláudioOyuncu değişikliği58'
- Luiz Paulo ↔ Wanderson Camelo VianaOyuncu değişikliği58'
- Luan Sales ↔ ReginaldoOyuncu değişikliği58'
- 45'João Vitor ↔ Léo GamalhoOyuncu değişikliği
- 45'Caio Suassuna Gonçalves Ferreira ↔ WallisonOyuncu değişikliği
- 45'Daniel Penha ↔ GasparOyuncu değişikliği
- 37'Zé RicardoSarı kart
- Gol Benjamín Borasi 1–0Asist: Luan Sales23'
- SamuelSarı kart21'
- 18'João VitorSarı kart
- Benjamín BorasiSarı kart17'
- Paulo SérgioSarı kart8'
- Alberto Magno Santos de Melo Filho ↔ Léo ÍndioOyuncu değişikliği7'
- 1'Jefferson MacielSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %28 10/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %39 14/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 11/37 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %19 7/37 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %51 19/37 | %67 12/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (40 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,28 (46 gol) | 0,94 (17 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,95 (35 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (47 gol) | 1,56 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %28 5/18 |
| 1,5 Üst | %64 23/36 | %50 9/18 |
| 2,5 Üst | %39 14/36 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %19 7/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %39 7/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 17/37 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %65 24/37 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %43 16/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/37 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %24 9/37 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %67 24/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %53 19/36 | %44 8/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %67 24/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %39 7/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %75 27/36 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %58 21/36 | %72 13/18 |
| 5,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %81 30/37 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %59 22/37 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %46 17/37 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %38 14/37 | %44 8/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %73 27/37 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %62 23/37 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %51 19/37 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %30 11/37 | %22 4/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 8/36 | %33 6/18 |
| Berabere | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Geride | %44 16/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/37 | %11 2/18 |
| Berabere | %51 19/37 | %50 9/18 |
| Geride | %30 11/37 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nautico PE (36 maç)
Avai SC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nautico PE (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 9 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 8 | 4 |
| 76-90 | 14 | 11 |
Avai SC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 7 | 12 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Nautico PE
Sarı 97 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,7)
Avai SC
Sarı 101 · Kırmızı 5 (37 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nautico PE: iç saha, 18 maç · Avai SC: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Nautico PE – Avai SC ilk 11'ler
Nautico PE · 4-2-3-1
- 1MurielK
- 2ArnaldoD23' asist 23. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 60Luiz PauloD58' oyundan çıktı 58. dk
- 3AlbertoD7' oyundan çıktı 7. dk
- 23Igor FernandesD
- 8WendersonO
- 41SamuelO21' sarı kart 21. dk
- 7ViníciusO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10Jean CarlosO
- 24B. BorasiO17' sarı kart 17. dk23' gol 23. dk
- 9Paulo SérgioF8' sarı kart 8. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 19Kaua Almeida da CostaF
- 16Luiz CláudioF58' oyuna girdi 58. dk
- 5AuremirO
- 72DerekF
- 15Léo ÍndioO7' oyuna girdi 7. dk71' sarı kart 71. dk
- 13Gabriel Severino de SousaD
- 6RyanD86' sarı kart 86. dk
- 29Júnior TodinhoF78' oyuna girdi 78. dk
- 27Luiz FelipeO
- 93Reginaldo LopesD58' oyuna girdi 58. dk
- 55G. GuruceagaK
- 34WandersonD58' oyuna girdi 58. dk
Teknik direktör: Bruno Pivetti
Avai SC · 4-2-3-1
- 94Bruno FerreiraK45' oyundan çıktı 45. dk
- 22João Vitor Cardoso de SouzaD18' sarı kart 18. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 15Guilherme VargasD
- 38Jefferson MacielD1' sarı kart 1. dk
- 36DGD88' sarı kart 88. dk
- 77Zé RicardoO37' sarı kart 37. dk
- 25Paulo VitorO70' oyundan çıktı 70. dk
- 14Daniel PenhaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 95WendersonO63' oyundan çıktı 63. dk
- 10Jean LucasO
- 19Caio Suassuna Gonçalves FerreiraF
- 66QuaresmaD
- 70GasparF45' oyuna girdi 45. dk
- 30Kauã Gabriel Pereira Dos SantosF
- 2WallisonD45' oyuna girdi 45. dk
- 9Léo GamalhoF45' oyuna girdi 45. dk
- 18HyanO63' oyuna girdi 63. dk
- 1Igor BohnK
- 37RildoF
- 35PedrãoD
- 40ReynaldoD
Teknik direktör: Allan Aal
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Nautico Recife için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 1, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Avai son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Nautico Recife 0, Avai 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Temmuz 2026, Avai 2-0 Nautico Recife.
- Sıralama
- 15. (43 p) – 17. (37 p)
- Form (son 5)
- MBMMB – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-5 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %35 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %53
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,00 – 3,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Nautico Recife iç saha 17 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,00 gol yedi; Avai dış saha 17 maçta 0,94 attı, 1,59 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nautico Recife %35, Avai %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nautico Recife %29, Avai %53. İlk yarıyı önde kapatma: Nautico Recife 5/17, Avai 2/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nautico Recife 7,0, Avai 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Nautico Recife 2,5, Avai 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,00, 2 – 3,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %41; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 4 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 04:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 22:00 Londrina 1–3 America MG
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
