Goias GO 2-1 Crb Al: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Goias GO 2–1 Crb Al (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–25, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %47–%53, korner 4–9.
Maç özeti
Goias GO – Crb Al maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Djalma Silva 42', Carlos Eduardo Amaral Pereira de Castro 76' (Goias GO); Dadá Belmonte 80' (Crb Al). xG: Goias GO 0,6 – 2,1 Crb Al.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Goias GO: Mozart · Crb Al: Fábio Matias
Maç akışı
Goias GO üstteCrb Al altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 3 şut · 0,2
- 16–30'Ev %63 · 3 şut · 0,1
- 31–45+'Dengeli · 8 şut · 0,3
- 46–60'Dep %59 · 2 şut · 0,1
- 61–75'Dep %72 · 5 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %79 · 11 şut · 1,6
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Goias GO, Dep = Crb Al.
Maç olayları
- Goias GOCrb Al
- 82'Pedro Castro ↔ Patrick de LuccaOyuncu değişikliği
- 81'Dadá BelmonteVAR: gol onaylandı
- 80'Gol Dadá Belmonte 2–1Asist: Pedro Castro
- Lucas Rodrigues ↔ Adilson dos Anjos OliveiraOyuncu değişikliği80'
- Gol Carlos Eduardo Amaral Pereira de Castro 2–076'
- 71'Mikael ↔ Douglas BaggioOyuncu değişikliği
- 71'Daniel Sampaio Simões ↔ Joao Batista da Cruz Santos NetoOyuncu değişikliği
- Luiz FelipeSarı kart69'
- Luiz Felipe Clemente de Almeida ↔ Carlos Eduardo Amaral Pereira de CastroOyuncu değişikliği67'
- Luis Fellipe Campos DoriaSarı kart66'
- Lucas RodriguesSarı kart64'
- 57'Diogo Hereda da Silva ↔ KevinOyuncu değişikliği
- 57'Vinicius Barata ↔ Thiago Fernandes RodriguesOyuncu değişikliği
- Lucas Ribeiro ↔ Ramon MenezesOyuncu değişikliği56'
- Lucas Lima ↔ Jean CarlosOyuncu değişikliği56'
- Nicolas Vichiatto Da Silva ↔ Rodrigo SoaresOyuncu değişikliği45'
- Gol Djalma Silva 1–0Asist: João Paulo Ferreira Lourenço42'
- Filipe MachadoSarı kart23'
- 8'Diogo Hereda da SilvaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %33 6/18 |
| Beraberlik | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (38 gol) | 1,00 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (41 gol) | 1,00 (18 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (54 gol) | 1,17 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (51 gol) | 1,72 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 14/36 | %33 6/18 |
| 1,5 Üst | %67 24/36 | %56 10/18 |
| 2,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %17 6/36 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 3,5 Üst | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %22 8/36 | %22 4/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %77 27/35 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %74 26/35 | %83 15/18 |
| 9,5 Üst | %57 20/35 | %72 13/18 |
| 10,5 Üst | %51 18/35 | %61 11/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %56 20/36 | %61 11/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %56 10/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %56 20/36 | %56 10/18 |
| 4,5 Üst | %39 14/36 | %33 6/18 |
| 5,5 Üst | %33 12/36 | %28 5/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %42 15/36 | %44 8/18 |
| 5,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 7,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %47 17/36 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %28 10/36 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 12/36 | %28 5/18 |
| Berabere | %42 15/36 | %39 7/18 |
| Geride | %25 9/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 17/36 | %44 8/18 |
| Berabere | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Geride | %28 10/36 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Goias GO (36 maç)
Crb Al (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Goias GO (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 10 |
| 76-90 | 10 | 10 |
Crb Al (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 8 | 3 |
| 31-45 | 13 | 11 |
| 46-60 | 11 | 6 |
| 61-75 | 4 | 9 |
| 76-90 | 8 | 16 |
Kartlar
Goias GO
Sarı 80 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 2,2)
Crb Al
Sarı 70 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Goias GO: iç saha, 18 maç · Crb Al: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Goias GO – Crb Al ilk 11'ler
Goias GO · 4-2-3-1
- 23TadeuK
- 54Djalma SilvaD42' gol 42. dk
- 3Luiz FelipeD69' sarı kart 69. dk
- 14Lucas RibeiroD56' oyundan çıktı 56. dk
- 6NicolasD45' oyundan çıktı 45. dk
- 97LourençoO42' asist 42. dk
- 5Filipe MachadoO23' sarı kart 23. dk
- 10Lucas LimaO56' oyundan çıktı 56. dk
- 35LuquinhasO64' sarı kart 64. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 40KaduO
- 11Felipe ClementeF67' oyundan çıktı 67. dk
- 2Rodrigo SoaresD45' oyuna girdi 45. dk
- 18CaduF67' oyuna girdi 67. dk76' gol 76. dk
- 55Guilherme BaldóriaO
- 25Luis FellipeD66' sarı kart 66. dk
- 66Danilo CunhaD
- 17Pedro JunqueiraF
- 4Ramon MenezesD56' oyuna girdi 56. dk
- 1Thiago RodriguesK
- 27Wellington RatoO
- 8JuninhoO80' oyuna girdi 80. dk
- 77HalerrandrioF
- 21Jean Carlos Alves FerreiraO56' oyuna girdi 56. dk
Teknik direktör: Mozart
Crb Al · 4-1-4-1
- 1Vitor CaetanoK
- 32HeredaD8' sarı kart 8. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 22BressanD
- 33LynconD
- 6ReversonD
- 21Pedro CastroO80' asist 80. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 20Vinicius BarataO57' oyundan çıktı 57. dk
- 8CrystopherO
- 10DanielO71' oyundan çıktı 71. dk
- 97Dadá BelmonteO80' gol 80. dk
- 28MikaelF71' oyundan çıktı 71. dk
- 99SaymomF
- 12MatheusK
- 17ThiaguinhoF57' oyuna girdi 57. dk
- 16MayconD
- 27Fábio AlemãoD
- 9João NetoF71' oyuna girdi 71. dk
- 18GeovaneO
- 45De LuccaO82' oyuna girdi 82. dk
- 7Douglas BaggioF71' oyuna girdi 71. dk
- 95Ygor CatatauF
- 2KevinD57' oyuna girdi 57. dk
- 44HenriD
Teknik direktör: Fábio Matias
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Goias için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta CRB 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Goias 5 – CRB 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Temmuz 2026, CRB 2-2 Goias.
- Sıralama
- 9. (52 p) – 6. (55 p)
- Form (son 5)
- GBGGM – GMBGM
- H2H (G-B-M)
- 5-3-4 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %35 – %59
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %53
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 3,07 – 2,52
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Goias iç saha 17 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,00 gol yedi; CRB dış saha 17 maçta 1,18 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Goias %35, CRB %59. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Goias %29, CRB %53. İlk yarıyı önde kapatma: Goias 4/17, CRB 8/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Goias 5,9, CRB 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Goias 2,7, CRB 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,07, 2 – 2,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %41; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 3 Kasım 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
