Crb Al 2-1 Londrina PR: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Crb Al 2–1 Londrina PR (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 39–13, isabetli şut 18–3, topa sahip olma %55–%45, korner 9–4.
Maç özeti
Crb Al – Londrina PR maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Crystopher 33', Daniel Sampaio Simões 39' (Crb Al); Igor Ruan Sousa dos Santos 64' (Londrina PR). xG: Crb Al 2,6 – 1,6 Londrina PR.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Crb Al: Fábio Matias · Londrina PR: Hugo Chacon
Maç akışı
Crb Al üstte · Londrina PR altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol: Crystopher (Crb Al)
- 39' gol: Daniel Sampaio Simões (Crb Al)
- 43' sarı kart: Heron (Londrina PR)
- 45' sarı kart: Wallace Reis da Silva (Londrina PR)
- 45' oyuncu değişikliği: Guilherme Maciel Dantas ↔ Lucas Marques (Londrina PR)
- 64' gol: Igor Ruan Sousa dos Santos (Londrina PR)
- 65' oyuncu değişikliği: Victor Hugo de Faria Mota ↔ Joao Coni (Londrina PR)
- 67' oyuncu değişikliği: Thiago Fernandes Rodrigues ↔ Vinicius Barata (Crb Al)
- 72' oyuncu değişikliği: Lucas Lovat ↔ Reverson Paiva (Crb Al)
- 73' oyuncu değişikliği: Joao Batista da Cruz Santos Neto ↔ Ygor Catatau (Crb Al)
- 73' oyuncu değişikliği: Daniel Sampaio Simões ↔ Geovane (Crb Al)
- 81' oyuncu değişikliği: Tárik Michel Kedes Boschetti ↔ Pablo Dyego (Londrina PR)
- 82' oyuncu değişikliği: Herbert Mateus Almeida De Oliveira ↔ Gilberto (Londrina PR)
- 85' oyuncu değişikliği: Pedro Castro ↔ Patrick de Lucca (Crb Al)
- 90' oyuncu değişikliği: Geovane Santana Meurer ↔ Guilherme Cachoeira Silveira (Londrina PR)
Maç olayları
- Crb AlLondrina PR
- 90'Geovane Santana Meurer ↔ Guilherme Cachoeira SilveiraOyuncu değişikliği
- Pedro Castro ↔ Patrick de LuccaOyuncu değişikliği85'
- 82'Herbert Mateus Almeida De Oliveira ↔ GilbertoOyuncu değişikliği
- 81'Tárik Michel Kedes Boschetti ↔ Pablo DyegoOyuncu değişikliği
- Joao Batista da Cruz Santos Neto ↔ Ygor CatatauOyuncu değişikliği73'
- Daniel Sampaio Simões ↔ GeovaneOyuncu değişikliği73'
- Lucas Lovat ↔ Reverson PaivaOyuncu değişikliği72'
- Thiago Fernandes Rodrigues ↔ Vinicius BarataOyuncu değişikliği67'
- 65'Victor Hugo de Faria Mota ↔ Joao ConiOyuncu değişikliği
- 64'Gol Igor Ruan Sousa dos Santos 2–1
- 45'Wallace Reis da SilvaSarı kart
- 45'Guilherme Maciel Dantas ↔ Lucas MarquesOyuncu değişikliği
- 43'HeronSarı kart
- Gol Daniel Sampaio Simões 2–0Asist: Crystopher39'
- Gol Crystopher 1–0Asist: Daniel Sampaio Simões33'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %19 7/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Beraberlik | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Mağlubiyet | %57 21/37 | %68 13/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (54 gol) | 1,83 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (51 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (45 gol) | 1,05 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (58 gol) | 1,84 (35 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %64 23/36 | %67 12/18 |
| 3,5 Üst | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %63 12/19 |
| 1,5 Üst | %76 28/37 | %84 16/19 |
| 2,5 Üst | %65 24/37 | %74 14/19 |
| 3,5 Üst | %32 12/37 | %26 5/19 |
| Gol yememe | %22 8/37 | %0 0/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %56 20/36 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %44 8/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %86 32/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %86 32/37 | %79 15/19 |
| 9,5 Üst | %76 28/37 | %58 11/19 |
| 10,5 Üst | %54 20/37 | %53 10/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 4,5 Üst | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 5,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %78 29/37 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %59 22/37 | %58 11/19 |
| 4,5 Üst | %41 15/37 | %47 9/19 |
| 5,5 Üst | %30 11/37 | %37 7/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %78 29/37 | %84 16/19 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %74 14/19 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %42 8/19 |
| 9,5 Üst | %19 7/37 | %26 5/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 17/36 | %50 9/18 |
| Berabere | %25 9/36 | %33 6/18 |
| Geride | %28 10/36 | %17 3/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %11 2/19 |
| Berabere | %35 13/37 | %21 4/19 |
| Geride | %49 18/37 | %68 13/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Crb Al (36 maç)
Londrina PR (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Crb Al (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 8 | 3 |
| 31-45 | 13 | 11 |
| 46-60 | 11 | 6 |
| 61-75 | 4 | 9 |
| 76-90 | 8 | 16 |
Londrina PR (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 6 | 15 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 12 | 10 |
Kartlar
Crb Al
Sarı 70 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 1,9)
Londrina PR
Sarı 89 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Crb Al: iç saha, 18 maç · Londrina PR: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Crb Al – Londrina PR ilk 11'ler
Crb Al · 4-1-4-1
- 1Vitor CaetanoK
- 32HeredaD
- 22BressanD
- 33LynconD
- 36Lucas LovatD72' oyundan çıktı 72. dk
- 21Pedro CastroO85' oyundan çıktı 85. dk
- 17ThiaguinhoO67' oyundan çıktı 67. dk
- 8CrystopherO33' gol 33. dk39' asist 39. dk
- 10DanielO33' asist 33. dk39' gol 39. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 97Dadá BelmonteO
- 9João NetoF73' oyundan çıktı 73. dk
- 45De LuccaO85' oyuna girdi 85. dk
- 7Douglas BaggioF
- 26EstevãoO
- 27Fábio AlemãoD
- 18GeovaneO73' oyuna girdi 73. dk
- 44HenriD
- 99SaymomF
- 2KevinD
- 12MatheusK
- 6ReversonD72' oyuna girdi 72. dk
- 20Vinicius BarataF67' oyuna girdi 67. dk
- 95Ygor CatatauF73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: Fábio Matias
Londrina PR · 4-1-4-1
- 1LuanK
- 75Kauê LeonardoD
- 44Caio RodriguesD
- 4WallaceD45' sarı kart 45. dk
- 34HeronD43' sarı kart 43. dk
- 5TárikO81' oyundan çıktı 81. dk
- 7Victor HugoO65' oyundan çıktı 65. dk
- 38Geovane MeurerO90' oyundan çıktı 90. dk
- 77Guilherme DantasO45' oyundan çıktı 45. dk
- 28HerbertO82' oyundan çıktı 82. dk
- 99Igor BahiaF64' gol 64. dk
- 2Nino ParaíbaD
- 11Pablo DyegoF81' oyuna girdi 81. dk
- 33KevynD
- 17João ConiF65' oyuna girdi 65. dk
- 18Guilherme CachoeiraF90' oyuna girdi 90. dk
- 9GilbertoF82' oyuna girdi 82. dk
- 15Gabriel LacerdaD
- 22ArturD
- 13André Dhominique Queiroz Santiago da SilvaD
- 8Lucas MarquesO45' oyuna girdi 45. dk
- 30Mauricio KozlinskiK
Teknik direktör: Hugo Chacon
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta CRB 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Londrina 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-8).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler CRB 6 – Londrina 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Temmuz 2026, Londrina 5-0 CRB.
- Sıralama
- 8. (52 p) – 18. (32 p)
- Form (son 5)
- MBGMG – GBMMM
- H2H (G-B-M)
- 6-2-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %65 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %59 – %65
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 4,57 – 6,83
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
CRB iç saha 17 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,12 gol yedi; Londrina dış saha 17 maçta 1,12 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CRB %65, Londrina %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CRB %59, Londrina %65. İlk yarıyı önde kapatma: CRB 8/17, Londrina 2/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): CRB 6,1, Londrina 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: CRB 1,9, Londrina 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 4,57, 2 – 6,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
