Japonya · J1 League · 14. hafta

Nagoya 0-2 Kyoto Sanga: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NagoyaKorner 4Sarı kart 2Kırmızı kart 0
Skor 0–2 MS İY 0–1
Kyoto SangaKorner 1Sarı kart 2Kırmızı kart 0

Nagoya 0–2 Kyoto Sanga (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 12–13, isabetli şut 3–6, topa sahip olma %68–%32, korner 4–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Nagoya – Kyoto Sanga maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Alex Souza 43', Sung-jun Yoon 52' (Kyoto Sanga). xG: Nagoya 0,8 – 0,8 Kyoto Sanga.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Toyota Stadyumu, Toyota
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Nagoya: Michael Petrovic · Kyoto Sanga: R. Popović

Maç akışı

Nagoya üstteKyoto Sanga altta

0'45'90' 40' sarı kart: Alex Souza (Kyoto Sanga)43' gol: Alex Souza (Kyoto Sanga)⚽45' oyuncu değişikliği: Tomoki Takamine ↔ Mateus (Nagoya)↔45+5' sarı kart: Hisashi Appiah Tawiah (Kyoto Sanga)52' gol: Sung-jun Yoon (Kyoto Sanga)⚽58' oyuncu değişikliği: Alex Souza ↔ Takumi Kato (Kyoto Sanga)↔61' oyuncu değişikliği: Yuya Yamagishi ↔ Hidemasa Koda (Nagoya)↔67' oyuncu değişikliği: Takuya Uchida ↔ Tsukasa Morishima (Nagoya)↔78' oyuncu değişikliği: Yota Sato ↔ Yuki Nogami (Nagoya)↔82' sarı kart: Tsukasa Morishima (Nagoya)90' oyuncu değişikliği: Takumi Kato ↔ Masaya Okugawa (Kyoto Sanga)↔90' oyuncu değişikliği: Shimpei Fukuoka ↔ Hiroto Morooka (Kyoto Sanga)↔90' oyuncu değişikliği: Haruki Arai ↔ Shun Nagasawa (Kyoto Sanga)↔90+1' oyuncu değişikliği: Sung-jun Yoon ↔ Ryuma Nakano (Kyoto Sanga)↔90+4' sarı kart: Mateus (Nagoya)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %58 · 4 şut · 0,1
  2. 16–30'Dengeli · 1 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dengeli · 6 şut · 0,4
  4. 46–60'Dep %72 · 3 şut · 0,2
  5. 61–75'Ev %81 · 2 şut · 0,2
  6. 76–90+'Ev %62 · 3 şut · 0,2

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Nagoya, Dep = Kyoto Sanga.

Maç olayları

  1. NagoyaKyoto Sanga
  2. MateusSarı kart90+4'
  3. 90+1'Sung-jun Yoon ↔ Ryuma NakanoOyuncu değişikliği
  4. 90'Haruki Arai ↔ Shun NagasawaOyuncu değişikliği
  5. 90'Shimpei Fukuoka ↔ Hiroto MorookaOyuncu değişikliği
  6. 90'Takumi Kato ↔ Masaya OkugawaOyuncu değişikliği
  7. Tsukasa MorishimaSarı kart82'
  8. Yota Sato ↔ Yuki NogamiOyuncu değişikliği78'
  9. Takuya Uchida ↔ Tsukasa MorishimaOyuncu değişikliği67'
  10. Yuya Yamagishi ↔ Hidemasa KodaOyuncu değişikliği61'
  11. 58'Alex Souza ↔ Takumi KatoOyuncu değişikliği
  12. 52'Gol Sung-jun Yoon 0–2Asist: Hedhe Halls
  13. 45+5'Hisashi Appiah TawiahSarı kart
  14. Tomoki Takamine ↔ MateusOyuncu değişikliği45'
  15. 43'Gol Alex Souza 0–1Asist: Rafael Papagaio
  16. 40'Alex SouzaSarı kart
Maç özeti

Ev sahibi

Nagoya

11. sıra · 14 puan

GBBMM

Deplasman

Kyoto Sanga

16. sıra · 10 puan

BBGGB

Nagoya iç sahada (7 maç) · Kyoto Sanga deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,14 Gol atma maç başı 1,25
1,43 Gol yeme maç başı 1,62
%0 Gol yememe maçların %13
%71 KG Var maçların %63
%43 2.5 Üst maçların %63

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 14 maç (2017'den beri)

4 Nagoya6 berabere4 Kyoto Sanga

  • Nagoya Grampus iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Kyoto Sanga deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Nagoya Grampus, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Nagoya

Kyoto Sanga

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

NagoyaKyoto Sanga
68%Topa sahip olma32%
0,81Beklenen gol (xG)0,83
12Toplam şut13
3İsabetli şut6
6İsabetsiz şut3
3Engellenen şut4
5Ceza sahası içi şut6
7Ceza sahası dışı şut7
4Korner1
2Ofsayt2
15Faul17
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
4Kurtarış3
615Pas298
504İsabetli pas196
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%14 2/14%29 2/7
Mağlubiyet%57 8/14%43 3/7
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%29 4/14%25 2/8
Beraberlik%29 4/14%38 3/8
Mağlubiyet%43 6/14%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,41 düşük1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek1,43 (10 gol)
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,36 (19 gol)ligde 10. · lig ortalamasında1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%71 5/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%57 8/14ligde 11. · lig ortalamasında%43 3/7
3,5 Üst%29 4/14%29 2/7
Gol yememe%0 0/14%0 0/7
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%63 5/8
1,5 Üst%93 13/14%100 8/8
2,5 Üst%64 9/14ligde 6.–8. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%63 5/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%14 2/14%13 1/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,99,7
7,5 Üst%50 7/14%57 4/7
8,5 Üst%43 6/14%43 3/7
9,5 Üst%36 5/14%43 3/7
10,5 Üst%21 3/14%29 2/7
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)9,18,5
7,5 Üst%57 8/14%50 4/8
8,5 Üst%50 7/14%50 4/8
9,5 Üst%50 7/14%50 4/8
10,5 Üst%43 6/14%38 3/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart3,43,7
2,5 Üst%71 10/14%86 6/7
3,5 Üst%43 6/14%57 4/7
4,5 Üst%21 3/14%29 2/7
5,5 Üst%7 1/14%0 0/7
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
Maç başı kart3,33,4
2,5 Üst%71 10/14%88 7/8
3,5 Üst%43 6/14%38 3/8
4,5 Üst%21 3/14%13 1/8
5,5 Üst%7 1/14%0 0/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut8,69,9
6,5 Üst%79 11/14%71 5/7
7,5 Üst%50 7/14%57 4/7
8,5 Üst%36 5/14%57 4/7
9,5 Üst%29 4/14%43 3/7
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut9,48,6
6,5 Üst%93 13/14%88 7/8
7,5 Üst%79 11/14%75 6/8
8,5 Üst%71 10/14%63 5/8
9,5 Üst%43 6/14%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nagoya
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%14 2/14%14 1/7
Berabere%43 6/14%29 2/7
Geride%43 6/14%57 4/7
Kyoto Sanga
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%36 5/14%13 1/8
Berabere%43 6/14%63 5/8
Geride%21 3/14%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nagoya (14 maç)

1/111/X11/20X/13X/X0X/232/102/X12/25

Kyoto Sanga (14 maç)

1/131/X11/21X/11X/X2X/232/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nagoya (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 0 2
31-45 2 6
46-60 0 6
61-75 3 2
76-90 5 4

Kyoto Sanga (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 2
31-45 4 4
46-60 4 2
61-75 1 8
76-90 4 5

Kartlar

Nagoya

Sarı 16 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)

Kyoto Sanga

Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Nagoya: iç saha, 7 maç · Kyoto Sanga: dış saha, 8 maç

NagoyaKyoto Sanga
%61,9Topa sahip olma%44,6
1,68Beklenen gol (xG)1,09
16,3Toplam şut11,6
5,1İsabetli şut4,0
11,3Ceza sahası içi şut6,8
6,0Korner2,9
526Pas368
%84Pas isabeti%71
3,1Kurtarış3,0
10,6Faul13,4
2,7Ofsayt1,5
1,1Sarı kart1,9
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,52Rakibin xG'si1,81
12,0Rakibin şutu16,0
4,7Rakibin isabetli şutu4,6
3,7Rakibin korneri5,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Nagoya – Kyoto Sanga ilk 11'ler

Nagoya · 3-4-2-1

  1. 1D. SchmidtK
  2. 70T. HaraD
  3. 13H. FujiiD
  4. 3Y. SatoD78' oyundan çıktı 78. dk
  5. 7R. IzumiO
  6. 15S. InagakiO
  7. 31T. TakamineO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 27K. NakayamaO
  9. 17T. UchidaO67' oyundan çıktı 67. dk
  10. 22Y. KimuraO
  11. 11Y. YamagishiF61' oyundan çıktı 61. dk
Yedekler
  • 19H. KodaO61' oyuna girdi 61. dk
  • 58T. KoyamatsuO
  • 10MateusF45' oyuna girdi 45. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
  • 14T. MorishimaO67' oyuna girdi 67. dk82' sarı kart 82. dk
  • 2Y. NogamiD78' oyuna girdi 78. dk
  • 41M. OnoO
  • 35A. PisanoK
  • 30S. SugiuraF
  • 55S. TokumotoD

Teknik direktör: Michael Petrovic

Kyoto Sanga · 3-4-2-1

  1. 90HallsK52' asist 52. dk
  2. 5H. TawiahD45+5' sarı kart 45+5. dk
  3. 50Y. SuzukiD
  4. 62T. ShichiD
  5. 25Yoon Sung-JunO52' gol 52. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
  6. 10S. FukuokaO90' oyundan çıktı 90. dk
  7. 6João PedroO
  8. 44K. SatoO
  9. 17Alex NeguebaO40' sarı kart 40. dk43' gol 43. dk58' oyundan çıktı 58. dk
  10. 77H. AraiO90' oyundan çıktı 90. dk
  11. 9Rafael EliasF43' asist 43. dk
Yedekler
  • 43WevertonD
  • 1G. OtaK
  • 7M. OkugawaO90' oyuna girdi 90. dk
  • 48R. NakanoO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
  • 93S. NagasawaF90' oyuna girdi 90. dk
  • 24H. MorookaO90' oyuna girdi 90. dk
  • 23T. KatoF58' oyuna girdi 58. dk90' oyundan çıktı 90. dk
  • 99F. HondaO
  • 16T. HiraokaO

Teknik direktör: R. Popović

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Nagoya

11. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBMM

  1. 31.10 Vissel Kobe 3–1 Nagoya M
  2. 28.10 Nagoya 1–2 Urawa M
  3. 25.10 Nagoya 1–1 Yokohama F. Marinos B
  4. 21.10 Nagoya 1–1 Cerezo Osaka B
  5. 17.10 Kashiwa Reysol 1–3 Nagoya G
Deplasman

Kyoto Sanga

16. sıra · 10 puan · 12 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGB

  1. 03.11 Công An Nhân Dân 0–0 Kyoto Sanga B
  2. 31.10 Kyoto Sanga 2–0 Shimizu S-pulse G
  3. 27.10 Kyoto Sanga 5–2 Newcastle Jets G
  4. 24.10 Gamba Osaka 2–2 Kyoto Sanga B
  5. 21.10 Kyoto Sanga 2–2 Kashima B

Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Nagoya ile Kyoto Sanga, J1 League (Japonya) 14. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (14 puan), konuk ekip 16. sırada (10 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Nagoya 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8). Kyoto Sanga için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 11, yenilen 6.

Sıralama
11. (14 p) – 16. (10 p)
Form (son 5)
MMBBG – BGGBB
H2H (G-B-M)
4-6-4 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %71
Korner ort. (maç)
9,8
iddaa MS 1-0-2
1,67 – 3,46 – 3,77
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Nagoya 4, Kyoto Sanga 4 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Nagoya 3-0 Kyoto Sanga.

Gol istatistikleri

Nagoya iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,33 gol yedi; Kyoto Sanga dış saha 7 maçta 1,14 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nagoya %83, Kyoto Sanga %71. İlk yarıyı önde kapatma: Nagoya 1/6, Kyoto Sanga 0/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Nagoya 6,3, Kyoto Sanga 3,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Nagoya 1,0, Kyoto Sanga 1,9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,46, 2 – 3,77. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %77; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J1 League puan durumu · J-League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Machida Zelvia 12831 3010 +2027 MGGGB
2FC Tokyo 12831 278 +1927 GGGBG
3Sanfrecce Hiroshima 12822 2910 +1926 GGGMG
4Kashiwa Reysol 12813 2519 +625 GGMBG
5Vissel Kobe 12723 1811 +723 GMGMB
6Kawasaki Frontale 12642 2518 +722 BMGGG
7Urawa 12705 2123 -221 GMGGG
8Kashima 12624 2521 +420 BGGBM
9Yokohama F. Marinos 12462 1612 +418 GBBBB
10Fagiano Okayama 12516 1517 -216 MMMGM
11Nagoya Grampus 12426 1418 -414 MGGBB
12Cerezo Osaka 12354 1219 -714 BBMBB
13Shimizu S-pulse 12426 1020 -1014 GGBMM
14V-varen Nagasaki 12336 1519 -412 BBMGM
15Gamba Osaka 12255 1421 -711 MMBGB
16Kyoto Sanga 12246 1523 -810 GMMBB
17Mito Hollyhock 12237 1222 -109 MMMMM
18Tokyo Verdy 12156 921 -128 MMMBG
19Avispa Fukuoka 12219 1321 -87 MGMMM
20JEF United Chiba 12147 1224 -127 MBBMB
#TakımOGBMAYAVP
1Sanfrecce Hiroshima 6510 202 +1816
2FC Tokyo 7511 155 +1016
3Kawasaki Frontale 7421 1712 +514
4Kashima 6402 117 +412
5Cerezo Osaka 7331 97 +212
6Urawa 6402 1211 +112
7V-varen Nagasaki 6321 117 +411
8Vissel Kobe 5320 84 +411
9Machida Zelvia 5311 117 +410
10Fagiano Okayama 6312 77 010
11Kashiwa Reysol 5302 1110 +19
12Yokohama F. Marinos 5221 97 +28
13Nagoya Grampus 6222 88 08
14Shimizu S-pulse 7223 611 -58
15Avispa Fukuoka 7214 99 07
16Mito Hollyhock 6123 78 -15
17Gamba Osaka 5122 68 -25
18JEF United Chiba 5122 47 -35
19Tokyo Verdy 8125 616 -105
20Kyoto Sanga 5113 710 -34
#TakımOGBMAYAVP
1Machida Zelvia 7520 193 +1617
2Kashiwa Reysol 7511 149 +516
3Vissel Kobe 7403 107 +312
4FC Tokyo 5320 123 +911
5Yokohama F. Marinos 7241 75 +210
6Sanfrecce Hiroshima 6312 98 +110
7Urawa 6303 912 -39
8Kawasaki Frontale 5221 86 +28
9Kashima 6222 1414 08
10Fagiano Okayama 6204 810 -26
11Nagoya Grampus 6204 610 -46
12Gamba Osaka 7133 813 -56
13Kyoto Sanga 7133 813 -56
14Shimizu S-pulse 5203 49 -56
15Mito Hollyhock 6114 514 -94
16Tokyo Verdy 4031 35 -23
17JEF United Chiba 7025 817 -92
18Cerezo Osaka 5023 312 -92
19V-varen Nagasaki 6015 412 -81
20Avispa Fukuoka 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Nagoya1,67
X · Beraberlik3,46
2 · Kyoto Sanga3,77

2,5 Alt / Üst

Alt1,94
Üst1,58

Karşılıklı gol

Var1,54
Yok2,00
Tüm marketler (26)

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,8003,5821,75

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,88Yok1,12

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,291 ve Yok3,170 ve Var4,380 ve Yok13,752 ve Var6,862 ve Yok7,72

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,31

1. Yarı Sonucu

12,1902,1924,21

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,89Eşit3,422.1,95

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,77

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet4,91Hayır1,06

Alt/Üst 3.5

Alt1,32Üst2,55

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,42Üst2,23

2. Yarı Sonucu

12,0302,5623,72

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,660 ve Alt4,722 ve Alt9,131 ve Üst2,480 ve Üst11,102 ve Üst6,04

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,92Üst1,58

Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,160 ve 21,77

Alt/Üst 1.5

Alt3,93Üst1,12

1. Yarı / Maç Sonucu

1/12,501/013,701/236,000/14,730/05,450/28,742/123,252/014,852/26,45

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,11Üst ve Var1,89Alt ve Yok2,56Üst ve Yok8,04

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var13,201 ve Yok2,510 ve Var6,950 ve Yok3,022 ve Var24,152 ve Yok4,85

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,101 ve 21,430 ve 21,43

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,85Üst1,64

Toplam Gol

0-1 gol3,892-3 gol1,884-5 gol3,206+ gol10,65

Tek / Çift

Tek1,79Çift1,69

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,05Üst1,22

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet14,70Hayır–

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,75Üst1,63

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,67Üst1,71

Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar