Kashiwa 1-3 Nagoya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kashiwa 1–3 Nagoya (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 14–9, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %59–%41, korner 7–2.
Maç özeti
Kashiwa – Nagoya maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Keita Endo 23' (Kashiwa); Takuya Uchida 6', Yudai Kimura 36', Yuya Yamagishi 79' (Nagoya). xG: Kashiwa 1,0 – 1,1 Nagoya.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kashiwa: Ricardo Rodríguez · Nagoya: Michael Petrovic
Maç akışı
Kashiwa üstte · Nagoya altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Takuya Uchida (Nagoya)
- 13' oyuncu değişikliği: Tomoya Wakahara ↔ Kengo Nagai (Kashiwa)
- 16' sarı kart: Yoshio Koizumi (Kashiwa)
- 23' gol: Keita Endo (Kashiwa)
- 36' gol: Yudai Kimura (Nagoya)
- 45' oyuncu değişikliği: Hinata Yamauchi ↔ Yusuke Segawa (Kashiwa)
- 45' oyuncu değişikliği: Sachiro Toshima ↔ Wataru Harada (Kashiwa)
- 52' sarı kart: Daiki Sugioka (Kashiwa)
- 57' oyuncu değişikliği: Kensuke Nagai ↔ Hidemasa Koda (Nagoya)
- 63' oyuncu değişikliği: Yudai Kimura ↔ Yuya Yamagishi (Nagoya)
- 68' oyuncu değişikliği: Keita Endo ↔ Kenshin Yuba (Kashiwa)
- 68' oyuncu değişikliği: Yudai Konishi ↔ Riki Harakawa (Kashiwa)
- 73' oyuncu değişikliği: Shota Fujio ↔ Mao Hosoya (Kashiwa)
- 77' oyuncu değişikliği: Tsukasa Morishima ↔ Masahito Ono (Nagoya)
- 77' oyuncu değişikliği: Yuki Nogami ↔ Tomoya Koyamatsu (Nagoya)
- 77' oyuncu değişikliği: Ryuji Izumi ↔ Shuhei Tokumoto (Nagoya)
- 79' gol: Yuya Yamagishi (Nagoya)
- 86' oyuncu değişikliği: Tomoki Takamine ↔ Yota Sato (Nagoya)
Maç olayları
- KashiwaNagoya
- 86'Tomoki Takamine ↔ Yota SatoOyuncu değişikliği
- 79'Gol Yuya Yamagishi 1–3Asist: Hidemasa Koda
- 77'Tsukasa Morishima ↔ Masahito OnoOyuncu değişikliği
- 77'Yuki Nogami ↔ Tomoya KoyamatsuOyuncu değişikliği
- 77'Ryuji Izumi ↔ Shuhei TokumotoOyuncu değişikliği
- Shota Fujio ↔ Mao HosoyaOyuncu değişikliği73'
- Keita Endo ↔ Kenshin YubaOyuncu değişikliği68'
- Yudai Konishi ↔ Riki HarakawaOyuncu değişikliği68'
- 63'Yudai Kimura ↔ Yuya YamagishiOyuncu değişikliği
- 57'Kensuke Nagai ↔ Hidemasa KodaOyuncu değişikliği
- Daiki SugiokaSarı kart52'
- Hinata Yamauchi ↔ Yusuke SegawaOyuncu değişikliği45'
- Sachiro Toshima ↔ Wataru HaradaOyuncu değişikliği45'
- 36'Gol Yudai Kimura 1–2Asist: Kensuke Nagai
- Gol Keita Endo 1–1Asist: Shota Fujio23'
- Yoshio KoizumiSarı kart16'
- Tomoya Wakahara ↔ Kengo NagaiOyuncu değişikliği13'
- 6'Gol Takuya Uchida 0–1Asist: Yudai Kimura
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,21 (31 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 11. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,4 | 1,9 |
| 2,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kashiwa (14 maç)
Nagoya (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kashiwa (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Nagoya (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Kashiwa
Sarı 20 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Nagoya
Sarı 16 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kashiwa: iç saha, 7 maç · Nagoya: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kashiwa – Nagoya ilk 11'ler
Kashiwa · 3-4-2-1
- 77T. WakaharaK13' oyundan çıktı 13. dk
- 28S. ToshimaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4T. KogaD
- 26D. SugiokaD52' sarı kart 52. dk
- 24T. KuboO
- 21Y. KonishiO68' oyundan çıktı 68. dk
- 39N. NakagawaO
- 5K. EndoO23' gol 23. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 8Y. KoizumiO16' sarı kart 16. dk
- 87H. YamauchiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 15S. FujioF23' asist 23. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 20Y. SegawaO45' oyuna girdi 45. dk
- 44K. YubaO68' oyuna girdi 68. dk
- 30Shusuke FuruyaO
- 42W. HaradaD45' oyuna girdi 45. dk
- 40R. HarakawaO68' oyuna girdi 68. dk
- 9M. HosoyaF73' oyuna girdi 73. dk
- 2H. MitsumaruD
- 29K. NagaiK13' oyuna girdi 13. dk
- 19H. NakamaO
Teknik direktör: Ricardo Rodríguez
Nagoya · 3-4-2-1
- 1D. SchmidtK
- 70T. HaraD
- 13H. FujiiD
- 31T. TakamineD86' oyundan çıktı 86. dk
- 17T. UchidaO6' gol 6. dk
- 15S. InagakiO
- 14T. MorishimaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 7R. IzumiO77' oyundan çıktı 77. dk
- 2Y. NogamiO77' oyundan çıktı 77. dk
- 22Y. KimuraO6' asist 6. dk36' gol 36. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 18K. NagaiF36' asist 36. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 58T. KoyamatsuO77' oyuna girdi 77. dk
- 10MateusF
- 27K. NakayamaO
- 41M. OnoO77' oyuna girdi 77. dk
- 35A. PisanoK
- 3Y. SatoD86' oyuna girdi 86. dk
- 55S. TokumotoD77' oyuna girdi 77. dk
- 11Y. YamagishiF63' oyuna girdi 63. dk79' gol 79. dk
- 19H. KodaO57' oyuna girdi 57. dk79' asist 79. dk
Teknik direktör: Michael Petrovic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kashiwa son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 22 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Nagoya 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Kashiwa 5, Nagoya 9 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Kasım 2025, Kashiwa 1-0 Nagoya.
- Form (son 5)
- GGGGG – BGGMM
- H2H (G-B-M)
- 5-3-9 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- Korner ort. (maç)
- 6,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,50 – 3,92 – 4,58
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kashiwa iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Nagoya dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kashiwa %75, Nagoya %40. İlk yarıyı önde kapatma: Kashiwa 3/4, Nagoya 0/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Kashiwa 4,2, Nagoya 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 6,9. Maç başına kart: Kashiwa 0,8, Nagoya 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,50, 0 – 3,92, 2 – 4,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 6,9; son 5 maçta toplam 30 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 08:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
