Shimizu 0-1 Tokyo Verdy: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Shimizu 0–1 Tokyo Verdy (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–6, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %59–%41, korner 10–3.
Paylaş
Maç özeti
Shimizu – Tokyo Verdy maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Issei Kumatoriya 72' (Tokyo Verdy). xG: Shimizu 0,4 – 0,5 Tokyo Verdy.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- IAI Stadyumu Nihondaira, Shizuoka
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Shimizu: T. Yoshida · Tokyo Verdy: N. Soma
Maç akışı
Shimizu üstteTokyo Verdy altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %79 · 2 şut · 0,0
- 16–30'Ev %73 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Dengeli · 3 şut · 0,1
- 46–60'Ev %84 · 3 şut · 0,1
- 61–75'Dep %62 · 1 şut · 0,3
- 76–90+'Ev %83 · 6 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Shimizu, Dep = Tokyo Verdy.
Maç olayları
- ShimizuTokyo Verdy
- CapixabaSarı kart90+2'
- 90+1'Shimon TeranumaSarı kart
- Park Seung-Wook ↔ CapixabaOyuncu değişikliği89'
- 86'Kazunari Ichimi ↔ Shimon TeranumaOyuncu değişikliği
- Kei Koizumi ↔ Won Du-jaeOyuncu değişikliği78'
- 72'Gol Issei Kumatoriya 0–1Asist: Yuta Arai
- Tomoya Fujii ↔ Ryo GermainOyuncu değişikliği69'
- Kenta Inoue ↔ Kai MatsuzakiOyuncu değişikliği69'
- 67'Itsuki Someno ↔ Yuan MatsuhashiOyuncu değişikliği
- Yuji TakahashiSarı kart65'
- 59'Koki Morita ↔ Kai ShibatoOyuncu değişikliği
- 59'Kanya Fujimoto ↔ Issei KumatoriyaOyuncu değişikliği
- Taiki Hirato ↔ Yudai ShimamotoOyuncu değişikliği45'
- 21'Naoki HayashiSarı kart
- 18'Cho Yu-Min ↔ Maaya SakoOyuncu değişikliği
Shimizu iç sahada (8 maç) · Tokyo Verdy deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 6 maç (2023'ten beri)
4 Shimizu1 berabere1 Tokyo Verdy
- Shimizu S-pulse iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Tokyo Verdy deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Shimizu S-pulse, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Shimizu
Tokyo Verdy
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,77 düşük | 0,75 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,50 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,62 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14ligde 18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 1,8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %25 2/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %13 1/8 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 5,2 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %0 0/6 |
| 8,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/6 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %50 7/14 | %63 5/8 |
| Geride | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 7/14 | %50 3/6 |
| Geride | %36 5/14 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Shimizu (14 maç)
Tokyo Verdy (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Shimizu (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Tokyo Verdy (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 8 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Shimizu
Sarı 22 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Tokyo Verdy
Sarı 21 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Shimizu: iç saha, 8 maç · Tokyo Verdy: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Shimizu – Tokyo Verdy ilk 11'ler
Shimizu · 4-2-3-1
- 1Y. OkiK
- 24H. SugaiD
- 3Y. TakahashiD65' sarı kart 65. dk
- 14Park Seung-WookD89' oyundan çıktı 89. dk
- 25Mateus BrunettiD
- 17M. YumibaO
- 37K. KoizumiO78' oyundan çıktı 78. dk
- 8K. InoueO69' oyundan çıktı 69. dk
- 18T. HiratoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 50T. FujiiO69' oyundan çıktı 69. dk
- 9Oh Se-HunF
- 6Won Du-JaeO78' oyuna girdi 78. dk
- 28Y. YoshidaD
- 7CapixabaO89' oyuna girdi 89. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 13R. GermainF69' oyuna girdi 69. dk
- 81K. KozukaO
- 21K. MatsuzakiO69' oyuna girdi 69. dk
- 97R. OhataO
- 47Y. ShimamotoO45' oyuna girdi 45. dk
- 16T. UmedaK
Teknik direktör: T. Yoshida
Tokyo Verdy · 4-4-2
- 1Matheus VidottoK
- 22Y. UchidaD
- 4N. HayashiD21' sarı kart 21. dk
- 96Cho Yu-MinD18' oyundan çıktı 18. dk
- 18S. MizoguchiD
- 19K. FujimotoO59' oyundan çıktı 59. dk
- 10K. MoritaO59' oyundan çıktı 59. dk
- 16R. HirakawaO
- 40Y. AraiO72' asist 72. dk
- 33K. IchimiF86' oyundan çıktı 86. dk
- 9I. SomenoF67' oyundan çıktı 67. dk
- 25I. KumatoriyaF59' oyuna girdi 59. dk72' gol 72. dk
- 7Y. MatsuhashiO67' oyuna girdi 67. dk
- 21Y. NagasawaK
- 29M. SakoD18' oyuna girdi 18. dk
- 2K. ShibatoO59' oyuna girdi 59. dk
- 15K. SuzukiD
- 45S. TeranumaF86' oyuna girdi 86. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 13G. YamadaF
- 14Y. FukudaO
Teknik direktör: N. Soma
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiShimizu
13. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMM
- 31.10 Kyoto Sanga 2–0 Shimizu M
- 24.10 Sanfrecce Hiroshima 4–0 Shimizu M
- 21.10 Shimizu 0–5 Machida Zelvia M
- 17.10 Shimizu 2–2 Gamba Osaka B
- 14.10 Yokohama F. Marinos 2–1 Shimizu M
Tokyo Verdy
18. sıra · 8 puan · 12 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBGG
- 01.11 V-varen Nagasaki 1–2 Tokyo Verdy G
- 24.10 Tokyo Verdy 3–1 Avispa Fukuoka G
- 21.10 Yokohama F. Marinos 2–2 Tokyo Verdy B
- 17.10 Tokyo Verdy 0–4 FC Tokyo M
- 11.10 Tokyo Verdy 0–2 Sanfrecce Hiroshima M
Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
J1 League (Japonya) 14. hafta programında Shimizu – Tokyo Verdy maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 07:00 oynanacak. Sıralamada Shimizu 13., Tokyo Verdy 18.; iki takım arasında 6 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Shimizu 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-15). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tokyo Verdy için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 13. (14 p) – 18. (8 p)
- Form (son 5)
- MMMBM – GGBMM
- H2H (G-B-M)
- 4-1-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,23 – 2,90 – 2,80
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Shimizu 4, Tokyo Verdy 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Ekim 2025, Shimizu 1-0 Tokyo Verdy.
Gol istatistikleri
Shimizu iç saha 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 1,57 gol yedi; Tokyo Verdy dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shimizu %43, Tokyo Verdy %60. İlk yarıyı önde kapatma: Shimizu 1/7, Tokyo Verdy 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Shimizu 4,9, Tokyo Verdy 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Shimizu 1,0, Tokyo Verdy 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,23, 0 – 2,90, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,45, Üst 2,17. Karşılıklı Gol: Var 1,85, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 25 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 06:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 Nagoya 0–2 Kyoto Sanga
- 08:00 Yokohama Marinos 1–1 Fagiano
- 09:00 Fukuoka 1–1 V-Varen
- 09:00 Tokyo 2–0 Kashima
- 10:00 Kashiwa 2–1 Kawasaki Frontale
