Vissel Kobe 3-1 Nagoya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vissel Kobe 3–1 Nagoya (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 10–13, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %55–%45, korner 8–6.
Maç özeti
Vissel Kobe – Nagoya maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Yoshinori Muto 38', Ryuji Izumi (kendi kalesine) 47', Ren Komatsu 90+1' (Vissel Kobe); Kensuke Nagai 2' (Nagoya). xG: Vissel Kobe 1,4 – 1,1 Nagoya.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vissel Kobe: M. Skibbe · Nagoya: Michael Petrovic
Maç akışı
Vissel Kobe üstte · Nagoya altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Kensuke Nagai (Nagoya)
- 21' sarı kart: Tetsushi Yamakawa (Vissel Kobe)
- 38' gol: Yoshinori Muto (Vissel Kobe)
- 45' oyuncu değişikliği: Yuta Goke ↔ Daiju Sasaki (Vissel Kobe)
- 45' oyuncu değişikliği: Katsuya Nagato ↔ Diego Jara Rodrigues (Vissel Kobe)
- 47' kendi kalesine gol: Ryuji Izumi (Vissel Kobe)
- 52' sarı kart: Ryuji Izumi (Nagoya)
- 63' oyuncu değişikliği: Kensuke Nagai ↔ Yuya Yamagishi (Nagoya)
- 78' oyuncu değişikliği: Ryuji Izumi ↔ Hidemasa Koda (Nagoya)
- 78' oyuncu değişikliği: Yuki Nogami ↔ Tsukasa Morishima (Nagoya)
- 90' oyuncu değişikliği: Yuya Osako ↔ Ren Komatsu (Vissel Kobe)
- 90+1' gol: Ren Komatsu (Vissel Kobe)
- 90+7' oyuncu değişikliği: Yoshinori Muto ↔ Jean Patric Lima dos Reis (Vissel Kobe)
Maç olayları
- Vissel KobeNagoya
- Yoshinori Muto ↔ Jean Patric Lima dos ReisOyuncu değişikliği90+7'
- Gol Ren Komatsu 3–1Asist: Yoshinori Muto90+1'
- Yuya Osako ↔ Ren KomatsuOyuncu değişikliği90'
- 78'Ryuji Izumi ↔ Hidemasa KodaOyuncu değişikliği
- 78'Yuki Nogami ↔ Tsukasa MorishimaOyuncu değişikliği
- Diego Jara RodriguesVAR: gol iptal75'
- 64'Yudai KimuraVAR: gol iptal
- 63'Kensuke Nagai ↔ Yuya YamagishiOyuncu değişikliği
- 52'Ryuji IzumiSarı kart
- Kendi kalesine gol Ryuji Izumi 2–1Kendi kalesine47'
- Yuta Goke ↔ Daiju SasakiOyuncu değişikliği45'
- Katsuya Nagato ↔ Diego Jara RodriguesOyuncu değişikliği45'
- Gol Yoshinori Muto 1–1Asist: Erik Nascimento de Lima38'
- Tetsushi YamakawaSarı kart21'
- Yuya OsakoVAR: gol iptal6'
- 2'Gol Kensuke Nagai 0–1Asist: Ryuji Izumi
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 17. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 11. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %62 8/13 | %83 5/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vissel Kobe (13 maç)
Nagoya (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vissel Kobe (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Nagoya (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Vissel Kobe
Sarı 9 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,7)
Nagoya
Sarı 16 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vissel Kobe: iç saha, 6 maç · Nagoya: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vissel Kobe – Nagoya ilk 11'ler
Vissel Kobe · 4-3-3
- 71S. GondaK
- 24G. SakaiD
- 4T. YamakawaD21' sarı kart 21. dk
- 3Matheus ThulerD
- 41K. NagatoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 7Y. IdeguchiO
- 23Yuan IwamotoO
- 5Y. GokeO45' oyundan çıktı 45. dk
- 94ErikF38' asist 38. dk
- 10Y. OsakoF90' oyundan çıktı 90. dk
- 11Y. MutoF38' gol 38. dk90+1' asist 90+1. dk90+7' oyundan çıktı 90+7. dk
- 1D. MaekawaK
- 13D. SasakiF45' oyuna girdi 45. dk
- 16CaetanoD
- 15DiegoD45' oyuna girdi 45. dk
- 2N. IinoD
- 26Jean PatrickF90+7' oyuna girdi 90+7. dk
- 62H. KawabataF
- 29R. KomatsuF90' oyuna girdi 90. dk90+1' gol 90+1. dk
- 25Y. KuwasakiO
Teknik direktör: M. Skibbe
Nagoya · 3-4-2-1
- 1D. SchmidtK
- 13H. FujiiD
- 3Y. SatoD
- 2Y. NogamiD78' oyundan çıktı 78. dk
- 70T. HaraO
- 17T. UchidaO
- 15S. InagakiO
- 27K. NakayamaO
- 7R. IzumiO2' asist 2. dk47' kendi kalesine 47. dk52' sarı kart 52. dk+1
- 22Y. KimuraO
- 18K. NagaiF2' gol 2. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 19H. KodaO78' oyuna girdi 78. dk
- 58T. KoyamatsuO
- 14T. MorishimaO78' oyuna girdi 78. dk
- 41M. OnoO
- 35A. PisanoK
- 30S. SugiuraF
- 55S. TokumotoD
- 11Y. YamagishiF63' oyuna girdi 63. dk
- 33T. KikuchiO
Teknik direktör: Michael Petrovic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vissel Kobe son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Nagoya 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Vissel Kobe 10 – Nagoya 7; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Vissel Kobe 3-2 Nagoya.
- Sıralama
- 5. (23 p) – 11. (14 p)
- Form (son 5)
- GBMGG – MBBGB
- H2H (G-B-M)
- 10-6-7 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,92 – 3,24 – 3,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vissel Kobe iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Nagoya dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vissel Kobe %60, Nagoya %50. İlk yarıyı önde kapatma: Vissel Kobe 1/5, Nagoya 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vissel Kobe 4,6, Nagoya 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,9. Maç başına kart: Vissel Kobe 0,6, Nagoya 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 3,24, 2 – 3,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 7,9; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 16:33 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 Fagiano Okayama 0–4 Tokyo
- 08:00 Kyoto Sanga 2–0 Shimizu
- 08:00 M Hollyhock 0–3 Sanfrecce Hiroshima
- 09:00 Kashima 4–1 Cerezo Osaka
- 10:00 Kashiwa 4–0 Urawa Red
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
