Nagoya 1-1 Yokohama Marinos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nagoya 1–1 Yokohama Marinos (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 19–11, isabetli şut 7–7, topa sahip olma %54–%46, korner 7–3.
Maç özeti
Nagoya – Yokohama Marinos maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Yuya Yamagishi 74' (Nagoya); Jordy Croux 14' (Yokohama Marinos). xG: Nagoya 2,2 – 1,5 Yokohama Marinos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Nagoya: Michael Petrovic · Yokohama Marinos: S. Corica
Maç akışı
Nagoya üstte · Yokohama Marinos altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: Jordy Croux (Yokohama Marinos)
- 45' oyuncu değişikliği: Tsukasa Morishima ↔ Yota Sato (Nagoya)
- 45' oyuncu değişikliği: Shuhei Tokumoto ↔ Yuki Nogami (Nagoya)
- 53' sarı kart: Takuya Uchida (Nagoya)
- 55' sarı kart: Takuto Kimura (Yokohama Marinos)
- 59' oyuncu değişikliği: Jordy Croux ↔ Tomoki Kondo (Yokohama Marinos)
- 68' oyuncu değişikliği: Rio Nitta ↔ Tevis Gabriel Alves Santos (Yokohama Marinos)
- 68' oyuncu değişikliği: Takuto Kimura ↔ Taisei Inoue (Yokohama Marinos)
- 68' oyuncu değişikliği: Ryo Miyaichi ↔ Shin Miidera (Yokohama Marinos)
- 71' oyuncu değişikliği: Takuya Uchida ↔ Hidemasa Koda (Nagoya)
- 72' oyuncu değişikliği: Ryuji Izumi ↔ Masahito Ono (Nagoya)
- 74' gol: Yuya Yamagishi (Nagoya)
- 78' oyuncu değişikliği: Toichi Suzuki ↔ Thomas Deng (Yokohama Marinos)
- 85' oyuncu değişikliği: Katsuhiro Nakayama ↔ Tomoya Koyamatsu (Nagoya)
Maç olayları
- NagoyaYokohama Marinos
- Katsuhiro Nakayama ↔ Tomoya KoyamatsuOyuncu değişikliği85'
- 78'Toichi Suzuki ↔ Thomas DengOyuncu değişikliği
- Gol Yuya Yamagishi 1–1Asist: Tomoki Takamine74'
- Ryuji Izumi ↔ Masahito OnoOyuncu değişikliği72'
- Takuya Uchida ↔ Hidemasa KodaOyuncu değişikliği71'
- 68'Rio Nitta ↔ Tevis Gabriel Alves SantosOyuncu değişikliği
- 68'Takuto Kimura ↔ Taisei InoueOyuncu değişikliği
- 68'Ryo Miyaichi ↔ Shin MiideraOyuncu değişikliği
- 59'Jordy Croux ↔ Tomoki KondoOyuncu değişikliği
- 55'Takuto KimuraSarı kart
- Takuya UchidaSarı kart53'
- Tsukasa Morishima ↔ Yota SatoOyuncu değişikliği45'
- Shuhei Tokumoto ↔ Yuki NogamiOyuncu değişikliği45'
- 14'Gol Jordy Croux 0–1Asist: Ryo Miyaichi
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 0,71 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 11. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–10. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14ligde 20. · lig ortalamasından 29 puan düşük | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %57 4/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %0 0/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nagoya (14 maç)
Yokohama Marinos (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nagoya (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Yokohama Marinos (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
Nagoya
Sarı 16 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Yokohama Marinos
Sarı 21 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nagoya: iç saha, 7 maç · Yokohama Marinos: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Nagoya – Yokohama Marinos ilk 11'ler
Nagoya · 3-4-2-1
- 1D. SchmidtK
- 70T. HaraD
- 31T. TakamineD74' asist 74. dk
- 55S. TokumotoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 17T. UchidaO53' sarı kart 53. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 15S. InagakiO
- 14T. MorishimaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 27K. NakayamaO85' oyundan çıktı 85. dk
- 7R. IzumiO72' oyundan çıktı 72. dk
- 22Y. KimuraO
- 11Y. YamagishiF74' gol 74. dk
- 30S. SugiuraF
- 33T. KikuchiO
- 19H. KodaO71' oyuna girdi 71. dk
- 58T. KoyamatsuO85' oyuna girdi 85. dk
- 2Y. NogamiD45' oyuna girdi 45. dk
- 41M. OnoO72' oyuna girdi 72. dk
- 35A. PisanoK
- 3Y. SatoD45' oyuna girdi 45. dk
- 68Atsuki SameshimaD
Teknik direktör: Michael Petrovic
Yokohama Marinos · 4-4-2
- 21H. IikuraK
- 34T. KimuraD55' sarı kart 55. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 17J. QuiñónesD
- 33K. SuwamaD
- 25T. SuzukiD78' oyundan çıktı 78. dk
- 23R. MiyaichiO14' asist 14. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 41K. MatsumuraO
- 28R. YamaneO
- 11J. CrouxO14' gol 14. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 9K. TanimuraF
- 43R. NittaF68' oyundan çıktı 68. dk
- 1Park Il-GyuK
- 47S. MiideraO68' oyuna girdi 68. dk
- 24T. KondoF59' oyuna girdi 59. dk
- 8T. KidaO
- 13T. InoueD68' oyuna girdi 68. dk
- 54S. FujiiD
- 44T. DengD78' oyuna girdi 78. dk
- 32Y. TanakaO
- 19Tevis GabrielF68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: S. Corica
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Nagoya için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 12, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Yokohama Marinos son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Nagoya 7, Yokohama Marinos 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Temmuz 2025, Yokohama Marinos 3-0 Nagoya.
- Form (son 5)
- BGBGG – BBGBG
- H2H (G-B-M)
- 7-4-7 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %33
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,05 – 3,34 – 2,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Nagoya iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Yokohama Marinos dış saha 6 maçta 1,00 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nagoya %60, Yokohama Marinos %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nagoya %80, Yokohama Marinos %33. İlk yarıyı önde kapatma: Nagoya 1/5, Yokohama Marinos 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nagoya 6,2, Yokohama Marinos 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Nagoya 1,0, Yokohama Marinos 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,34, 2 – 2,82. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 09:00 Cerezo Osaka 2–2 JEF United
- 09:00 Urawa Red 1–0 V-Varen
- 10:00 Kawasaki Frontale 2–1 Fagiano Okayama
- 10:00 Tokyo 6–0 M Hollyhock
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
